Lukaq316
Dołączył/a: lipiec 2013
Puta Madrid
12 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zielona Mila, Skazaniec, Cela 211, Prorok, Skazany na piekło, Więzień nienawiści, Prawo zemsty, Champion 2-3. Może nie do końca w stylu ,,Skazani na Shawshank'' ale tematyka więzienna jakaś tam jest :)
3
Edgar Davids dalej w świetnej formie :)
http://static.fangol.pl/content/b/7/9/b797576437a94022c2bea85f169d8dea-554.jpg
P.S. Sory za zapłon bo ten mecz był już parę dni temu.
4
No to co, teraz kupujemy Silvę? :D
30
Alexis już trenuje z nowymi zawodnikami Arsenalu!
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11918940_923099261096622_7273077840419044752_n.jpg?oh=750a634dca8f3343148a839a133e992c&oe=566ACA86
5
Co jak co ale na grze w golfa można nieźle zarobić. Może i nie jest to jakiś ciekawy i widowiskowy sport ale pieniądze tam są ogromne. Zapewne kojarzycie Tigera Woodsa więc polecam sprawdzić sobie ile ten gość zarobił na grze w golfa :)
14
Widzę, że Arsenal poszalał w tym okienku transferowym. Nieźle się wzmocnili :D
http://static.fangol.pl/content/1/8/6/18635fdb36e19a21a9a92c6270adbf9f-554.jpg
2
No $ity i Unit€d to ostatnio grubo przesadza. Wydać tyle szmalu na zawodników w ciągu jednego okienka transferowego to jest po prostu nienormalne. Niby jest to finansowe fair play, że klub nie może wydać na transfery więcej niż zarobił czy coś takiego ale przecież takie $ity, Unit€d czy inne P$G albo Ch€l$€a itp. zarabiają kupę forsy bo mają bogatych właścicieli, ich sponsorzy płacą im bardzo dużo itd. więc mogą szaleć i kupować drogich zawodników. Ktoś coś powinien z tym zrobić bo rynek transferowy jest od dłuższego czasu tak spie*dolony, że można się za łeb złapać jak się widzi ile kasy wydają na te transfery. Przykładowo za taką kasę za którą teraz dostaniesz jakiegoś młodego zawodnika który może i ma jakiś talent ale jeszcze nic nie osiągnął to dawniej mógłbyś mieć na prawdę świetnego zawodnika ze światowej czołówki. Rzygać mi się już jak widzę te obecne ceny transferowe...
1
Oficjalnie: Anthony Martial piłkarzem Manchesteru United. Podobno kosztował 60-80 mln euro razem z bonusami.
http://transfery.info/80630,oficjalnie-martial-w-manchesterze-united
https://www.facebook.com/manchesterunited/photos/a.411767862745.195597.7724542745/10153206513712746/?type=1&theater
1
Gość ma już prawie 30 lat na karku i w Interze nie był jakimś ważnym zawodnikiem. Ogólnie to za bardzo nie mogę powiedzieć o nim czegoś więcej ale na pewno to nie jest to wzmocnienie dla Sevilli bo ten zawodnik nie prezentuje jakiegoś wysokiego poziomu. Sevilla po prostu wzięła go żeby w razie jakichś kontuzji pozostałych środkowych obrońców mogli tam wstawić zawodnika dla którego jest to nominalna pozycja. Z resztą sam widziałeś jaka była ostatnio sytuacja w Sevilli, że na środku obrony musiał grać Krychowiak.
17
To spojrzenie Messiego i ta mina Ronaldo :D
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
9
Komentarz usunięty
2
Kurde sorki myślałem, że był zawieszony tylko na mecze w CA ale rzeczywiście został zawieszony na 4 mecze reprezentacji co oznacza, że chyba nie może grać jeszcze w dwóch meczach.
0
Neymar zawieszony? Czy coś przeoczyłem?
2
Ja mogę być cały mecz rezerwowym. Przynajmniej ławka będzie dobrze ugrzana :D
2
Przecież jakby zagrali normalny mecz 90 minut to by chyba wszyscy tam kondycyjnie padli i czołgali się po tym boisku...
0
To nie miało być śmieszne. Chciałem bardziej zwrócić uwagę na to, że James strzelił bramkę z przewrotki a taki Ronaldo już tyle lat próbuje i mu się nie udaje. Rzuty wolne też ostatnio mu nie wychodzą a James już w 2 meczu sezonu strzelił.
0
Komentarz usunięty
4
A do tego Wawrzyniak nie dostał powołania...
2
Milos Krasić w Lechii Gdańsk! Przeżyłem mały szok jak się o tym dowiedziałem. Kiedyś grał w Juventusie a teraz będzie kopał w polskiej lidze.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,milos-krasic-w-lechii-gdansk,artykul,599271,1,787.html
0
Ciekawe czy Real zaprezentował kibicom Pichichi...
6
Na Santiago Bernaboo wygwizdują nawet swoich zawodników :D
34
Oficjalnie: Benitez na razie nie zostanie zwolniony.
0
Ronaldo cieszy się tylko z tych bramek które sam strzela.
3
Poziom sędziowania...
Welcome To Spain...
1
Może dlatego, że mają całkiem dobry skład? Do tego jeszcze kupili ostatnio Dzeko, Salaha, Rudigera i Digne więc nie lekceważyłbym ich tak od razu.
2
Widocznie Anglia mu nie leży bo z tego co pamiętam to jak jeszcze grał w Valencii to ładował sporo goli. Tylko marnował się te 2 sezony w Tottenhamie i trochę ucichło o nim a przecież to był na prawdę świetny napastnik. W Hiszpanii grał bardzo dobrze i myślę, że teraz powinien się odbudować i powrócić do formy.
Co do Sevilli to kupili jeszcze Llorente. Zobaczymy jak będzie wyglądać ich atak ale uważam, że Sevilla powinna postarać się o jakiegoś solidniejszego napastnika. Oczywiście nie umniejszam nic Llorente bo kiedy grał jeszcze w Athleticu to prezentował się całkiem dobrze i kto wie, może teraz w Hiszpanii odnajdzie się z powrotem i zacznie strzelać bramki.
4
Soldado w ostatnim sezonie strzelił tylko 1 gola w Premier League a teraz po 2 meczach w La Liga ma już 2 bramki. Widać, że czuje się lepiej w Hiszpanii.
2
Przecież POlska cały czas rośnie w siłę a ludziom żyje się lepiej więc dlaczego opuszczasz nasz piękny i rozwinięty gospodarczo kraj? Przecież według PO jest dobrze i ludzie mają za co żyć a ty tak po prostu stąd spie*dalasz? xD
Teraz się śmieję ale ciekawe czy mi będzie tak wesoło jak za kilka lat będę musiał emigrować żeby zarobić na życie :D