Lukas_xd
Dołączył/a: marzec 2012
Bydgoszcz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lucas/catalan albo sprzed roku z manchesterem utd.! ;p
Visca el Barca,!
0
najważniejsze jest : powrót affelaya,gurdiola juz uczy tito co to znaczy byc trenerem barcy,trening pique po urazie z chelsea oraz trening z ''młodzikami'' barcelony.
Visca el Barca.!
0
.....
0
kurdeeee.! real nie bedzie sie bronił.! real wie ze jest na CN ibedzie atakowal.! atak to napewni :ronaldo i benzema wiec usimy grac bardzo defensywnie.!
Visca el Barca.!
0
jak debiuty jak oni strzelili w gran derbi w grudniu na sb ?!?! co było 3:1 alexis xavi i cesc?!?!?!?
0
oj sory wycofuje to .! to syn johana .! jescze raz sory.!
0
Jordi Cruyff ??? a nie Johan ?
0
Tak w ogóle to Valencia zremisowała 0:0 z Realem.! Już tylko 4 pkt.
0
Coś źle przeczuwam ten mecz.! Obstawiam na naszą niekorzyść 2:0 dla Milanu.Ibracadabra na 2 trafi jak ''zemste'' i za Guardiole.
VeB.! ; (
0
szkoda że nie pokazali afellay'a ; (
0
a ja liczę że liga będzie jeszcze nasza .! VeB.!
0
Cieszy mnie to że wygraliśmy z taką drużyną jak sewilla. ;D
0
Arsene Wenger
LEVEL UP!
Arsene Mourinho
0
wiecie co mnie najbardziej boli??- to że messi z raknych ciągle w ten sam róg strzela .! ;D