0

Takie pytanie do użytkowników. Ćwiczenia sobie dla siebie, żeby się lepiej czuć. I chciałem sprawdzić jak mi idzie na tle konkurencji z la rambli. Chodzi mi o cardio lub interwały. Zajmuje mi to tak:

1. Bieganie na prędkości 9-10
40 minut. Dystans około 9 km
(anegdota :) piłkarze realu robili około 10 km w 90 minut jak chcieli dokonać legendarnej remontady)

2. Marsz z nachyleniem 10% z biegiem na przemian 5 min-10min czas 40 minut a dystans 7-8 km kalorie 400-450

3. Marsz nachylenie 12% w 40 minut dystans 4-4,5 km kalorie 400


Zastanawiam się czy to jest w miarę ok bez upokarzania się?

Bo mięśniak na siłowni czyt. Trener to jemu zawsze k... mogłoby być lepiej

1

@Inmessionate10 a dziękuję bardzo :) dla Ciebie również wzajemnie

2

@Batys nie ma ;)

3

@Luciano99 lepiej uwzajcie żeby karlica nie ciągnęła alimentów od was obu

7

@Messibestplayerintheworld asensio, vini, rudiger, carvahal, mbappe, valverde, belingham wysyp tam chamstwa jest przeokrutny

0

@pasquda odpowiadam za to co powiem a nie za to co zrozumiesz. Najpierw piszesz o mnie bez oznaczenia zebym ci nie odpowiedział a później kit wciskasz że ja się obrażam :) jak to ty zacząłeś wielce cwaniakowac że nie będę Ci mówić co masz robić :D

0

@pasquda Vice versa to po 1 a po 2 to ty dzwonisz geniuszu

0

@kamiVeB real, inter, real, inter i granie co 3 dni a już teraz brakuje paliwa

0

@takisobiektos Ty tak serio? :D idealne zawodu sędziego. Chyba inny mecz oglądałeś. W porównaniu do la ligi i sędziowania pod real tutaj sędzia byl taki jak powinien czyli obiektywny. To dla mnie najważniejsze

0

@FcPortoFan1999 to co tu robisz?

0

@FcPortoFan1999 dla mojej też może skończyć się niczym. Jednak druga Barcelona też jest w sercu bardzo ważna

0

@Romario87 jeszcze nic nie wygraliśmy ale są przesłanki do pięknego sezonu

0

@FcPortoFan1999 nikt się nie spodziewał. To może być piekny sezon. Byle zmęczenia dało rozegrać te parę meczów na najwyższym poziomie bo terminarz jest fatalny

1

@Inmessionate10 wiem o tym jak użyłem zwrotu. Moje słowa były wypowiedziane w kontekście Naymara do futbolu :) czyli jakby Neymar był zmęczony walką i pilka nożna przestała się nim bawić.

Jednak może macie rację i tylko w mojej głowie to zadziałało :) przepraszam zatem

0

@Eto'o9 R10 przecież to nie sędzia główny sprawdzał tylko VAR. I przyznał się do błędu co trzeba pochwalić. Gwarantuje Ci że w la lidze nawet by tego var nie sprawdzał

0

Jak pięknym byłoby upokorzenie realu i wygrać ligowy mecz i zgarnąć mistrzostwo i puchar króla. W ,,nowej erze galacticos" z mbappe mieli być nie do zatrzymania i miażdżycy wszystkich jak walec

0

@Romario87 ale czy coś się zmieni? Przecież od początku tak jest :)

1

@Lordzi nie jest to zbyt inteligente zagranie. Sprawdź jednak i zdaj relacje

1

@Batys ta koszulka będzie legendarna teraz :D jak radość viniciusa po golu jakby wygrał ligę mistrzow

0

Wczoraj sędzia w meczu realu był genialny. Powinien przylecieć i uczyć fachu te miernoty z ligi hiszpańskiej. Zero bojaźni i nie daje się stłamsić pod naciskiem. Brawo, brawo, brawo

0

@scorpion93 na dietę i trening jak Robercik to trzeba mieć ambicje i silną wolę

0

@Cyzix lawenda śmierdzi :)

0

Terminarz mamy fatalny. Trzeba utrzymać za wszelką cenę te 4 pkt przewagi do ligowego klasyku. No chyba że się potkną śmietankowi to można odetchnąć

0

@pasquda oddychaj :) a i jak się zwracasz do kogoś to oznacz go prawidłowo żeby wiedział że coś skrobiesz

0

@NeroTFP1 nie chodzi mi że się ośmiesza. Liczba kontuzji które ma może powinna nakłonić do refleksji zawieszenia butów na kołku. Może styl życia jaki prowadzi jest tego przyczyną. Lubię Neymara i zawsze żałowałem że odszedł ale teraz to już smutno patrzeć na to

1

@Marjando bez sensu ta zasad. Przecież drużyna wyżej powinna być nagrodzona a nie ,,karana"

1

@SeWo77 nie przesadzaj. Akurat drabinka ułożyła się pomyślnie

1

Kończ waść wstydu oszczędź

0

@szela1899 nie no już nie rób z niego takiego słabego obrońcy. Przed kontuzją i w innym systemie gry był potworem. Zgadzam się za to że do obecnego systemu jest fatalny

1

@mekston no to nie możemy im dać wygrać. Liczę jednak na powtórkę finału z 2006 roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?