Lukas_xd
Dołączył/a: marzec 2012
Bydgoszcz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Domyślam się gdyż napisane jest , że cytuje "...prezydent Florentino Pérez przychylnie spojrzał na propozycję Adidasa.." ale mogę się mylić
0
wstydu nie ma *
0
Że Real wstydu nie by złożyć ofertę za najlepszego piłkarza swojego największego rywala ,którą i tak Barca odrzuci i wiadomo , że Messi na 101% nie opuściłby Barcelony dla pieniędzy oraz nie przeszedł do Realu tak jak np. Figo
0
Eto"o już nie gra w reprezentacji z powodów rodzinnych :/
0
Mangala oraz Cardozo . Bardzo chciałbym widzieć tą 2 w barwach Blaugrany :)
0
I frytki do tego
0
jak wy to robicie :O
0
[b] lol [/b]
0
Silve*
0
Toby Alderweireld jest już zawodnikiem Atletico Madryt.
Sakho w Liverpoolu za 17 mln
A oni się uparli na Sivle i Luiza którzy są kluczowymi graczami w swoich klubach
ehh ... :/
0
Tak btw....
http://primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=257464
0
Boże powiedz po co przyszedł neymar do barcy by grzać ławę ? albo grać 15-20 minut w kazdym meczu ?
0
gościu oceniono twoj komentarz 3 razy z czego 1+ tak bardzo minusujemy ? ogarnij
0
Pamiętajmy ,że Eto'o i Mata też grali w szkółce Realu a w niej tak nie błyszczeli .Eto'o przyszedł do Barcy i tutaj błyszczał (nie licząc że wcześniej grał w Mallorce)
0
Ibrahimović 1 sezon w Milanie :Po przejściu testów medycznych zawodnik 29 sierpnia podpisał kontrakt. W sezonie 2011/2012 został królem strzelców Serie A z 28 bramkami.
Faktycznie po sezonie gry w Barcelonie osłabła mu forma ..
0
a ile ma mieć ? Messi też ma 26 lat.Czyli jakby Messi był tańszy to według ciebie nikt by go nie kupił bo ma 26 lat ?
0
ale ty zabawny.
0
tak samo jak było z Fabregasem.Młody talent do BPL a później wraca za 3 albo więcej razy tyle do Barcelony.
0
po co nam Isco ?
0
http://www.dumakatalonii.pl/kategorie/28-transfery/15155-powody-aby-nie-kupowac-marquinhosa-davida-luiza-i-thiago-silvy ??????? Czyżby zgapili ?
0
Sezon 11-12 : Messi-72 Alexis-15 Xavi- 13 LooL
0
http://www.dumakatalonii.pl/kategorie/6-wypowiedzi/15133-florentino-odrzuca-transfer-thiago
0
żal dupke ściska co ?
0
Sprzedaż Songa,Bartry,Cesca oraz Thiago ? Weś zmień dilera :)
0
Też dobrze :D
0
Chciałbym Luiza ale jego "ofensywne zapały " nie podobają mi się.Rozumiem ze jak obronca to powinien isc troche do przodu ale bez przesady.Moje zdanie - chcecie minusujcie
0
jak najbardziej TAK !
0
"Barcelona zapłaci Santosowi za Neymara w granicach 28 milionów euro, ale w sumie transfer będzie ją kosztować około 54 milionów euro."
Można w to wierzyć ? Źródełko gazetkowe ale jakby się wszystko zgadzalo . Nie wiem co o tym sądzic czy to prawda
0
Luiz..... Silva..... o tym drugim był artykuł że barca mogła go pozyskać rok temu bo teraz nie ma na to szans.Luiz-czemu nie chociaż wydaje mi się że on woli bardziej ofensywe niż obrone.
0
tak poza tematem.Co sądzicie o pomyśle zrobienia sondy przez Adminów na temat przyszlego ŚO Barcelony ? Może nie wyrazilem się jasno ale moze zrozumiecie o co mi chodzi (wybór przez użytkowników np. Luiz,Hummels itd.)