4

Myślę, że jakby Brazylia miała w składzie takich piłkarzy jak np. Oscar, Lucas, Hulk, Luiz Gustavo czy Marcelo to mogliby więcej ugrać. Jak widzę, że gra u nich jakiś Elias, Fred albo Tardelli to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Patrzę kogo mają na ławce rezerwowych a tam Robinho, Everton Ribeiro i jakiś Geferson. Dunga to chyba myślał, że powołuje kadrę na mecze z San Marino i Mongolią a nie Copa America. O ile obrona przynajmniej na papierze wygląda całkiem nieźle to pomoc i atak delikatnie mówiąc leży. Co z tego, że jest Neymar jak on tam nie ma z kim nawet grać. To już ja bym lepszą kadrę powołał i skład wystawił. Prawie połowa tej kadry co teraz jest to się nie nadaje do gry ale co tam Dunga wie lepiej i znowu ciągnie na dno reprezentację która kiedyś była jedną z największych w historii futbolu. Rozumiem, że są kontuzje (np. Diego Alves, Gustavo i chyba Marcelo) ale czy na prawdę nie ma jakichś lepszych piłkarzy brazylijskich niż te Eliasze, Fredy itp? To już taki Hernanes, Felipe Anderson, Ramires, Rafinha, Jonas (Benfica), Kaka a nawet Ronaldinho by pewnie więcej dali tej reprezentacji nie wspominając o tych co wymieniłem na początku. Co ten Dunga robi to ja nie wiem ale czarno to widzę...

1

To co gra ta Brazylia to są dno i wodorosty. Jak tak dalej pójdzie to będzie jeszcze większa kompromitacja niż na Copa America 2011. W dodatku w następnym meczu nie będzie mógł grać Neymar czyli można powiedzieć, że Brazylia jest w d*pie bo traci najważniejszego zawodnika. Nawet jak awansują dalej to nie widzę kolorowo ich przyszłości na tym turnieju...

0

To Barca grała a ja nic nie wiem?!

2

Słyszeliście, że Tevez może przejść do Boca Juniors? Będę zaskoczony jeżeli rzeczywiście odejdzie z Juventusu i wróci do Argentyny. Myślę, że chyba jeszcze dla niego trochę za wcześnie żeby już opuszczać Europę. To wciąż zawodnik który może grać na najwyższym poziomie i odgrywać ważną rolę w Juventusie.

4

http://fangol.pl/view/103679/vidal-do-policjanta-tuz
http://fangol.pl/view/103674/arturo-vidal-w-chilijskim
Ciekawi mnie bardzo co teraz będzie z Vidalem. Co z jego karierą i grą dla reprezentacji, klubu? Nie wiadomo jak się ta sprawa zakończy no ale cóż, na własne życzenie ma teraz takie problemy. Trzeba było myśleć za nim się wsiadało do auta bo teraz będzie musiał ponieść konsekwencje tego co zrobił.
Tutaj jeszcze filmik z jego aresztowania

1

9

Ty narkomanie!

4

Chyba chodzi o to, że ta ,,1'' znaczy ,,pierwszego'' :)

2

Tak skoro zrobił się tutaj temat o tych brazylijskich ,,talentach'' co niby mamy kupić to ja mam pytanie o takiego jednego piłkarza - Ganso. Wie ktoś może co z nim się dzieje? Podobno gra obecnie w Sao Paulo ale jak tam sobie radzi? Ciekawi mnie to bo pamiętam, że swego czasu był uważany za wielki talent i interesowały się nim kluby z Europy. Gość grał z Neymarem w Santosie i też robił niezłą furorę w lidze brazylijskiej. Zagrał również parę meczów w reprezentacji Brazylii ale potem ku zdziwieniu wszystkich odszedł do Sao Paulo zamiast jakiegoś dobrego klubu z Europy. Czyżby jego okazja do zrobienia kariery już minęła? Nie jest już młody, w tym roku będzie miał 26 lat i chyba można powiedzieć, że zmarnował swój talent. Od jakiegoś czasu nic o nim nie słychać i chyba nie zanosi się na to, że jeszcze będzie o nim głośno.

2

Kevin De Bruyne

1

Może używa jakiegoś płynu na porost włosów? :D

0

Widzę dobrze już tam mają po tym mate z dodatkiem pewnego środku wyskokowego :D

6

Oj teraz to dopiero będzie wysyp fotek naszych piłkarzy na tych facebookach i instagramach z tego przejazdu i świętowania :D

0

To musisz znaleźć taki specjalny kamień teleportacyjny na Camp Nou. Ewentualnie spytaj Xardasa, może ci pomoże :D

19

Ktoś się chyba bawi na wikipedii bo ciekawych informacji można się o Vidalu dowiedzieć...
http://en.wikipedia.org/wiki/Aleix_Vidal

5

http://fangol.pl/view/102302/tu-urodzili-sie-messi
No to by wyjaśniało dlaczego nasze MSN jest tak zgrane xD

0

Wszystkie gole i asysty Messiego w tym sezonie :)

0

Chyba już wiemy kto dostanie nagrodę dla najlepszego trenera 2015 roku :)

22

Pozwolę sobie teraz zacytować pewnego klasyka z FIFY :)
"Vamos a ganar, Barco naprzód do zwycięstwa, ale do jak dużego zwycięstwa."

8

Ciekawy jestem czy ,,eksperci'' z TVP staną dzisiaj na wysokości zadania i czy ich wywody myślowe będą na najwyższym poziomie. Przyzwyczaili nas przecież do pokazywania swojej inteligencji i wiedzy piłkarskiej. Jestem dzisiaj przygotowany na ich niesamowite rozmyślenia o tym jak mało zabrakło Realowi do tego żeby zagrać w finale. Ahh gdyby wykorzystywali swoje okazje to dzisiaj mieliby szansę obronić tytuł i przejść do historii a jednocześnie zdobyliby wtedy swój 11 puchar. Od razu pewnie będzie przypomnienie, że to Real Madryt jest zespołem który najwięcej razy wygrywał Puchar Europy i jest absolutnym liderem w tej klasyfikacji. Liczę też na kilka przemyśleń naszych ,,ekspertów'' o Decimie i rekordzie strzeleckim Ronaldo sprzed roku którego Messi prawdopodobnie nie pobije. Oczywiście chciałbym żeby grono ,,ekspertów'' podkreśliło też, że Realowi zabrakło szczęścia w półfinale bo grali lepiej od Juventusu i mieli więcej okazji na zdobycie gola. Jestem przygotowany na komentarze o naszej słabej obronie i że Juventus może to wykorzystać. Na pierwszy plan pewnie nasi ,,eksperci'' nasuną mecz Bayern-Barca 3-2 w którym wielki Lewandowski grając w masce nas upokorzył. Oj tam niewiele zabrakło żebyśmy mieli dzisiaj Polaka w finale LM.
Po prostu nie mogę się już doczekać studia przedmeczowego w TVP żeby móc posłuchać naszych wszechwiedzących ,,ekspertów''...

2

Wszystko pięknie ładnie tylko, że:
1) Mamy bana na transfery więc jeśli Vidal miałby do nas dołączyć to dopiero w zimowym okienku transferowym.
2) Jeśli kupimy Vidala to raczej pożegnamy się z Alvesem a więc do końca roku będziemy musieli sobie radzić z Montoyą i Douglasem (nie jest kolorowo). Ewentualnie kombinowanie ze zmianą formacji albo dać Bartrę czy tam Pedro na prawą obronę (jeszcze bardziej nie jest kolorowo).
3) Vidal prawdopodobnie nie będzie mógł grać w LM. Wystarczy, że zagra chociaż jeden mecz dla Sevilli w tych rozgrywkach. Serio wierzę w naszych piłkarzy ale nie wyobrażam sobie żebyśmy fazie pucharowej LM grali np. z Douglasem na PO.

Zatem przez ten czas dopóki Vidal do nas nie dojdzie mamy kłopot na PO. W przyszłym sezonie LM ten kłopot raczej będziemy mieli cały czas. Przydałby nam się ten Vidal ale jeżeli Alves ma odejść to poszukałbym kogoś kto mógłby potem przynajmniej grać w LM. Z niecierpliwością czekam aż Montoya i Douglas dostaną swoją szansę a moim marzeniem jest żeby grali na odpowiednim poziomie. Chciałbym żeby któryś z nich godnie zastąpił Alvesa chociaż do czasu w którym dołączy do nas jakiś solidniejszy PO. Opcja z Vidalem ma swoje wady i zalety ale ja dalej wierzę, że Alves jednak zostanie. Jest nam bardzo potrzebny w przyszłym sezonie i nie widzę dobrze takiej sytuacji, że będziemy musieli sobie radzić bez niego.

1

http://fangol.pl/view/101976/trik-neymara-na-treningu
Czyżby Neymar szykował coś na jutro :)

0

,,Neymar, mieliśmy wielkich piłkarzy z Brazylii jak Ronaldo, Romario, Bebe, którzy nigdy nie zdobyli Ligi Mistrzów. Co oznacza dla ciebie jutrzejszy finał?''

Jaki Bebe? Wielki piłkarz z Brazylii? O kogo chodzi? Jedyny Bebe jakiego znam to ten http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C3%A9b%C3%A9 ale on to raczej nie jest wybitnym piłkarzem i do tego nie jest Brazylijczykiem. No chyba, że ja jakiś niedoinformowany jestem i nie znam tego wielkiego Bebe z Brazylii...

0

http://fangol.pl/view/101804/milan-znalazl-nowego-trenera
No to zobaczymy co będzie z tym Milanem. Fajnie by było jakby w końcu zaczęli grać na poziomie.

0

Jeszcze 16 czerwca jest mecz towarzyski z Grecją.

8

Życie pokazało jak niesamowity jest futbol. Wszystko może się zmienić dlatego trzeba cały czas wierzyć w swój zespół i tych którzy go tworzą - piłkarzy, trenera itd. Ja przekonałem się, że zrobiłem źle tracąc wiarę po meczu z RSSS i jestem szczęśliwy, że jesteśmy tu gdzie teraz, mamy puchary, wspaniałą drużynę i genialnego trenera. Mam nadzieję, że wybaczycie mi moją postawę z tamtego okresu i to, że winą obarczyłem Lucho, który ostatecznie pokazał mi do czego jest zdolny i że popełniłem błąd. Na prawdę nie spodziewałem się w ogóle, że ta ,,przemiana'' jaką przeszła Barca jest możliwa. Jeszcze raz biję się w pierś i proszę o przebaczenie...

4

Gdy Lucho został naszym trenerem stwierdziłem, że to świetna decyzja. Od początku sezonu wierzyłem w niego i miałem nadzieję, że dużo z nim osiągniemy. Tolerowałem każdą porażkę i niepowodzenia, gdyż uważałem, że Enrique ma pomysł na ten zespół i trzeba dać mu czas. Ale po meczu z RSSS na Anoeta coś mnie ruszyło. Moja opinia o Lucho i jego pracy w Barcy zmieniła się niesamowicie. Zacząłem godzić się z tym, że Barca pod jego wodzą nic nie osiągnie a ten sezon jest stracony. Po raz pierwszy publicznie skrytykowałem tutaj Enrique. Powiedziałem, że moja cierpliwość się skończyła i że straciłem już wiarę. No i zacząłem pieprzyć co o nim myślę (eh te moje wywody myślowe o tym, że nie ma pojęcia o futbolu, że nic z nim nie ugramy, że się nie nadaje itd.). Po tym meczu z RSSS byłem poważnie zdołowany i zdenerwowany. Ale potem przyszły mecze z Atletico, forma zaczęła się stabilizować no i pojawiło się światełko w tunelu, że nie wszystko jeszcze stracone. Zacząłem zdawać sobie sprawę, że ,,jednak'' jesteśmy mocni. Dalszy ciąg sezonu pokazał, że narodziła się nowa, katalońska bestia która zniszczy wszystko co na jej drodze. Gdzie jesteśmy teraz? Mamy mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Króla i olbrzymie szansę na LM i wymarzony tryplet. To co stało się po meczu na Anoeta jest dla mnie czymś niesamowitym. Nie wierzyłem wtedy w jakikolwiek sukces Barcy a teraz gdzie jesteśmy? Dla mnie to spotkanie z RSSS jest w TOP5 najważniejszych meczów Barcy tego sezonu. Wtedy to wszystko zaczęło się na poważnie. Żałuję tego bardzo, że krytykowałem Enrique ale na prawdę wtedy coś we mnie pękło. Ten mecz powinien przejść do historii. Po nim straciłem wiarę a potem ją odzyskałem. Gdybym mógł to osobiście przeprosiłbym Lucho i podziękował mu za to co zrobił dla Barcy.

1

Instagram https://instagram.com/paulpogba_6/
Twitter https://x.com/paulpogba

4

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To SuperPenaldo11 - uniwersalna maszyna padająco-wymuszająca z funkcją wyczuwania dotyku i podmuchu wiatru w polu karnym. Ma w sobie również funkcję ,,PutYourHandsUpInTheAir'' ułatwiającą uzyskiwanie stałych fragmentów gry.

11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?