Lukas_xd
Dołączył/a: marzec 2012
Bydgoszcz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis
0
I mimo wszystko to kibice Realu zawsze będą mówili że wygrywamy na farcie...
0
przepraszam nie oglądam.Ile jest ?
0
20 bramek oraz kilka więcej to zdobywają najlepsi strzelcy BPL (RvP-26,LSuarez -23 )
0
Dokładnie. Trio z Ameryki południowej
0
Nie wątpliwie kasa za niego wyłożona szybko się zwróci ( koszulki,reklamy itd. ) Chciałbym aby chociaż w 50 % dryblował tak jak w Brazylii.
0
Tak zagra a w poniedziałek podpisze z Nami kontrakt :) (omg)
0
pamięta ktoś w ogóle o tym , że niedługo wraca z wypożyczenia Afellay ?
0
Już wszystko wiadomo.Ale trzeba pogodzić się z tym , że tych newsów o Neymarze będzie teraz z dnia na dzień coraz więcej.
0
Jak informuje Mundo Deportivo.... na tym skończyłem czytać.
0
Jem zupkę ma 7 dni w serwisie -_- ....
0
,,Miki_Messi2001" to 2001 to jego "rocznik"
0
Hen
dobrze gadasz.!
0
Tello -,-
0
szczerze nie wyobrażam sobie zawodników Barcy w takich trykotach.
0
(La Liga) Nie ma co się bać tymi wyjazdami , gdyż Real na pewno nie wygra wszystkich pozostałych meczy.
0
a ja wlasnie boje sie ze messi nie zdazy go pobic i wszystkie te bramki pojda na marne.ale ciesze sie ze pobil pelego :)
0
no właśnie.where is papis cisse?
0
ciekawe ile osób napisało teraz m.in.: messi lub rekord pelego ?
Nie no zartuje i ciesze sie ze Leo podwyższył rezultat ;D
0
Mjonosz
Alexis trafil do siatki w wyjazdowym meczu z Benfica (0:2)
0
chomik mi dzisiaj zmarł. :((
0
czuje że ten sezon będzie należał do messiego :)
0
Messi strzela,Villa wraca do formy,Cesc asystuje... pięknie.
0
no ale trzeba przyznać ;/ :real zagral swietne zawody :(
0
Zobaczcie to.! :
http://sport.gadu-gadu.pl/5777345590300572196/uscisnal-dlon-messiego-dostal-owacje-na-stojaco
0
Pinto jak Pinto ale Valdes też ładnie wybronił karnego :)
0
Wchodzę sobie na strone a tu taka Fajna informacja :) !
0
100 lat naszemu Pedro.!
0
Pichi`chi Messi xD taki suchar ;D
0
i się zaczyna znowu ... :( .Zdrowia!