5

Ale Zdzicha to ty szanuj. Tyle dobrego dla polskiej piłki zrobił, że nie wypada o nim źle mówić.

2

Pociąć mordę to ja mogę ale jemu i to siekierą bo tak mnie ten debil denerwuje, że już mnie szlag trafia. Nie rozumiem fenomenu tego pajaca i całego kretyńskiego Gangu Albanii. Nie mam pojęcia dlaczego dzieciarnia tak się tym jara i podnieca, doszło już nawet do tego, że jakiś cep sobie ryj pociął. Całą grupę tych idiotów, na czele z Popkiem pozamykałbym w zakładzie psychiatrycznym bo ekscytacja tym shitem to według mnie jest już jakaś choroba umysłowa. Zresztą sama nazwa ,,Gang Albanii'' i gówno jakie robią to jest hańba dla całego narodu Albanii i cieszyłbym się gdyby jacyś prawdziwi Albańczycy z tego państwa zrobili porządek z tymi psycholami...

2

Ale błagam cię...nie pisz tak bo już rzygam tym całym Popkiem i Gangiem Albanii...

10

Komentarz usunięty

2

Lechowi i Legii też nigdy nie strzelił. Jak widać nasze polskie kluby są tak mocne, że nawet wielki Messi nie potrafi im strzelić gola. Powinniśmy być dumni...

3

Problem w tym, że jeżeli ta opcja zostałaby zlikwidowana to prawdopodobnie wrócono by do możliwości plusowania i minusowania komentarzy. Pamiętam jak było kiedyś np. wbijały na stronę jakieś dzieci i minusowały wszystkie komentarze od góry do dołu. Teraz nie ma możliwości takiego dania minusa, można tylko dać polecenie. Masz trochę racji z tym pomysłem usunięcia poleceń ale według mnie miałoby to sens tylko wtedy kiedy nie byłoby możliwości dawania plusów i minusów. Uważam, że to plusowanie i minusowanie jest zdecydowanie bardziej denerwujące i problemowe od tych poleceń. W sumie fajnie wyglądałaby ta strona bez możliwości polecania, oceniania komentarzy itd. Myślę, że opcja bezpośredniego odpowiadania na komentarze by wystarczyła. Najważniejsza jest możliwość prowadzenia dyskusji z innymi użytkownikami i wyrażanie swojej opinii.

2

Co ty gadasz, przecież Adelaide jest z Australii i ma 25 lat...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Adelaide_Football_Club

5

Neymar przygotowuje się do sezonu :)
https://www.youtube.com/watch?t=32&v=H63lZfC59xM

1

Eee tam, po co zwalniać teraz Lucho i sprzedawać cały skład. Ja to bym od razu klub rozwiązał żeby już nigdy takiego wstydu nie było. Przegrać 3-1 z Manchesterem to po prostu hańba dla wszystkich kibiców Barcy. Zamiast rozgrywania meczy nasi piłkarze powinni zająć się grą w ,,tysiąca'' bo widzę, że dobrze im wychodzi trafianie w słupki.

3

Masz problem, że ktoś pisze o reprezentacji Polski i zgłaszasz go za to a sam jesteś 1354135842 osobą która pyta się na jakim kanale będzie mecz. Zachowujesz się jak niedorozwinięty umysłowo hipokryta. Większość osób tutaj chyba jest bardziej zainteresowana naszą reprezentacją niż twoimi problemami z obejrzeniem meczu i tym, że jesteś w Rumunii.

P.S. Powinieneś sięgnąć po słownik i nauczyć się pisać.

0

Bastian Schweinsteiger nie zagra w meczu z Barceloną. Pomocnik Manchesteru United nabawił się urazu.

4

Według mnie Simeone jest trochę lepiej wyrzeźbiony no i ma bardziej wyrobioną łapę.

3

Co jak co ale Simeone chyba ma lepszą formę od Enrique a od Beniteza to już w ogóle :D
http://static.fangol.pl/content/e/5/b/e5b865d19c81a7d73854c2c1553c3bbc-554.jpg

1

Na pierwszy rzut oka to ta koszulka Realu wygląda mi na jakąś zwykłą bluzkę.

23

Znowu mają jakiś problem do Messiego. To już się robi irytujące...
http://static.fangol.pl/content/2/b/5/2b5ad8750e6232871fa4f3a63f2f877d-554.jpg

11

Rafa ,,najpierw masa potem masa'' Benitez :D

10

Enrique jaka klata :D

2

MVP finałów Ligi Światowej 2015 Earvin N'Gapeth został aresztowany przez francuską policję za napaść na kontrolera pociągu w Paryżu.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,18401986,siatkowka-ngapeth-znow-narozrabial.html

6

Jak widać trzeba uważać na to co się wypisuje w internetach bo potem można mieć przez to problemy :)
http://static.fangol.pl/content/a/4/2/a42a2b48f9a03d2dd185907c60108b1f-554.jpg

1

No może pozostawmy kwestię spudłowania karnego, nie trafienia na pustą bramkę itp. bo tutaj rzeczywiście nasz punkt widzenia zależy od tego jaki był to mecz. Jeżeli chodzi o nieudane akcje, zwody to już jest inna sprawa i mnie potrafią takie sytuacje rozśmieszyć bez względu na to jaki to mecz. Rzeczywiście jest różnica między takim meczem towarzyskim albo takim o wysoką stawkę ale zwróciłem tylko uwagę na to, że niepotrzebnie przyczepiasz się do mnie o to, że śmieję się ze Sterlinga bo mu akcja nie wyszła. Nic do niego nie mam ale po prostu mnie to rozbawiło. Gdyby np. Neymar się przewrócił podczas próby zwodu też bym miał z niego ubaw.

1

Ale gdyby takie coś przydarzyło się Ronaldo to pewnie większość by się z niego śmiała. Zresztą były tu już takie sytuacje, jak cisnęli bekę kiedy Ronaldo odskoczyła piłka podczas próby wykiwania przeciwnika. Już nie wspomnę o tym jak jechano tutaj po Higuainie za pudło z karnego. Ale, że to jest jakiś Sterling to już nie można trochę się z tego pośmiać? Oczywiste jest, że City grubo za niego przepłaciło ale sam uważam, że ten gość ma talent. Widziałem jak grał w Liverpoolu i mogę powiedzieć, że może być coś z niego ciekawego. To, że śmieję się z tego, że nie wyszła mu ta akcja i się przewrócił jest według mnie normalne bo mam dystans to takich sytuacji i z takie rzeczy bawią mnie niezależnie od tego jaki by to był zawodnik. Może źle mnie zrozumiałeś ale ciekawe czy będziesz teraz wytykał każdemu kto będzie się tutaj śmiał z czyjejś nieudanej akcji, zwodu czy pudła itd.?

4

Niezłą technikę ma ten gość co City dało za niego 70 milionów euro haha :D
http://static.fangol.pl/content/9/a/8/9a8a2226fc25a51d5e9e25082128122e-full.gif

1

Ale co w tym składzie Galaxy robi Zardes? Przecież on jest na Złotym Pucharze Concacaf ze swoją reprezentacją. Czy on może sobie tak po prostu opuścić kadrę i zagrać w meczu z Barcą? Do tego Stany Zjednoczone grają swój półfinałowy mecz z Jamajką w ten sam dzień. Wątpię, że sprawdzą się te przewidywalne składy...

5

A ja mam siłkę u siebie w domu i mogę sobie pakować kiedy mi się podoba :D

2

W sumie to przydałoby mi się coś takiego. Można by było wypróbować to na naszym sejmie :D

3

Nie żebym coś tam do ciebie miał ale czy ty masz coś z tym wspólnego? xD
https://pl.wikipedia.org/wiki/FIM-92_Stinger

1

A Pichichi to co?! Samo się nie wygrało chyba co nie?! To jest najważniejszy puchar i zdobył go nie kto inny jak Real Madryt na czele z Krysztjano Ronaldo który nie dosyć, że jest skszydłowym to jeszcze gra z kontuzjom! No i kto jest najlepszy?!

44

Słyszeliście, że Bartomeu ma w najbliższym czasie podpisać umowę dzięki której Camp Nou zmieni swoją nazwę na Qatar Nou? Podobno obok stadionu ma teraz powstać meczet i pastwisko dla kóz. Ponadto przed każdym meczem mają się odbywać modlitwy do Allaha i proroka Mahometa. Bartomeu planuje też wprowadzić obowiązek noszenia turbanu i hidżabu przez każdego mężczyznę i kobietę którzy będą chcieli wejść na stadion np. obejrzeć mecz. Taka sama ma natomiast pozostać nazwa klubu czyli FC Barcelona. Dochodziły informacje, że klub ma zmienić swoją nazwę na FC Qatarlona ale Bartomeu nie zgodził się na to i powiedział, że dla niego najważniejsze są wartości klubu i dlatego nie można niszczyć tradycji zmieniając nazwę klubu.

7

Jeszcze niecały miesiąc temu nie miałem zdania za kim jestem. Nie przekonywał mnie ani Laporta, ani Bartomeu. Przez ten czas przemyślałem sobie to wszystko trochę i gdybym miał teraz wybierać to oddałbym głos na Laportę. Nie jest to mój wymarzony prezydent ale z pewnością jest zdecydowanie lepszy niż Bartomeu. Te wszystkie afery sądowe, sprawa Neymara, cyrki z Katarem, nienajlepsza sytuacja z La Masią, pozwolenia na koszulki z poziomymi pasami itd. to mnie utwierdziło, że Bartomeu nie może być prezydentem Barcy. Cały czas zasłania się trypletem i być może przymknął niektórym oczy na to jak niszczył dobre imię klubu i jego wartości. W styczniu jego sytuacja taka kolorowa nie była ale wygraliśmy potrójną koronę to nagle już wszystko jest ok i jest dobrym prezydentem, brak słów po prostu. Laporta też był trochę irytujący i czasami gadał głupoty ale to on jest jedyną szansą na lepszą zmianę bo Bartomeu nie nadaje się na prezydenta. Benedito i Freixa nie mają szans na wygraną więc ich raczej nie trzeba brać pod uwagę. Jeśli Laporta zostałby prezydentem to jest nadzieja, że ten klub będzie dobrze zarządzany. Nie wiadomo co będzie dalej i co znowu narobi Bartomeu jeśli by wygrał ale nie widzę tego dobrze. Mam nadzieję, że Laporta zwycięży i będzie dobrym prezydentem, podejmującym mądre i przemyślane decyzje.

2

Nie za wcześnie trochę żeby iść spać? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?