0

Bo potem będzie podnosił piłkę z siatki.

0

Ale co ty masz do Lecha?! Dobre piwo przecież jest...

1


Proszę bardzo.

2

Albo dał mu mocarza.

2

Barto posmarował xD

84

Bo Fiorentina strzeliła 2 bramki a Barca 1.

3

No to jak, kogo dzisiaj sprzedajemy?

6

Teraz to już gruba przesada...

0

Nie zauważyłem. Jak zobaczyłem tego gola to od razu to tutaj wstawiłem. Po za tym ujęcie z innej kamery :)

2

Pierwszy gol Xaviego dla Al-Sadd. Nasz Generał wciąż potrafi pięknie przymierzyć :)
http://static.fangol.pl/content/6/f/c/6fc27e2f08509ac1560dab17c6002a6c-full.gif

3

Fabs przeważnie znikał na wiosenną część sezonu ale jak widać postanowił zerwać z tradycją i zniknął już w pierwszym meczu :D

2

3

Hahahahahahahaha

2

Wiem tylko, że Romuald Lacazette przeszedł do TSV 1860 Monachium. Alexandre Lacazette prawdopodobnie zostanie jeszcze ten sezon w Lyonie chociaż z tymi transferami to nigdy nic nie wiadomo...

3


Chodzi o to, że Hajto podczas komentowania meczu zaczął wspominać trochę odległe czasy :)

3

Może dlatego, że o Reusie ostatnio trochę ucichło. Gra w tym BVB, które ostatnio nie zachwyca to i mniej osób go teraz docenia. A pamiętam jeszcze ile kiedyś było tutaj szumu o Reusa, wiele osób chciało go w Barcy a obecnie chyba o nim zapomniano. Według mnie to wciąż jest świetny zawodnik i nadal chciałbym go w Barcy. Może już nie tak bardzo jak wcześniej bo teraz mamy genialny zespół i skład więc aż tak bardzo nie potrzebujemy takiego wzmocnienia ale ja tam Reusem bym nigdy nie pogardził. Podoba mi się jego gra i nie ukrywam też, że jest to jeden z moich ulubionych zawodników :)

2

Reus, James, Hulk

3

Ej...to wcale nie było by takie głupie. Lech wygrałby walkowerem 3-0 i mamy awans do 4 rundy. To co, znajdzie się jakiś śmiałek który w barwach Basel pójdzie na mecz rzucać kamieniami w zawodników Lecha? Może być nawet grupa ochotników :D

1

4

Transmisji nie ma, TVP nie ma połączenia z Albanią xD

2

Sam jakoś starałem się wierzyć w to, że Lech jest w stanie coś ugrać ale niestety, boisko weryfikuje wszystko. Basel jest po prostu za mocnym zespołem dla naszego mistrza Polski. Lech trafił najgorzej jak mógł i to już być może pogrzebało szansę na LM. Mieliśmy ogromnego pecha z tym losowaniem, jakby Lech wylosował innego rywala a była możliwość trafienia na słabsze zespoły niż Basel to na pewno wyglądało by to lepiej. Faktem jest, że Lech zagrał słabo ale prawda jest też taka, że w rywalizacji z Basel byliśmy raczej na straconej pozycji. Wiemy dobrze jak w ostatnich latach radził sobie ten klub. No cóż, teraz Lechowi pozostaje tylko walka o LE. Liczę, że będziemy mieli dwa polskie kluby w tych rozgrywkach.

26

Juve - Real 2-1
Lechia - Juve 1-2
Lechia=Real

Lech - Lechia 2-1
Lech>Real

xD

0

Czytałem o tym już na paru stronach więc coś w tym prawdy musi być :)

0

Mourinho nieźle pocisnął Benitezowi i jego żonie xD
http://static.fangol.pl/content/d/7/b/d7b52413159babd0cad7ac37ede8b0a4-554.jpg

3

To jest ta pani co zdradziła Maxiego Lopeza z jego ówczesnym kolegą z Sampdorii - Icardim? Podobno Icardi przyjaźnił się z Lopezem a potem odwalił mu taki numer...

12

Ja oglądam w mikrofalówce bo wtedy mecze dostarczają gorących emocji.

8

Tyle zostanie z ChelseaBus po meczu z nami :D
https://pbs.twimg.com/media/B_2VRuSXAAELLqt.jpg

17

Ale, ale...przecież Ronaldo jest bardziej wszechstronny a Messi umie strzelać tylko jedną nogą!

2

Też tak myślę :)

2

Ale przecież Iniesta nie ma dzisiaj 30 urodzin. Swoje 31 obchodził 11 maja tego roku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?