0


lucas/catalan albo sprzed roku z manchesterem utd.! ;p

Visca el Barca,!

0

najważniejsze jest : powrót affelaya,gurdiola juz uczy tito co to znaczy byc trenerem barcy,trening pique po urazie z chelsea oraz trening z ''młodzikami'' barcelony.
Visca el Barca.!

0

.....

0

kurdeeee.! real nie bedzie sie bronił.! real wie ze jest na CN ibedzie atakowal.! atak to napewni :ronaldo i benzema wiec usimy grac bardzo defensywnie.!

Visca el Barca.!

0

jak debiuty jak oni strzelili w gran derbi w grudniu na sb ?!?! co było 3:1 alexis xavi i cesc?!?!?!?

0

oj sory wycofuje to .! to syn johana .! jescze raz sory.!

0

Jordi Cruyff ??? a nie Johan ?

0

Tak w ogóle to Valencia zremisowała 0:0 z Realem.! Już tylko 4 pkt.

0

Coś źle przeczuwam ten mecz.! Obstawiam na naszą niekorzyść 2:0 dla Milanu.Ibracadabra na 2 trafi jak ''zemste'' i za Guardiole.

VeB.! ; (

0

szkoda że nie pokazali afellay'a ; (

0

a ja liczę że liga będzie jeszcze nasza .! VeB.!

0

Cieszy mnie to że wygraliśmy z taką drużyną jak sewilla. ;D

0

Arsene Wenger

LEVEL UP!

Arsene Mourinho

0

wiecie co mnie najbardziej boli??- to że messi z raknych ciągle w ten sam róg strzela .! ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?