0

Alves - NIE, miał już wiele szans żeby się wykazać i przekonać nas do siebie ale coś mu nie wychodziło...nie wierzę w to, że wróci już do najwyższej formy. Nie chcę dalej patrzeć na te jego wrzutki, grę defensywną, niewracanie się do obrony itp. Ma czasami jakieś przebłyski jak np. ,,asysty'' w meczu z Villarrealem ale mnie nie przekonuje do tego żeby miał być naszym podstawowym obrońcą. Nie wiem po co go tu jeszcze trzymają w tym klubie...
Douglas - jeszcze bardziej NIE. Tak po za tym kto to jest? Nie ubliżając mu ale dla mnie to jest jakiś no-name z ligi brazylijskiej. Nie wiem kto chce go do nas kupić ale podejrzewam, że ten ktoś chyba ma trochę nierówno pod kopułą. Pierwszy raz o nim usłyszałem jak się nim Barca zainteresowała więc może to jakiś mega talent jest? Jakaś przyszłość futbolu? Nie wiadomo ale ja nie widzę dla niego miejsca w naszej drużynie. Z tego co się zorientowałem to jego gra w klubie z Sao Paulo nie jest najlepiej oceniana więc nie sądzę żeby u nas grał rewelacyjnie...Montoya - może coś z tego będzie, trzeba dać mu grać żeby się pokazał i udowodnił swoją prawdziwą wartość. Na tę chwilę, według mnie to najlepszy wybór na prawą obronę. Pod okiem Enrique może się jeszcze rozwinąć i stać się pewnym punktem naszej drużyny.
Mi się dalej marzy Cuadrado, potrzeba nam kogoś takiego, byłby świetnym uzupełnieniem składu który na tę chwilę mamy co najmniej ,,przyzwoity''. Podsumowując, nie skreślam nikogo z powyższej trójki którą opisałem, podałem tylko swoją opinię na ten moment.

0

Może takim cudem, że mają zdecydowanie lepszy zarząd od naszego i potrafią sprzedać np. takiego Ozila za 50mln€, Higuaina za 40mln€ i Moratę za 20mln€.

22

Najlepszy interes zrobił Wolfsburg. Nabyli sobie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i to za darmo, a mieć w swojej drużynie Lorda to prawdziwy skarb :D

3

Prawdopodobnie jutro o godzinie 20.30 :)

0

No jest jeszcze Bryan Ruiz, on też dobrze się spisał na tych MŚ.

0

Jeżeli do nas przyjdzie (mam nadzieję, że tak ale wątpię coraz bardziej w powodzenie tego transferu) to dopiero po tym jak będzie grał będzie go można w pełni oceniać. Moim zdaniem Enrique jakoś by to wszystko ułożył, żeby wyciągnąć z Cuadrado wszystko co najlepsze i sprawić żeby był ważną częścią zespołu.

0

Barca to jeden z najlepszych klubów na świecie. Myślę, że po przejściu do nas Cuadrado jeszcze bardziej podwyższył by swój poziom piłkarski i nauczył się nowych rzeczy. Po za tym np. w Kolumbii nie było nacisku żeby grał w obronie dlatego mógł się cały czas skupiać na ataku i tam się wykazywać swoimi zdolnościami piłkarskimi. Wydaję mi się, że u nas dostosował by się do gry którą będzie preferował Enrique. Czy z góry ma być wiadome, że on się nie nadaje gry defensywnej? Ja jestem jak najbardziej na tak jeżeli chodzi o ten transfer.

0

No dobrze ale nie czepiaj się Węgrów bo prezentują wyższy poziom piłkarski od polskiej reprezentacji i to prędzej oni niż my zdobędą MŚ :D

0

„Aby być crackiem, musisz mieć tytuł mistrza świata'' Czyli takiego Ronaldo albo Messiego nie można nazwać crackiem bo nie zdobył mistrzostwa świata? Tak po za tym to czy czasami ten Dunga to nie jest gość co dał popis swoich umiejętności trenerskich na MŚ2010 w RPA?

0

Tylko jeśli Enrique chce grać 3 środkowymi obrońcami to wydaję mi się a nawet jestem pewien, że Cuadrado jest lepszą opcją niż ten Douglas. Podobno sam trener chce mieć Kolumbijczyka w swojej drużynie więc w czym problem?

0

Quintero, Martins Indi, Brahimi, Casemiro i Hector Herrera :)

6

Jeśli kupimy tego Douglasa i do tego to będzie nasz ostatni transfer to chyba się załamię psychicznie. Można kupić Cuadrado ale po co? Lepszy jakiś no-name z Brazylii. Benatia też by mógł do nas dołączyć jeśli nasz zarząd by się zaangażował w ten transfer. Teraz tylko czekać jak Kolumbijczyk i Marokańczyk przejdą do jakiegoś Manchesteru United itp. Po prostu brak mi słów na to kogo my kupujemy...rozumiem, Suarez, Rakitic czy ter Stegen to dobre transfery ale np. z obrońcami to daliśmy trochę dupy po całości. Do wyciągnięcia byli tańsi, młodsi i nawet lepsi stoperzy ale co tam...,można też było się skupić na kupieniu jakiegoś obrońcy z czołówki ale po co. Będzie tak, że do końca października będziemy grać z Messim, Neymarem i Pedro + ktoś z rezerw np. Munir. Oczywiście możliwe jest, że ktoś z nich będzie miał kontuzję i jesteśmy jeszcze bardziej w dupie. Musimy kupić tego Cuadrado, nie ma innej opcji. On jest niezbędny na tę chwilę. Nie wyobrażam sobie żebyśmy grali z jakimś Douglasem albo Alvesem w składzie. Z Cuadrado mielibyśmy większe pole manewru. Mógłby grać na kilku pozycjach, w zależności od ustawienia, formacji. Jeśli byśmy go kupili to mimo wszystko już to okienko transferowe uznałbym w 90% udane. Wybaczyłbym zarządowi, że nie postarali się o jakichś lepszych obrońców. Zgodziłbym się nawet żeby Zubiemu pomnik postawili :D

0

Na tym filmiku z całą tą akcją widać jak ten Brandao po tym ataku zaraz zaczyna uciekać. Motta rusza w pogoń ale go zatrzymali. Taki kozak z niego to czemu spieprzał? Bał się, że gość mu odda i zrobi jeszcze większą krzywdę czy co? Jestem pewien, że jakby to Motta tego Brandao uderzył to zaraz by były oskarżenia o rasizm itp. ale jak czarnemu palma odbija i rzuca się na innych to cisza na ten temat...nie żebym miał coś do czarnych no ale to jest już irytujące. Typ za to co zrobił powinien na dłuuuugi czas odpocząć od piłki. Może surowa kara by go czegoś nauczyła...

0

Oczywiście najlepiej by było jakbyśmy kupili Cuadrado. Moglibyśmy wtedy grać z 3 środkowymi obrońcami i ogólnie byłaby to chyba lepsza opcja niż np. Alves ale...co raz mniej wierzę w powodzenie tego transferu.

1

Ja straciłem już do niego cierpliwość, jeżeli ma jeszcze u nas zostać na ten sezon to nie może podnosić się z ławy bo inaczej to chyba nie zniosę jego gry, wrzutek, gry defensywnej itp. Wątpię, że nasz Alves się obudzi i zacznie teraz grać jak za dawnych lat. Tylko jest kolejny problem. Będzie musiał grać Montoya (wolę żeby grał on niż Alves ale jednak najwyższego poziomu piłkarskiego to on nie prezentuje) albo...Douglas...czyli jakiś no-name z Brazylii...

0

No widzę, że na bogato :D

0

No tak, ale zobacz jakie nasz Alves ma uzdolnienia muzyczne. Szkoda by było gdyby taki talent się zmarnował i zamiast zająć się na poważnie muzyką to ma nas tu przez kolejny sezon dręczyć swoimi popisami piłkarskimi xD

1

Może Alves skończył by tak swoją karierę piłkarską w Barcelonie i został muzykiem? Myślę, że byłoby to rozwiązanie z korzyścią dla niego, klubu i nas :D

0

No wiem, wiem, wystarczy edytować ale ciekawych rzeczy się o tym Douglasie dowiedziałem.

0

Hakerzy chyba jacyś zaatakowali Wikipedie i zmieniają dane o tym Douglasie xD

1

Oczywiście w razie czego moglibyśmy zaskoczyć wszystkich rywali i zagrać takim, również świetnym składem :D
http://www.futhead.com/14/squads/16022502/

2

Wymarzona jedenastka?
Musiałby się w niej znaleźć Cuadrado...mogłoby to wtedy wyglądać tak:
http://www.futhead.com/14/squads/16021371/
http://www.futhead.com/14/squads/16021504/
http://www.futhead.com/14/squads/16021685/
Oczywiście jeżeli chodzi o środkowych obrońców to wszystko zależy od tego jaką będą mieli formę i w jakiej będą dyspozycji. Tutaj o pierwszy skład może walczyć cała czwórka (Pique, Bartra, Vermaelen, Mathieu). W ustawieniu z 3 środkowymi obrońcami za Albę mógłby grać Iniesta, ale jak widać jeżeli gralibyśmy tą formacją to 1 z nich nie mógłby grać. Można by też było wstawić Iniestę za Rakitica ale wtedy też albo on albo Alba musiałby iść na ławę. Możliwości ustawienia składu jest wiele, ja podałem tylko przykładowe. Cuadrado moim zdaniem jest niezbędny jeżeli chcemy grać w ustawieniu z 3 środkowymi obrońcami. Jako typowy prawy obrońca też by mógł grać i chyba jest lepszą opcją od Alvesa jeżeli chodzi o te pozycje. Podsumowując, do pełnego składu brakuje mi już tylko Kolumbijczyka, tak to wszystko wygląda ok. Do października, kiedy nie będziemy mieli Suareza Cuadrado mógłby grać jako skrzydłowy w ataku. Enrique na pewno by jakoś ich tam poustawiał tak żebyśmy osiągali dobre wyniki :)

0

No też bym chciał mieć takie znajomości z jakimiś znanymi piłkarzami xD

1

0

Bo to mecz rundy play-off Ligi Mistrzów. Kto wygra dwumecz ten awansuje do fazy grupowej LM.

9

Od dawna czekam na informację, że Dani zostanie u nas. Nie potrafię sobie wyobrazić Barcy bez niego. Już nie mogę się doczekać jego wspaniałych wrzutek i znakomitej gry defensywnej, tego jak będzie pięknie wracał do obrony i przerywał ataki rywali...cieszę się, że dalej będzie mógł nas zachwycać swoją grą w barwach Barcelony :D

4

Vermaelen 23 a Deulofeu został wypożyczony do Sevilli...

1

Może on chce pozbyć się Neymara żeby Pedro miał miejsce w pierwszym składzie xD

0

Też się lubię śmiać ale najpierw to muszę mieć z czego xD

0

O ile na początku te żarty i obrazki z Suarezem mogły śmieszyć to teraz jest to już irytujące (żeby nie użyć wulgarniejszego słowa). Cały czas to samo, ile można...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?