0

Domyślam się gdyż napisane jest , że cytuje "...prezydent Florentino Pérez przychylnie spojrzał na propozycję Adidasa.." ale mogę się mylić

0

wstydu nie ma *

0

Że Real wstydu nie by złożyć ofertę za najlepszego piłkarza swojego największego rywala ,którą i tak Barca odrzuci i wiadomo , że Messi na 101% nie opuściłby Barcelony dla pieniędzy oraz nie przeszedł do Realu tak jak np. Figo

0

Eto"o już nie gra w reprezentacji z powodów rodzinnych :/

0

Mangala oraz Cardozo . Bardzo chciałbym widzieć tą 2 w barwach Blaugrany :)

0

I frytki do tego

0

jak wy to robicie :O

0

[b] lol [/b]

0

Silve*

0

Toby Alderweireld jest już zawodnikiem Atletico Madryt.
Sakho w Liverpoolu za 17 mln
A oni się uparli na Sivle i Luiza którzy są kluczowymi graczami w swoich klubach
ehh ... :/

0

Boże powiedz po co przyszedł neymar do barcy by grzać ławę ? albo grać 15-20 minut w kazdym meczu ?

0

gościu oceniono twoj komentarz 3 razy z czego 1+ tak bardzo minusujemy ? ogarnij

0

Pamiętajmy ,że Eto'o i Mata też grali w szkółce Realu a w niej tak nie błyszczeli .Eto'o przyszedł do Barcy i tutaj błyszczał (nie licząc że wcześniej grał w Mallorce)

0

Ibrahimović 1 sezon w Milanie :Po przejściu testów medycznych zawodnik 29 sierpnia podpisał kontrakt. W sezonie 2011/2012 został królem strzelców Serie A z 28 bramkami.
Faktycznie po sezonie gry w Barcelonie osłabła mu forma ..

0

a ile ma mieć ? Messi też ma 26 lat.Czyli jakby Messi był tańszy to według ciebie nikt by go nie kupił bo ma 26 lat ?

0

ale ty zabawny.

0

tak samo jak było z Fabregasem.Młody talent do BPL a później wraca za 3 albo więcej razy tyle do Barcelony.

0

po co nam Isco ?

0

Sezon 11-12 : Messi-72 Alexis-15 Xavi- 13 LooL

0

żal dupke ściska co ?

0

Sprzedaż Songa,Bartry,Cesca oraz Thiago ? Weś zmień dilera :)

0

Też dobrze :D

0

Chciałbym Luiza ale jego "ofensywne zapały " nie podobają mi się.Rozumiem ze jak obronca to powinien isc troche do przodu ale bez przesady.Moje zdanie - chcecie minusujcie

0

jak najbardziej TAK !

0

"Barcelona zapłaci Santosowi za Neymara w granicach 28 milionów euro, ale w sumie transfer będzie ją kosztować około 54 milionów euro."
Można w to wierzyć ? Źródełko gazetkowe ale jakby się wszystko zgadzalo . Nie wiem co o tym sądzic czy to prawda

0

Luiz..... Silva..... o tym drugim był artykuł że barca mogła go pozyskać rok temu bo teraz nie ma na to szans.Luiz-czemu nie chociaż wydaje mi się że on woli bardziej ofensywe niż obrone.

0

tak poza tematem.Co sądzicie o pomyśle zrobienia sondy przez Adminów na temat przyszlego ŚO Barcelony ? Może nie wyrazilem się jasno ale moze zrozumiecie o co mi chodzi (wybór przez użytkowników np. Luiz,Hummels itd.)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?