0

Trzeba rotować składem, tym bardziej że gracie ze słabszą drużyną. Po to zakupiliście tylu piłkarzy w letnim okienku, żeby odciążyli pierwszy skład właśnie w takich meczach.

0

Chciałem remis i tak się stało, brawa dla Atletico i Barcelony. Los Blancos nie tracą przewagi :)

0

Może frytki do tego hmm, zapłać to będziesz miał z polskim komentarzem i bez cięcia :P

0

Już 1:1 :) Sergio Ramos głową, potrafi to robić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?