1

Jeśli chodzi o Brazylię to myślę, że absencja Thiago Silvy nie będzie aż takim wielkim problemem bo może przecież zagrać Dante który również jest dobrym obrońcą i do tego jest piłkarzem Bayernu, więc trochę zna niemiecki styl gry. Gorzej wygląda sytuacja w przodzie, kontuzja Neymara sprawia, że Brazylia nie ma tam swojego lidera, kogoś kim mogłaby postraszyć Niemców. Wydaję mi się, że to Hulk jest jedynym zawodnikiem który jest w stanie wziąć na siebie ciężar gry. Od niego będzie dużo zależało, niestety ostatnio nie jest w najlepszej formie. Nie widzę w ekipie brazylijskiej kogoś innego oprócz niego kto byłby w stanie przesądzić o losach tego meczu na korzyść Canarinhos. Ogółem sytuacja Brazylii jest nieciekawa ale wierzę, że jakimś cudem pokonają Niemców.

4

Wyczuwam finał Niemcy-Holandia...obym się mylił...

14

Internet Explorer?

0

Mi tam bez różnicy kto wygra, oba zespoły darzę sympatią :)

0

Przejście do Villarrrealu to dla niego dobre rozwiązanie. Życzę mu powodzenia na nowej drodze życia.

1

Wolałbym żeby wygrała Francja ale liczę na ciekawy i zacięty mecz.

0

Jeszcze nie wyszedłem z podstawówki a ty mnie o bycie gimnazjalistą posądzasz? ;(

0

Nie wiem jak ty ale ja nie mam problemów z erekcją :D

4

Tak po za tematem, wchodząc na stronę Realu można w ostatnim czasie zaobserwować reklamę Durexa na głównej stronie xD

1

Mam nadzieję, że Enrique wie co robi...

0

Może NSM - Nicely Shooting Men's (ładnie strzelający mężczyźni) xD

7

Kupimy Suareza i od listopada zaczynamy robić porządną rzeźnię :D

0

Eibar, Deportivo i Cordoba

0

My się tu zastanawiamy co z tym Alexisem będzie a na łonecie już wiedzą :D

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/fc-barcelona-podjela-decyzje-ws-alexisa-sancheza/n39mq

3

Spokojnie, Zubi wynegocjuje 30 milionów...a przy okazji sprzeda Alexisa za 20...

2

Jak odejdzie Pedro to sobie może ,,7'' wziąć :D

0

Jeżeli będzie prezentował ten poziom co w Sevilli to możemy być spokojni o jego grę.

4

Może niech najpierw zachęcą do szukania nowego klubu takich ,,darmozjadów'' jak Dos Santos, Cuenca, Afellay, Pedro, Roberto czy Tello...

0

Bardzo mi szkoda Algierii. Przez cały czas miałem nadzieję, że jakoś uda im się awansować. Pokazali serce do walki, nasza reprezentacja może się uczyć od nich co to znaczy grać do ostatniej krwi za swój kraj. Niestety Niemcy to jednak Niemcy i zawsze na każdym turnieju muszą zajść daleko...liczę na to, że dostaną od kogoś porządne lanie na tym mundialu.

0

Czyżby Barca miała jakieś układy z tymi islamistami? Qatar, Beko...jak tak dalej będzie to jeszcze meczet przed stadionem wybudują...

6

Żebyś się nie zdziwił jak będzie to świetny mecz :D

0

To Howedes gra w Bayernie?

1

Biedny Suarez, dostał karę za to, że bezczelny Chiellini brutalnie wbił się barkiem w jego zęby. To Włoch powinien być za to ukarany, mógł przecież pozbawić Suareza uzębienia.

2

To, że Suarez ma trochę niepoukładane pod kopułą nie zmienia faktu jakim jest świetnym piłkarzem. Jeśli do nas przejdzie i będzie strzelał bramki to nikt już nie będzie pamiętał o jego wcześniejszych ,,wybrykach''.

0

Rodriguez dwa razy był zawodnikiem meczu. W ostatnim meczu Kolumbii z Japonią to wyróżnienie dostał Jackson Martinez.

0

Suarez po prostu wyssał piłkarskie umiejętności z Chielliniego, dzięki temu padła bramka dla Urugwaju.

0

No chyba ich pogrzało do reszty...może im jeszcze frytki dorzucimy do tego?

0

Szkoda mi będzie Ghany jak odpadną, zasługują na awans...

0

Ciekawie zapowiada się walka o króla strzelców mundialu. Muller, Robben i Van Persie mają na razie 3 strzelone gole a Neymar, Mandzukic, Benzema, Rodriguez i Gervinho po 2 bramki. Każdy z nich ma ciągle szanse na poprawienie swoich statystyk. Oczywiście jest jeszcze Messi który ma wielkie szanse na dogonienie rywali bo Argentyna będzie grała z Nigerią i Iranem więc będzie mógł się wykazać. Nie zapominajmy także o Suarezie, on też może jeszcze namieszać. Teoretycznie Muller jest w tej chwili w najkorzystniejszej sytuacji, Niemcy zagrali dopiero jeden mecz a on już strzelił w tym meczu hattricka. Ja osobiście liczę na Messiego, Iran i Nigeria to nie są drużyny najwyższej klasy dlatego Leoś może trochę im nastrzelać. Ogółem te mistrzostwa są bardzo ciekawe i emocjonujące, pada dużo goli. Oprócz tych pamiętnych błędów sędziów ten turniej można na razie ocenić jak najbardziej na plus.

0

Czyli nawet w przypadku nieudanego sezonu 2014/15 zawsze będzie można powiedzieć na pocieszenie, że mamy chociaż jeden puchar xD (oczywiście liczę na coś więcej niż tylko Puchar Gampera).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?