0

Żółwiem z kulawą nogą albo otyłym ślimakiem xD

1

Już jakiś czas temu oglądałem ten filmik, inne części co są na kanale tego gościa też obejrzałem no i powiem, że...ciekawych rzeczy się dowiedziałem.

1

Masz jednego ode mnie, naciesz się trochę :D

1

Cholera! Mam zawał!

0

Czyli już wiadomo, który zespół wygra Bundesligę :D

1

Tymczasem Antonio Conte oficjalnie trenerem reprezentacji Włoch.

0

Po prostu chciał pokazać, że jest najwyższy z całego zespołu :D

0

Jeżeli to wypożyczenie Deulofeu do Sevilli okaże się prawdą a my nie kupimy tego Cuadrado to nieciekawie to będzie wyglądać do końca października....

13

Szkoda, że tylko po tej podwórkowej xD

31

Songowi może nie zawsze idzie tak gra i współpraca z innymi zawodnikami bo na boisku mówi w tym afrykańskim języku jakiegoś tam plemienia i nikt nie może go zrozumieć...

0

Będziesz się smażył w piekle zwyrodnialcu! Jak można zabijać ślimaki? I to do tego z pistoletu! Biedne stworzonka, miło by ci było jakby tak do ciebie strzelali?! xD

0

Jeśli kupilibyśmy Cuadrado to on mógłby nawet grać w ataku, na skrzydle w razie czego :D

0

Z góry przepraszam za słownictwo :)
Tępe Anonimowe Sku*wysyny xD

0

James przed Suarezem i Di Marią? Aha, ok...rozumiem...nie mam pytań...

0

Skoro może zostać zaprezentowany i zadebiutować w meczu o Puchar Gampera to zapewne wchodzić na stadiony i oglądać mecze też będzie mógł :)

0

Może dlatego, że to jest prawy obrońca xD

0

Oj tam oj tam, może się opamięta i zobaczy, że mając taki skład nie można cały czas grać autobusu xD

0

Ja myślę, że Chelsea może sporo namieszać i daleko zajść w LM. Wzmocnili skład (Courtois, Filipe Luis, Costa, Fabs) i mają świetnego trenera-taktyka. Oprócz nich myślę, że standardowo: Barca, Real i Bayern, mają silne składy i z pewnością będą w gronie głównych faworytów do wygrania LM. Mocne mogą być też PSG I Manchester City. Nie wiadomo co będzie z Atletico (odeszli czołowi piłkarze ale przyszli też nowi, również dobrzy zawodnicy). Wydaję mi się jednak, że Simeone jakoś ułoży ten zespół i podtrzyma ich formę z poprzedniego sezonu, mają nawet szanse powtórzyć wynik z poprzedniej edycji LM. Różnie może być też z Liverpoolem, BVB i Romą - mogą zajść dalej albo odpaść już wcześniej. Kolejna niewiadoma - Arsenal...niby skład mają dobry, dokonali parę niezłych wzmocnień (Campbell, Alexis, Ospina) ale jakoś nie widzę ich w roli kogoś kto może tu jakoś mocno zawojować. Juventus raczej nie...ostatnio zmienili trenera na ,,gorszego''(?). Trafią na kogoś lepszego i powinni odpaść. Monaco? Raczej bym na nich nie liczył. Nie widzę już chyba jakichś innych drużyn które by mogły coś osiągnąć w przyszłym sezonie LM. Może pojawi się jakieś objawienie na które nikt nie liczył? Zobaczymy, mam nadzieję, że Barca zwycięży a trio: Messi, Suarez, Neymar będzie siać spustoszenie w całej Europie :D

0

Ten pierwszy raz będzie wtedy kiedy Barca wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2015/2016 i obroni tytuł :)

0

Zubi Style xD

0

0

No fakt, te ,,czarne kapturki'' często mnie denerwowały, podobnie jak ścierwojady i krwiopijce xD

0

No wiadomo, 1 i 2 to klasyka. W 3 części wiele rzeczy zostało zmienionych co sprawiło, że to nie było już to samo co w poprzednich częściach, tej fabuły itp. W porównaniu np. z 4 częściom Gothica (całkowicie coś innego, odbiegające zupełnie od poprzednich części, zresztą nawet inny producent) to 3 zdecydowanie jest lepsza.

0

Skoro jesteśmy już przy Gothicu to według mnie 1,2 i 3 część wymiata. Świetna gra, jedna z najlepszych w jakie grałem. Ma swój niepowtarzalny klimat i fabułę. Kiedyś nawalałem w to cały czas :D

0

Niestety żaden z amerykańskich raperów nie ma startu do takiego Bonusa BGC czy Pikeja...

0

Ten pan też znajduje miejsce w moich upodobaniach muzycznych, wcześniej wymieniłem tylko parę przykładów bo nie mam zamiaru pisać wszystkiego. A tak co do niego to uważam, że jest on strasznie podobny do Rydera z GTA San Andreas :D

0

Gun's N Rose's, 2pac, Dr.Dre, Eminem, Xzibit i wiele, wiele innych :)

0

Na obronie powinien lepiej wymiatać od Mascherano :D

0

Poczekajmy aż przyjdzie wiosna i druga połowa sezonu. Ciekawe czy wtedy też będzie w takiej znakomitej formie...

0

Przydaliby się też nam tacy skauci jak są w Porto :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?