Lukaq316
Dołączył/a: lipiec 2013
Puta Madrid
12 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo potem będzie podnosił piłkę z siatki.
0
Ale co ty masz do Lecha?! Dobre piwo przecież jest...
1
Proszę bardzo.
2
Albo dał mu mocarza.
2
Barto posmarował xD
84
Bo Fiorentina strzeliła 2 bramki a Barca 1.
3
No to jak, kogo dzisiaj sprzedajemy?
6
Teraz to już gruba przesada...
0
Nie zauważyłem. Jak zobaczyłem tego gola to od razu to tutaj wstawiłem. Po za tym ujęcie z innej kamery :)
2
Pierwszy gol Xaviego dla Al-Sadd. Nasz Generał wciąż potrafi pięknie przymierzyć :)
http://static.fangol.pl/content/6/f/c/6fc27e2f08509ac1560dab17c6002a6c-full.gif
3
Fabs przeważnie znikał na wiosenną część sezonu ale jak widać postanowił zerwać z tradycją i zniknął już w pierwszym meczu :D
2
Mamy polskiego Higuaina :D
http://static.fangol.pl/content/b/1/5/b15fb488b9ab2a652db0a213fb778d11-full.gif
3
Hahahahahahahaha
2
Wiem tylko, że Romuald Lacazette przeszedł do TSV 1860 Monachium. Alexandre Lacazette prawdopodobnie zostanie jeszcze ten sezon w Lyonie chociaż z tymi transferami to nigdy nic nie wiadomo...
3
Chodzi o to, że Hajto podczas komentowania meczu zaczął wspominać trochę odległe czasy :)
3
Może dlatego, że o Reusie ostatnio trochę ucichło. Gra w tym BVB, które ostatnio nie zachwyca to i mniej osób go teraz docenia. A pamiętam jeszcze ile kiedyś było tutaj szumu o Reusa, wiele osób chciało go w Barcy a obecnie chyba o nim zapomniano. Według mnie to wciąż jest świetny zawodnik i nadal chciałbym go w Barcy. Może już nie tak bardzo jak wcześniej bo teraz mamy genialny zespół i skład więc aż tak bardzo nie potrzebujemy takiego wzmocnienia ale ja tam Reusem bym nigdy nie pogardził. Podoba mi się jego gra i nie ukrywam też, że jest to jeden z moich ulubionych zawodników :)
2
Reus, James, Hulk
3
Ej...to wcale nie było by takie głupie. Lech wygrałby walkowerem 3-0 i mamy awans do 4 rundy. To co, znajdzie się jakiś śmiałek który w barwach Basel pójdzie na mecz rzucać kamieniami w zawodników Lecha? Może być nawet grupa ochotników :D
1
A tak gola strzelał Nemanja Nikolić :)
http://static.fangol.pl/content/1/c/9/1c9a25e934cabd96d51b1d6f76ec3f5a-554.jpg
4
Transmisji nie ma, TVP nie ma połączenia z Albanią xD
2
Sam jakoś starałem się wierzyć w to, że Lech jest w stanie coś ugrać ale niestety, boisko weryfikuje wszystko. Basel jest po prostu za mocnym zespołem dla naszego mistrza Polski. Lech trafił najgorzej jak mógł i to już być może pogrzebało szansę na LM. Mieliśmy ogromnego pecha z tym losowaniem, jakby Lech wylosował innego rywala a była możliwość trafienia na słabsze zespoły niż Basel to na pewno wyglądało by to lepiej. Faktem jest, że Lech zagrał słabo ale prawda jest też taka, że w rywalizacji z Basel byliśmy raczej na straconej pozycji. Wiemy dobrze jak w ostatnich latach radził sobie ten klub. No cóż, teraz Lechowi pozostaje tylko walka o LE. Liczę, że będziemy mieli dwa polskie kluby w tych rozgrywkach.
26
Juve - Real 2-1
Lechia - Juve 1-2
Lechia=Real
Lech - Lechia 2-1
Lech>Real
xD
0
Czytałem o tym już na paru stronach więc coś w tym prawdy musi być :)
0
Mourinho nieźle pocisnął Benitezowi i jego żonie xD
http://static.fangol.pl/content/d/7/b/d7b52413159babd0cad7ac37ede8b0a4-554.jpg
3
To jest ta pani co zdradziła Maxiego Lopeza z jego ówczesnym kolegą z Sampdorii - Icardim? Podobno Icardi przyjaźnił się z Lopezem a potem odwalił mu taki numer...
12
Ja oglądam w mikrofalówce bo wtedy mecze dostarczają gorących emocji.
8
Tyle zostanie z ChelseaBus po meczu z nami :D
https://pbs.twimg.com/media/B_2VRuSXAAELLqt.jpg
17
Ale, ale...przecież Ronaldo jest bardziej wszechstronny a Messi umie strzelać tylko jedną nogą!
2
Też tak myślę :)
2
Ale przecież Iniesta nie ma dzisiaj 30 urodzin. Swoje 31 obchodził 11 maja tego roku :)