Lukasz41014
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Daj już spokój z tym bólem dupy, dostał i tyle.
0
Jak wiesz, mecz meczowi nierówny :P
0
Jeśli Zidane będzie tak rotował składem jak od początku sezonu, to nawet nie będą mieli kiedy się zmęczyć. Zauważ że On w każdym meczu wystawia inną 11-nastkę. Gdyby LE tak robił to wątpię czy Barcelona byłaby tu gdzie teraz. Po za tym pamiętaj, że na najważniejszy okres sezonu wrócą Bale, Kroos i Morata. Będą głodni gry i zwycięstw.
0
Nie porównuj ligi do ligi mistrzów, to jest zupełnie co innego. Jeśli oglądasz mecze choć w połowie tyle co ja, to powinieneś to rozumieć :) hahaha, z benjaminkiem masakra hahahaha :D
0
Wstyd to jest przegrać z benjaminkiem na własnym stadionie. Jak ja wtedy śmiałem hahahahahaha :D
4
Gdyby nie fart to po meczu z Real Sosiedad, mielibyście punktów 0, a oni zasłużone 3.
0
Zgadzam się z Tobą w 100 %
0
Chodziło mi tutaj tylko o słowo fart, jeśli tak stawiasz sprawę to okej rozumiem, źle to odebrałem. Co do reszty to masz swoje racje, nie ujmuje im nic, stoisz za swoimi, to normalne. Ja również tak robię. Pozdrawiam
0
Nie pisałem nic o karnym dla Barcelony, naucz się czytać.
1
Mam, choćby to że bramka Suareza padła ze spalonego, pooglądaj dobrze powtórkę. Gdyby sędzia nie był ślepy to zobaczyłby faul na Vazqezie i karny dla Los Blancos już na początku meczu. W obu przypadkach mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego nie pisz że Real Madryt miał farta, bo nie poddali się do końca, nigdy się nie poddają i dzięki temu taka determinacja znów zaowocowała.
0
Fart to Ty jesteś
0
Fart od 32 spotkań, ciekawe :D
0
Zobacz sobie że bramka dla Barcy była ze spalonego. Dla mnie ten wynik jest sprawiedliwy :)
0
Remisik, na to stawiałem :)
7
Fart to Ty masz na drugie. Wygrywają trudne mecze i nie tracą idiotycznie punktów to ich cechuje.
4
Real Sociedad pokazał jak trzeba grać z Barceloną. Trener Realu zgniótł LE taktycznie :)
1
Wczesny prezent mikołajkowy od sędziego dla Barcelony - 1 punkt. Radość kibiców bordowych :D
0
Co grają, ja nie mam pytań :P
17
Taki stronniczy typ zachowaj dla siebie :P
1
Wszystko w temacie, zatkało kakao :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oczywiście że zasłużył, ma najważniejsze trofea, a także dołożył indywidualne sukcesy. Choćby króla strzelców ligi mistrzów :P
4
Normalne że piszą o Zidanie w ten sposób. Gdyby LE wygrał z Atletico u siebie, a nie tylko zremisował to sport również pisałby w ten sposób. Po za tym dla mnie Zidane odwalił kawał dobrej roboty, widać że mimo tylu braków kadrowych, naprawdę wie jak poukładać zespół. Wystawienie CR7 na pozycji 9, a Isco za jego plecami to był majstersztyk. Zwłaszcza że w ten sposób zagrali pierwszy raz i to w takim meczu.
0
Teraz są dwie nagrody, więc moim zdaniem po jednej dla każdego i problem będzie z głowy. Co do tego sezonu gdy Ronaldo nic nie wygrał, a otrzymał złotą piłkę, to miał wtedy najlepszy wynik indywidualny, to był pretekst do przekazania mu tej nagrody. Przypominam że to było po 4 latach z rzędu, gdy Messi otrzymywał tą nagrodę, myślę że chciano docenić wysiłki Ronaldo dążącego do tej nagrody indywidualnej przez ostatnie lata. Wówczas też różnica między nimi nie była aż tak widoczna jak wcześniej. Pytasz mnie o kryteria wyboru tego piłkarza. Nie ma czegoś takiego. Jest i była to nagroda opierająca się na popularności piłkarzy w danym roku, dlatego też zrobiła się z tego rywalizacja pomiędzy dwoma piłkarzami. Są dwa obozy Messi i Ronaldo. Niuanse decydują o tym kto w danym roku otrzyma tą nagrodę. Ja mogę powiedzieć tylko jedno, ten sezon był najlepszy dla Ronaldo, jeżeli chodzi o osiągnięcia, był częścią swoich drużyn mniej lub bardziej. Natomiast nie oszukujmy się, możliwe że to jest ostatnia szansa CR7 na zdobycie złotej piłki. Myślę że za całokształt tego co dokonał, należy mu się ta nagroda w tym roku. Jestem absolutnie pewien, że gdy Ronaldo obniży poziom a to stanie się na pewno wkrótce, bo wiek już nie ten a i to ile sił włożył by być tu gdzie jest w końcu z niego wyjdzie, to wtedy Messi nie będzie miał godnego rywala i kolejne dwie lub trzy złote piłki powędrują do niego. To wręczanie złotej piłki obserwuje już od kilku sezonów, ja wiem jaki Messi jest genialny i w ogóle, takich piłkarzy po prostu nie ma jest jedyny, ale gdyby on co roku otrzymywał nagrodę to, tak naprawdę jej wręczanie straciło by sens, bo piłkarze są tak różni i każdy ma swój styl który chce doprowadzić do perfekcji że trzeba docenić także ten inny, może mniej efektowny, ale również skuteczny. Możliwe że to do Ciebie nie przemawia, mimo wszystko podzieliłem się moimi przemyśleniami. Ja mam nadzieje że jak najdłużej będę oglądał rywalizację tych gości, bo naprawdę jest to coś fantastycznego i chciałbym cieszyć tym oko w nieskończoność. Moje typy: złota piłka Ronaldo, Najlepszy piłkarz wg FIFA Messi i tym miłym akcentem chciałbym zakończyć spór :)
0
Słuchaj nie chce mi się Ciebie przekonywać do moich przemyśleń, bo to jest bezsensu. W tamtym sezonie Messi wygrał złotą piłkę, zgadzałem się z tym w zupełności. Wygrał wszystko należało mu się to, jak i każdemu piłkarzowi Barcelony. Natomiast w tym roku porównując zwycięstwo w lidze hiszpańskiej i puchar Copa del Rey Messiego, do Mistrzostwa Europy i Ligii Mistrzów Ronaldo, ewidentnie wygrywa ten drugi. Zwłaszcza że dołożył króla strzelców Ligii mistrzów. Dla mnie więcej w tym sezonie przemawia za Ronaldo. Po za tym jak się nad tym zastanowić to dawałbym większe szanse Suarezowi, który strzelił najwięcej bramek w lidze, a również zdobył dublet. To czemu Messi, a nie Suarez jest groźniejszym rywalem dla Ronaldo. Coś mi się tu nie zgadza.
2
Piłka nożna to gra drużynowa, a on nie tylko wygrał z drużyną najważniejsze trofea, ale dołożył także własne rekordy i osiągnięcia. Facet grał, podawał asystował i wygrywał, czego więcej można chcieć od piłkarza, który zasługuje na złotą piłkę. Pamiętam czasy gdy to trofeum dostawali piłkarze, którzy osiągnęli dużo mniej w danym sezonie. Jeśli Twoim zdaniem Ronaldo nie istniał w meczach, to skąd te bramki i asysty, bo ja tu czegoś nie rozumiem. To co Twoim zdaniem trzeba zrobić, żeby w dzisiejszej piłce zaistnieć. Co więcej można zrobić?
3
ZP jest dla CR7. Tutaj nawet nie ma innego konkurenta. Można gdybać, wyciągać jakieś statystyki i tym podobne. Mimo to jak spojrzeć na sukcesy, nikt nie miał lepszych wyników w tym roku :) Król strzelców Ligii Mistrzów, drugi pod względem bramek w lidze hiszpańskiej, mistrz europy, zdobywca srebrnego buta na tych mistrzostwach, klubowy mistrz świata, zdobywca super pucharu Europy, wicelider ligii hiszpańskiej. Także tutaj nie ma nad czym się zastanawiać, czwarta złota piłka należy się ewidentnie Portugalczykowi. Jeśli ktoś jest obiektywny to to widzi, jeśli nie to współczuje. :P
0
To ta ruda broda :D
0
Akurat ten mecz był dobry. Real pokazał jak się gra z benjaminkem. Jak pamiętasz Barca się nie popisała, więc może troszkę grzeczniej. Dali sobie zabrać trzy punkty i to u siebie wstyd !!! :D
2
Jak ja nie lubię takiego biadolenia, poczekaj jeszcze całe 45 minut zostało. Ten co marudzi jak jakaś babcia na targu :P