0

Ale by były jaja jakby Iran teraz bezbramkowo zremisował z Hiszpanią i Portugalią i wyszedł z grupy a potem następne mecze grali na 0-0 i wygrywali w karnych. Brzmi niewiarygodnie ale taki scenariusz wygrania MŚ przez Iran jest możliwy jeżeli w każdym meczu będą skutecznie murować bramkę i dopisze im szczęście :D

1

Jak napisałeś o notatniku to już myślałem, że ci chodzi o stronę białych :D

0

Serbia akurat gra na mundialu.

5

Myślę, że ta niespodziewana porażka może pokrzyżować Najmanowi najbliższe plany walki o pasy wagi ciężkiej z Joshuą i Wilderem.

10

Myślę, że nie powinniśmy śmiać się z osób chorych psychicznie które żyją we własnym świecie.

1

Z 80-90 może by teraz poszło no ale jednak wolę ćwiczyć na siłowni i dźwigać ciężary. Co do tego, że nam mężczyznom lepiej idzie robienie pompek to jest ogólna kwestia tego, że kobiety są słabsze fizycznie i gorzej predysponowane do tego typu rzeczy. Widać to chyba w każdym sporcie, że mężczyźni zawsze osiągają lepsze wyniki i mają lepsze osiągi, tak nas po prostu natura zbudowała. Mężczyźni naturalnie mają większy procent masy mięśniowej w organizmie, więcej testosteronu itd. Pamiętam też, że miałem kiedyś w klasie dziewczynę która sporo ćwiczyła i potrafiła zrobić te kilka pompek. No i też każdy jest inny i każdy ma inną genetykę, niektórym łatwiej i szybciej będzie progresować i na to nic nie poradzimy trzeba po prostu zapie*dalać :D No ale nie przejmuj się tak tymi pompkami, przynajmniej należysz do płci pięknej a z czasem jak będziesz trenować będzie lepiej i będziesz mocniejsza :D

0

Według wujka google Iniesta waży 68 kg.

3

8 zdjęcie Petyr Baelish? :D

1

Prawie pewne jest też to, że 45-letni bramkarz reprezentacji Egiptu - Essam El-Hadary pobije ten rekord na najbliższym mundialu w Rosji i to on zostanie najstarszym grającym zawodnikiem w historii MŚ.

0

Sory ale po tym co zobaczyłem w 1 połowie nie wierzę, że Bayern wyjdzie z tego dwumeczu zwycięsko. Real ma za dużo ,,szczęścia'' a Bayern tylko marnuje sytuacje i traci kolejnych zawodników przez kontuzje. No i ciężko mi też uwierzyć w to żeby Liverpool sfrajerzył z Romą tak jak Barca więc domyślam się tylko jaki będzie finał :)

5

Ostatnia nadzieja w Liverpoolu. Oby egipski bóg zakończył tę trwającą już tyle czasu plagę farta...

0

Zapowiada się nieźle. Hardy na pewno zrobi robotę, idealnie pasuje do tej roli. Mam tylko nadzieję, że Venoma w ,,pełnej wersji'' będziemy oglądać dłużej niż tylko przez kilka minut w końcówce filmu czy tam w paru scenach.

0

Jeżeli chodzi o trening to:

1

Kwestia godzin.

26

Nie wiem z czego się tak cieszycie. Ja jestem zawiedziony bo liczyłem na to, że zarząd w końcu pójdzie po rozum do głowy i odpuści Coutinho żeby skupić się na Jorginho, który ma DNA Barcy i pasuje do naszego stylu gry a tak znowu wywaliliśmy kawał pieniędzy w błoto...

3

Duglas Costa xD

1

Przede wszystkim mają być wygodne i masz się w nich czuć komfortowo, nie mogą cię cisnąć. Noga nie powinna ci się w nich mocno pocić. Ważne też żeby zapewniały stabilizację i nie ślizgały się. Jeżeli robisz przysiady, martwe ciągi czy jakieś wyciskania żołnierskie itp. to zwróć uwagę właśnie na to czy czujesz się stabilnie i możesz bezpiecznie wykonywać te ćwiczenia. Te kapcie co podałeś na pierwszy rzut wyglądają ok ale to ty już musisz je sobie sam dopasować i zobaczyć czy dobrze ci się w nich ćwiczy żeby ocenić.

2

Jeżeli ta tabletka to amfetamina to odradzam spożywanie alkoholu.

1

Brakuje tam jeszcze Kane'a, Ibrahimovica, Aguero, Aubameyanga, Higuaina, Falcao, Costy, Mertensa, Jesusa, Moraty itd no bo w końcu Karim raczej czwarty też nie jest xD

1

Komentarz usunięty

0

Jest Paulinho jest impreza! :D

1

Skazany na śmierć

6

,,Lepiej postawić na swoich zawodników niż wydawać pieniądze na graczy z innych klubów''
Dlatego oddali na wypożyczenie Sampera a kupili Paulinho. Niezła hipokryzja xD

40

Messi kontrakt do 2021? Czy ja o czymś nie wiem, panie Bartomeu?

78

17

117

,,Oda do Bartomeu''

O Bartomeu, presidente nasz kochany
Dzięki tobie kolejny sezon mamy prze*ebany
Tego lata miały być konkretne wzmocnienia
Zostały tylko kibiców rozpaczy westchnienia
Pamiętamy twego zarządu obietnice
Teraz wystawiamy wam szubienicę
Miał być Verratti, pomocnik wyśmienity
Teraz kreatywna pomoc Barcy to już obalone mity
Ty Neymara szejkowi opchnąłeś
A z Chin innego Brazylijczyka ściągnąłeś
Była okazja kupić lepszego Seriego
Stwierdziłeś, że pomoc Barcy będzie wielka bez niego
Nam kibicom podciąłeś żyły
Został nam Gomes i Turek otyły
Na ławce siedzi Vermaelen w bandażach
O ligę mistrzów będziemy walczyć w barażach
Ostatnie dni okienka i o Coutinho starania
Liverpool wypina d*pę na twoje błagania
Do wydania było dużo pieniędzy
Ty i tak zostawiasz ten klub w rozpaczy i nędzy
Zniszczyłeś na lepsze jutro nasze nadzieje
Doprowadziłeś do tego, że Real nas leje
Miej resztki honoru, do dymisji złóż podanie
Na zarząd twój taczki czekają kłamliwy patafianie...

1

Pewnie naprawiają fax.

1

To może by tak jeszcze podbić tę stawkę do 15 piw jak dodatkowo uda się sprzedać Gomesa i Turana? xD

4

Jeżeli nie uda nam się kupić Coutinho i Dembele to nie przez to, że LFC I BVB miały za wysokie wymaganie finansowe czy też nie zgadzały się na transfer tylko dlatego, że mamy w zarządzie kretynów bez kompetencji. Cou i Dembele już sami zrobili wystarczająco dużo zamieszania by przejść do Barcy i jeżeli teraz nasi ,,specjaliści'' od transferów nie wykorzystają tego i nie sprowadzą ich tutaj to powinno się ich wywieźć na taczkach do jakiegoś obozu pracy w Korei Północnej. Nasza polityka transferowa to jeden wielki dramat a Bartomeu razem z resztą idiotów z ,,zarządu'' od kilku lat niszczy ten klub i chyba chce doprowadzić do tego żeby Barca stała się jakimś europejskim średniakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?