Lukaq316
Dołączył/a: lipiec 2013
Puta Madrid
12 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A może to nam się tylko wydawało, że oglądamy prawdziwy mundial?
0
Ludzie! Trzymajcie mnie kurde bo ja tam chyba zaraz się do nich przejadę i im zrobię normalnie jesień z d*py średniowiecza...no nie mogę po prostu, jak można się tak zachowywać, co za szwabusy...kompletny brak szacunku...
4
I do tego jeszcze znakomitego Higuaina za 70 milionów...
5
Niestety z jednego, prostego powodu nikt go by tutaj nie chciał...
1
Albo Messi zdobywa bramkę dającą zwycięstwo po podobnej akcji jak strzelił w meczu z Getafe w 2007 roku :D
0
Specjalnie przyjadę do ciebie na święta i dam ci w prezencie nowy mózg :D
2
Dobrze, dobrze, dam mu lajka bo jeszcze powiedzą, że nietolerancyjny jestem xD
1
Prosi to się świnia...
0
Tylu dobrych obrońców jest na świecie a my mamy problem, żeby kupić jednego...tak wiem, dopiero 12 lipca, zostało jeszcze sporo czasu do końca okienka transferowego...
0
Jeśli w finale lub ewentualnie w meczu o 3 miejsce nikt nie ,,błyśnie'' to najlepszym graczem mundialu powinien zostać wybrany Rodriguez.
10
Ale przecież Neymar kosztował przeszło 111 milionów xD
1
To musi tam uważać bo jeszcze w niego ,,granatami'' będą rzucać.
0
Aż ciekawy jestem co to tam będzie jak jeszcze Suarezowi obniżą karę xD
0
Cavani 60 mln, Suarez 52 mln - ok, nie mam pytań...
0
Ale też zapewne wiesz, że twój Cristiano nie zdobędzie Pucharu Świata.
2
A majtki ci ten twój boski Florentino też ściągnął, że taki zadowolony jesteś?
0
To w razie czego jak Messi będzie kontuzjowany (oby nie) xD
1
W sumie racja, na środku obrony mamy bardzo zwrotnego Pique, doświadczonego Bartre, wysokiego Mascherano no a przecież jeszcze w razie czego może tam zagrać urodzony stoper - Adriano.
0
Polska i tak jest za wysoko w tym rankingu.
1
Nudzi mi się trochę więc pozwoliłem sobie zrobić kilka składów jakimi będzie mogła grać Barca przy ewentualnym kupnie jakichś zawodników, mogą to być np. Cuadrado i Marquinhos. Wiem, że niektóre ,,jedenastki'' są trochę ,,dziwne'' ale można przecież trochę pokombinować xD
http://www.futhead.com/14/squads/14387992/
http://www.futhead.com/14/squads/14388227/
http://www.futhead.com/14/squads/14388422/
http://www.futhead.com/14/squads/14388563/
http://www.futhead.com/14/squads/14388808/
http://www.futhead.com/14/squads/14388955/
http://www.futhead.com/14/squads/14387780/
Przepraszam też, że nie umieściłem w tych zestawieniach Pedro - naszego zasłużonego wychowanka ale niestety jakimś przypadkiem zabrakło dla niego miejsca :D
1
No nareszcie! Cały czas czekałem na oficjalne potwierdzenie. Niby już wcześniej było wiadomo, że Suarez do nas przejdzie no ale jednak ta informacja znacznie mnie uspokoiła bo cały czas mi przez głowę przechodziły myśli o niepowodzeniu tego transferu. Jestem przekonany, że Luis już niedługo będzie nam dawał wiele radości :D
3
Smutno mi trochę, przywiązałem się do niego...myślę jednak a nawet jestem pewien, że El Pistolero swoją grą w pełni wynagrodzi mi i wam nasze zmartwienie z powodu odejścia Alexisa.
2
Bramka Higuaina została ,,niesłusznie nieuznana'' dlatego, że był to strzał w boczną siatkę...
0
A kto stoi za tymi wszystkimi problemami? Oczywiście, że FIFA i UEFA...
0
Za to Heskey potrafi świetnie wykańczać akcje...
5
Polecam obejrzeć sobie najładniejsze bramki naszego przyszłego zawodnika. Mam nadzieję, że u nas też będzie takie strzelał :D
0
Może pomyliło ci się z Pucharem Narodów Afryki xD
1
Napisane jest, że nie może korzystać z jakichkolwiek sprzętów sportowych na siłowni oraz, że ma pozwolenie trenować we własnym zakresie. A co jeśli Suarez ma własną siłownię w domu? xD
0
Suarez miał 13 asyst w ostatnim sezonie w Premier League, tylko Gerrard miał od niego więcej...
0
Ja tam wolałbym jednak ścigacza xD