3

Dlatego mam nadzieję, że wszyscy nasi zawodnicy albo przynajmniej zdecydowana większość już była chora na tą cholerną świnkę...

18

Wiem, że każdy ma to teraz w d*pie ale ja się martwię o to czy Neymar nie pozarażał naszych innych zawodników. Podobno od momentu zarażenia się świnką do wystąpienia pierwszych objawów tej choroby mogą minąć 2-4 tygodnie. Całkiem możliwa jest zatem opcja, że za jakiś czas z gry może wypaść ktoś inny a w najgorszym wypadku możemy mieć jakąś epidemię. Może niepotrzebnie histeryzuję i wpadam w panikę ale mam nadzieję, że Neymar jednak nikogo nie zaraził bo to już by mogła być katastrofalna sytuacja w naszej kadrze...

16

Messi vs Ronaldo 2015

Messi: 38 goli, 22 asysty
Ronaldo: 32 gole. 10 asyst

1

To był jeden z najciekawszych i najbardziej emocjonujących meczów jakie oglądałem. Aż się przypomniał mecz Milanu z Liverpoolem w finale LM 2005. Sevilla zdołała odrobić 3 bramki i mimo, że popełnialiśmy głupie błędy to szacunek dla naszego rywala za za wiarę i walkę.

Ten mecz to był prawdziwy thriller ale całe szczęście, że zakończyło się dla nas z happy endem bo chyba bym się załamał psychicznie gdybyśmy przegrali. Od 4-1 do 4-4 a potem do ostatnich minut drżeć o wynik, niesamowite przeżycia. Nawet kiedy było już 5-4 to Sevilla miała idealną okazję do wyrównania ale musimy podziękować piłkarzowi rywala, że nie trafił.

Trzeba też oczywiście podziękować Pedro za tego gola i wszystko co dla nas zrobił i jeżeli chce odejść to wypada mu tylko życzyć powodzenia w nowym klubie.

A może to dobrze, że tak wyglądał ten mecz? Może przydała nam się taka dawka adrenaliny? Ciągle oglądamy ,,normalne'' mecze a tutaj dostaliśmy ostrą jazdę bez trzymanki. Przy takich meczach można nie wytrzymać nerwowo albo dostać palpitacji serca. Dla mnie to były niesamowite przeżycia ale gdybym miał jeszcze raz oglądać taki emocjonujący mecz Barcy to chyba bym nie wytrzymał :)

Z tego meczu trzeba wyciągnąć wnioski i nie dopuścić żeby taka sytuacja się jeszcze kiedyś zdarzyła. Popełnialiśmy błędy i odpuściliśmy wygrany mecz doprowadzając do prawdziwej nerwówki. Enrique i piłkarze mają jeszcze dużo pracy przed sobą bo jest sporo rzeczy do poprawienia. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej bo na prawdę mamy duże możliwości i predyspozycje żeby po raz kolejny roznieść Europę.

Stracić 4 bramki w Superpucharze Europy i wygrać mecz. Coś niesamowitego. Tego meczu nigdy już nie zapomnę...

2

Teraz murujemy. Niech wszyscy do bramki wchodzą :D

0

Pedro królu zostań! Hehe :D

0

Bo tak się czujemy. Było 4-1 a jest 4-4. Dostaliśmy 3 bramki.

0

Do czego to doszło, że Pedro jest naszą ostatnią nadzieją...

0

Komentarz usunięty

1

3

Moim zdaniem najciekawsze derby to FC Albatros - Orły Otwocka xD

3

6-6 za pierwszym razem...

1

Może redaktorzy Onetu to ci sami co na fioletowej? Tam np. piszą ,,Pepego''. Tak wiem, że to karygodne, że odwiedzam tamtą stronę ale lubię wiedzieć co się dzieje w obozie głównego rywala.

1

Ale jakie? Jeżeli ci chodzi o wybory parlamentarne w Polsce to chyba 25 października.

1

Kto ma największą liczbę poleceń? LOL LOL który został zbanowany jakoś pół roku temu ma teraz 35417 poleceń i chyba on jest tym który uzbierał ich najwięcej chociaż pewności nie mam.
http://www.fcbarca.com/user/LOL%20LOL

1

Co do komentarza z największą liczbą poleceń to PheNOmeN ma na obecną chwilę 244 polecenia za komentarz i całkiem możliwe, że to jest ta rekordowa liczba na tej stronie.
http://www.fcbarca.com/61904-klasyczna-manita-na-camp-nou,sortuj-najlepsze.html

1

Faktycznie to może być ten artykuł.
http://www.fcbarca.com/47686-barca-na-kolanach.html

1

Tutaj było bardzo dużo komentarzy ale nie wiem czy to jest artykuł który miał ich największą liczbę.
http://www.fcbarca.com/61017-klatwa-anoeta-w-dalszym-ciagu-niezlamana.html

4

Komentarz usunięty

1

A tak Messi strzela na rozgrzewce :D


https://vine.co/v/OFulieTLzrQ

7

Fatalny to ty jesteś xD

2

Osobiście polecam użyć takiej magicznej funkcji ,,Ignoruj komentarze''. Wystarczy wejść w czyjś profil i tam jest taka fajna opcja. Nie ma co się przejmować takimi marnymi trollami bo jak widać z tych nudów już im się łeb lasuje.

2

Mnie to ciekawi czemu Sturridge nie gra. Ma jakąś kontuzję, stracił formę czy Rodgers tak po prostu bez powodu przestał na niego stawiać? Pamiętam jak jeszcze razem z Suarezem niszczyli system prowadząc LFC do wicemistrzostwa. Wiem, że miał jakiś czas temu kontuzję ale podobno już ją wyleczył. Czyżby znowu jakiś uraz? Dziwi mnie to, że od jakiegoś czasu nie gra w pierwszym składzie bo to przecież świetny napastnik.

7

Masz to 2502 tylko nie przepie*dol na głupoty.

4

W B klasie może i tak...

0

Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być jeszcze gorzej.

0

To pewnie Perez rozprzestrzenił tego wirusa i to przez niego Neymar ma świnkę.
#mackiPereza

0

Może jeszcze kupi świnkę?

1

Myślę, że wiele się nie zmieni. nadal pewnie będą grać 4-2-3-1. N'Zonzi zapewne będzie grał obok Krychowiaka, Konoplyanka pójdzie na skrzydło a na szpicy będzie Immobile. Myślę, że Rami też powinien wywalczyć miejsce w podstawowym składzie. Po za tym skład Sevilli nie powinien aż tak bardzo się różnić od tego który oglądaliśmy w poprzednim sezonie.

25

Przydałby się teraz taki Nolito. Pedro mnie nie przekonuje i uważam, że nie jest w stanie zastąpić Neymara i dać nam tyle jakości ważnych meczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?