Lukasz41014
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polać mu, dobrze mówi :)
0
Nie wierzę że widziałeś WSZYSTKIE mecze w tym roku :P
0
Jeśli wygra Klubowe Mistrzostwa Świata, zgarnie również nagrodę Fifa dla najlepszego piłkarza w roku 2016. Czekamy :)
1
Gdyby głosowali tylko kibice Barcelony i reprezentacji Polski to Karakan wygrałby, a Lewandowski byłby drugi. Dzięki Bogu że tak nie jest :)
0
Tym razem głosowali sami dziennikarze, myślę że jest to bardziej sprawiedliwe, bo jakby nie było są bardziej obiektywni. Jeszcze raz gratulacje dla CR7. :)
0
Ogromne gratulacje :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Wszędzie podał faworytów, tylko w jednym przypadku nie, widać że to z nienawiści.
3
hahaha, gdzie już ta obsesja sięga. Ból d*py 100% :P
0
To trzeba było samemu losować :P
1
Już płacze się zaczynają, jaka dziecinada.
2
Spokojnie po co ta wrogość :P
2
Ta już bez sarkazmu, tylko doceń rywala, który zrobił coś niemożliwego.
2
Tak grać się powinno w piłkę, jak dziki do przodu.
2
To jest właśnie zaangażowanie i walka, grać rezerwą i wyjąć coś takiego, brak mi słów. To już jest coś niepojętego.
3
Sergio Ramos to dzik, nie ma mu równego na tą chwilę.
7
To jest Real w tym sezonie, grają do końca i to się opłaca.
2
Nie przejmuj się nim, ma ból d*py, typowe :P
0
Jakbyś był kimś i mógłbyś głosować, to oddałbyś głos na Messiego, ale nie możesz więc za przeproszeniem przestań mieć ból d*py. Tak głosowali fachowcy, a przede wszystkim większość obiektywnych ludzi, bo oczywiście sympatycy jednego nie głosowali na drugiego choćby świat się zawalił. Tak wybrano i już.
0
Dlaczego Messi, a nie Suarez król strzelców ligii hiszpańskiej nie jest drugi. Głupie pytanie z Twojej strony. Nie zauważyłeś że w grze o złotą piłkę są od jakiegoś czasu tylko dwaj zawodnicy, pomyśl trochę.
0
Jak Ci się podoba to się z nim umów hehe :P
0
Nie mówię że gorszy, tylko żydzi kojarzą mi się z brodą i takimi ciemnymi małymi oczkami.
0
Przecież oni się tylko bronią, nawet nie starają się utrzymywać przy piłce. Więc to normalne, ktoś musi klepać tą piłkę.
0
Messi z Tobą brodą wygląda jak żyd, w ogóle mu nie pasuje.
1
Tak tylko pamiętaj że do CA nie ma żadnych eliminacji, jest tam prawdopodobnie 12 drużyn, które automatycznie awansują. U nas jest dużo trudniej, bo trzeba poświęcić trochę sił, by się dostać na mistrzostwa Europy. Właśnie wymieniłeś drużyny, które są faworytami do wygranej, pozostali praktycznie nie mają szans. Wspomniałeś o Walii, moim zdaniem to właśnie pokazuje jak wiele jest drużyn, które mogą wygrać w Europie. To pokazuje że bycie faworytem wcale nie gwarantuje wygranej. Jest tu pełno silnych drużyn jak i też wiele nowych które mogą sprawić niespodziankę, choćby Islandia. Moim zdaniem to pokazuje jak silne są europejskie kraje i jak poziom tutaj jest wyrównany. Przykładem może być Polska, która grała na równi ze Szwajcarią, Portugalią, Niemcami. Tylko niuanse zadecydowały o tym że nie znaleźliśmy się w finale. Myślę że w Europie nie ma już faworytów, bo każda drużyna tak naprawdę może zrobić różnicę.
0
Ciebie chyba tyłek hahaha
4
Umówmy się że na Copa America jest łatwiej zabłysnąć, bo moim zdaniem są to słabsze rozgrywki niż te w Europie. Argentyna od początku była tam faworytem i w ogóle zaskoczyło mnie to że nie oni wygrali. W Europie rozgrywki są dużo trudniejsze jest dużo więcej topowych drużyn, a co najważniejsze uczestniczy u nas więcej drużyn, tym bardziej jest trudniej się przepchać. Tak na marginesie, jeżeli ktoś ma kontuzje to nie powinno się go skreślać w walce o nagrody, bo to jest zdarzenie losowe. Każdemu może się przytrafić.
3
Gdyby Messi wygrał, to nie mówiłbyś że to "śmiech na sali". Co za hipokryzja.
0
Tego się spodziewałem, moim zdaniem zdobędzie obie nagrody w tym roku :)
4
Mi się wydaje że nikt w tym roku na nią nie zasłużył, ale Ronaldo zdobył najważniejsze trofea i tym pobił resztę. Ktoś może powiedzieć że Pepe też zdobył, ale jak wiadomo ta nagroda to festiwal dwóch panów. Dlatego też Messi jest drugi, a nie Suarez który wygrał tyle co Messi i był królem strzelców ligii hiszpańskiej. Tym razem za Ronaldo przemawia więcej