4

To gdzie ty chłopie robisz? Na plantacji bawełny, że cię tak wykorzystują? :D

3

http://inker.github.io/cl-draw/
No zajebiście mi wyszło...
FC Barcelona, Manchester City, AS Roma, FK Astana
Oby się nie sprawdziło :D

94

Hahahahahaha pozdro z podłogi xD

1

Nie mam nic przeciwko temu żeby teraz też mieli taką serię wygranych meczów ale ostatecznie zakończyli sezon z niczym :D

4

Real zremisował, to co robimy imprezę? :D

2

Kurde nie wiedziałem, że dzisiaj Real z Atletico gra.

16

Dzisiaj do końca znienawidziłem tego Aduriza. Jego bramki załatwiły nas w SPH, gość miał jakąś chorą spinę do Bravo w meczu na Camp Nou a w dodatku dzisiaj załatwił nam Busiego i Alvesa. Jeszcze do tego, że nas upokorzył tymi golami większego problemu nie mam ale ogółem to wku*wia mnie ten gość. Strasznie irytują mnie te jego prowokacje i chamska gra. Z całego serca i z czystym sumieniem życzę mu jak najgorzej.

2

Alba! Cieszę się, że wróciłeś :)

0

Internet nie działa?

1

Zgadzam się. Już po 1 kolejce będziemy tracić 2 punkty do Realu. Po prostu wspaniale.

0

Tylko czekać aż Samper odejdzie...

1

Polecam tę stronę http://sofifa.com/players?hl=pl-PL&column=pt
Wybierasz opcję ,,potencjał'' i tak możesz znaleźć wielu młodych, ciekawych i utalentowanych zawodników :)

1

Nie martw się. Mamy wszechstronnego i utalentowanego Roberto :)

4

Ten Calhanoglu z Bayeru jest obecnie jednym z najlepszych specjalistów od rzutów wolnych na świecie. Dzięki jego bramce Bayer wygrał z Hannoverem 1-0.

2

Może i Messi jest z innej planety ale Lord Bendtner jest z innej galaktyki :D

12

Tymczasem Lord Bendtner ratuje Wolfsburg przed porażką strzelając gola na 1-1 w meczu z FC Köln.

1

http://static.fangol.pl/content/1/e/a/1ea14e2a16a07a5dc9e23c0d0e53a659-554.jpg
Teraz już wiemy dlaczego wystawiają Higuaina do strzelania karnych. Po prostu dobrze je wykonuje na treningach. Tylko pogratulować, że argentyński crack ma taką mocną psychikę, że radzi sobie z presją podczas strzelania na treningach. Szkoda tylko, że w meczach o stawkę jego psychika szwankuje...

3

Najbardziej martwi mnie nasza ławka rezerwowych. Z takimi zmiennikami wytrwać do stycznia to będzie prawdziwy survival...

1

236, 237, 238, 239, 240 :)

1

Na TVP1 w telegazecie to jest. Masz tam też np. ligę polską, angielską, niemiecką, włoską, francuską, holenderską, turecką, rosyjską. belgijską, grecką i austriacką. Możesz tam sprawdzać tabele ligowe i wyniki spotkań ze strzelcami bramek.

2

Ja do tej pory też czasami na to wchodzę jak np. rano się spieszę i nie chce mi się już szukać w necie to włączam tylko telegazetę, wklepuję trzy cyferki i już mam podgląd tabeli z różnych lig :D

1

A czy w tym numerze nie miał czasami grać Abdul Baba Rahman? Wiem, że to nieistotne ale wychodzi na to, że po przejściu Pedro do Chelsea trochę się pozmieniały numery.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/08/18/19/2B78503700000578-3202562-image-a-28_1439923425179.jpg

5

No też mnie to zastanawia i się teraz boję czy mi policja nie zrobi wjazdu na chatę jak będą znać moje dane. A za te wszystkie rzeczy co ściągałem z neta i mam na kompie to mnie wsadzą do pierdla na co najmniej parę lat...

4

Nie jest ona możliwa bo United będzie losowane z 2 koszyka. Oczywiście zakładając, że awansują do fazy grupowej ale nie pogardziłbym np. taką grupą:
Chelsea, Real, Dynamo Kijów, Wolfsburg :)

0

e) na pewno nie w czasie istnienia tego świata

2

Jak myślicie, czy Olympique Lyon jest w stanie coś ugrać w LM? To zasłużony klub i fajnie, że wracają do tych rozgrywek bo ostatni raz grali w nich w sezonie 2011/12. Obecnie mają całkiem ciekawy skład i wzmocnili się podczas tego okienka transferowego. Kupili Valbuenę, Rafaela i Yanga-Mbiwę. OL będzie losowany z 3 koszyka i myślę, że jakby mieli trochę szczęścia i udało im się trafić do jakiejś łatwiejszej grupy to mogliby powalczyć o awans do 1/8 finału. Nie wiem w jakiej będą teraz formie ale w ostatnim sezonie grali bardzo dobrze i udało im się zająć drugie miejsce w Ligue 1. Liczę, że coś pokażą bo lubię ten klub i nie zapomnę jak kilka sezonów temu wywalili Real z LM :)

2

No Moutinho jeszcze został :)

6

Nie lubię dawać sobie złudnej nadziei. Jesteśmy w tragicznej sytuacji a wygranie tego pucharu będzie graniczyło z cudem. Czy ten cud jest możliwy? Nie wiem ale na pewno sama wiara nic nie da. Pomóc może nam tylko doskonała gra naszych piłkarzy którzy muszą dzisiaj wznieść się na wyżyny swoich możliwości i dać z siebie wszystko. Nie ważne jak skończy się ten mecz ale chcę widzieć dzisiaj na boisku serce i ducha walki u naszych zawodników. Nie będę zły jeżeli nie wygramy pucharu ale oni mają zapie*dalać jakby walczyli o życie...

Mimo tego wszystkiego, nadzieja umiera ostatnia. W takich chwilach moja wiara zawsze wzrasta do niewyobrażalnego poziomu i wierzę, że jakoś zdobędziemy ten puchar. Jesteśmy w stanie to zrobić. Może to szaleństwo ale wierzę.
Mamy swój honor i nie pozwólmy żeby jakiś Athletic pluł nam w twarz. Popełnili błąd upokarzając nas i dzisiaj muszą za to zapłacić! Zniszczymy ich! Nie możemy mieć dla nich litości, nie po tym co nam zrobili. Jesteśmy Barcą, najlepszym klubem na świecie i dzisiaj wykonamy ,,mission impossible''. Ten dzień przejdzie do historii...
Vamos Barca!

1

No z nim mógł by być lepszy a przecież jest jeszcze Turan więc zobaczymy jak to będzie wyglądało kiedy ci zawodnicy będą mogli grać. Całkiem możliwe, że wywalczą sobie miejsce w pierwszym składzie :)

1

Masz rację ale z przyzwyczajenia naszą ,,once de gala'' określam jako podstawowy skład z poprzedniego sezonu czyli ten z Neymarem i Albą. Gdyby ci zawodnicy grali moglibyśmy powiedzieć o najlepszej możliwej 11 Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?