0

Alexis

0

I mimo wszystko to kibice Realu zawsze będą mówili że wygrywamy na farcie...

0

przepraszam nie oglądam.Ile jest ?

0

20 bramek oraz kilka więcej to zdobywają najlepsi strzelcy BPL (RvP-26,LSuarez -23 )

0

Dokładnie. Trio z Ameryki południowej

0

Nie wątpliwie kasa za niego wyłożona szybko się zwróci ( koszulki,reklamy itd. ) Chciałbym aby chociaż w 50 % dryblował tak jak w Brazylii.

0

Tak zagra a w poniedziałek podpisze z Nami kontrakt :) (omg)

0

pamięta ktoś w ogóle o tym , że niedługo wraca z wypożyczenia Afellay ?

0

Już wszystko wiadomo.Ale trzeba pogodzić się z tym , że tych newsów o Neymarze będzie teraz z dnia na dzień coraz więcej.

0

Jak informuje Mundo Deportivo.... na tym skończyłem czytać.

0

Jem zupkę ma 7 dni w serwisie -_- ....

0

,,Miki_Messi2001" to 2001 to jego "rocznik"

0

Hen
dobrze gadasz.!

0

Tello -,-

0

szczerze nie wyobrażam sobie zawodników Barcy w takich trykotach.

0

(La Liga) Nie ma co się bać tymi wyjazdami , gdyż Real na pewno nie wygra wszystkich pozostałych meczy.

0

a ja wlasnie boje sie ze messi nie zdazy go pobic i wszystkie te bramki pojda na marne.ale ciesze sie ze pobil pelego :)

0

no właśnie.where is papis cisse?

0

ciekawe ile osób napisało teraz m.in.: messi lub rekord pelego ?
Nie no zartuje i ciesze sie ze Leo podwyższył rezultat ;D

0

Mjonosz
Alexis trafil do siatki w wyjazdowym meczu z Benfica (0:2)

0

chomik mi dzisiaj zmarł. :((

0

czuje że ten sezon będzie należał do messiego :)

0

Messi strzela,Villa wraca do formy,Cesc asystuje... pięknie.

0

no ale trzeba przyznać ;/ :real zagral swietne zawody :(

0

Pinto jak Pinto ale Valdes też ładnie wybronił karnego :)

0

Wchodzę sobie na strone a tu taka Fajna informacja :) !

0

100 lat naszemu Pedro.!

0

Pichi`chi Messi xD taki suchar ;D

0

i się zaczyna znowu ... :( .Zdrowia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?