Lukaq316
Dołączył/a: lipiec 2013
Puta Madrid
12 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, ale lubię tego gościa już od czasów jego gry w Porto. Mam nadzieję, że powróci jeszcze do tej formy co prezentował w portugalskim klubie bo po przejściu do Zenitu zmarnował się. Swego czasu chciała go kupić chyba Chelsea i jeszcze jakieś inne kluby ale wolał iść za kasą do ruskich. To była najgorsza decyzja w jego karierze...
0
Może chciał mieć kogoś do rąbania drewna? xD
0
Trzeba spytać Scolariego, wiedział co robi nie powołując na mundial takich zawodników jak Coutinho, Lucas Moura, Miranda czy Filipe Luis. Tylko szkoda, że efekt końcowy nie był taki jak by sobie wymarzył...
2
Mam nadzieję, że zmniejszą tę karę Suarezowi. Liczę na to, że już niedługo będzie nas zachwycał swoją grą i bramkami :D
19
Nie martw się, na fajki mu starczy xD
2
Wszystko fajnie tylko gdzie jest król zwrotności - Pique? xD
0
Ahh gdyby udało się jeszcze tylko kupić Cuadrado to byłbym wniebowzięty :D
1
Polly Parsons :)
0
Myślę, że jeśli będą go omijały kontuzje to będziemy zadowoleni z jego gry :D
5
A co jeśli Bereszyński specjalnie przeszedł z Lecha do Legii żeby odwalić taki numer i przyczynić się do wyeliminowania warszawskiego klubu z LM? :D
0
Maxi xD
0
Poczekaj aż przyjdzie jeden, słabszy mecz to znowu będą zwalniać Enrique xD
0
Nie przesadzajmy już, Vermaelen na pewno nie jest aż tak bardzo podatny na kontuzje jak np. Abou Diaby, ten to dopiero jest szklany...oto lista jego ,,urazów''.http://sulia.com/channel/soccer/f/6a824474-644a-4ff6-a45b-74274173b176/
1
Niedługo mecz a więc obstawiamy kto będzie najbardziej krytykowanym zawodnikiem Barcy na którym nasi ,,eksperci'' będą wieszać psy. Ja myślę, że ,,trochę'' subiektywnych opini będzie o Pedro, Pique i Roberto :D
0
Ja mam takiego psa jak w tym filmie, owczarka szkockiego :)
2
Twój mistrzunio Nakoulma gra w Turcji xD
4
Zubi? Pewnie przez ten czas zajmuje się transferem Cuadrado xD
19
Legia też złożyła odwołanie do TAS. Cała teraz nadzieja w tym TAS, że zmiejszą karę Suarezowi i przywrócą Legię do gry w Lidze Mistrzów xD
2
Około 200 wyjdzie razem z tym co ma w spodniach xD
0
Można teraz nienawidzić Celticu i w ogóle narzekać jaka to niesportowa i niesprawiedliwa decyzja no ale...na własne życzenie Legia została wykluczona, po co wpuszczali tego gościa na te ostatnie minuty? I tak to nic nie zmieniło w kwestii wyniku a tylko problemu sobie narobili...podobno żeby koleś mógł odbywać tę karę zawieszenia na te 3 mecze to musiał być zgłoszony do szerokiej kadry na te spotkania ale jakieś matoły się nie dopatrzyły i tego nie zrobiły i wyszło, że zawodnik pauzował tylko 1 mecz. Jak zwykle Polska wychodzi na frajerów i nieudaczników no ale co zrobić...co do Celticu to przewiduję, że na kogo by teraz nie trafili to i tak z taką grą dostaną ostre lanie...
0
Dużo mam ulubionych ale tak najbardziej to hmm...Villa, Hulk, Alexis, Honda i Shaqiri
3
Ogólnie rzecz biorąc to porażający i skandaliczny jest fakt jakimi obrońcami interesuje się Barca xD
48
Zwolnić Enrique, co to za trener słaby jest to ja nie wiem...zamiast wpuścić na boisko Messiego, Suareza i Neymara to grają jakieś ogórki co kopać nie potrafią. Potem się nie dziwię, że przegrywamy albo remisujemy z jakimiś cieniasami. Ten trenerek nie ma zielonego pojęcia o futbolu, zero taktyki, kompletnie nic. totalne dno...powinni go na taczce z tej Barcy wywieźć bo do końca zniszczy ten klub. Zamiast zrobić jakieś porządne transfery to on wystawia na mecz jakichś słabiaków co nawet do rezerw się nie nadają. Kto w ogóle tego Enrique na trenera wybrał, już ja sam bym lepiej się sprawdził w tej roli...
0
5
On już nic nie musi pokazywać, i tak jest najlepszy...
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/lionel-messi-chcial-odejsc-z-fc-barcelona/44py5
Ciekawych rzeczy się dowiaduję na tym onecie...
1
Powtarzasz się kolego :)
0
Zależy jak kto spędza te wakacje. Jeden może się tylko obijać i korzystać z uroków życia a drugi bierze się za siebie i np. ostro ćwiczy żeby poprawić formę. Można też oczywiście wyjść na ,,zero'' i połączyć obie formy spędzania czasu :)
0
To trzeba było zostać kopaczem, poziomem do polskiej ligi byś się pewnie dostosował no i trochę porządnych pieniędzy by wpadło :D
0
Spokojnie, kupienie aż tylu świetnych zawodników w jednym okienku transferowym nie jest w stylu Zubiego xD Mam jednak nadzieję, że te transfery dojdą do skutku ale dopóki nie będzie żadnego oficjalnego potwierdzenia to nie będę aż takim optymistą :D