LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w fife czy fortnite ?
1
oj Bembele to czuje ze pojdzie do Newcastle ;)
4
Wniesie więcej niż Roberto
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
@AlvaroHanso jak kraść to miliony :)
1
@Elvisek nawet nie czekac 1,5h tylko zrobic to przed meczem ;) cyrk na kolkach.
0
@RR tym, ze Dembele tak na prawde wcale nie odpalil. Mam oczywiscie nadzieje ze wkoncu zacznie grac na miare oczekiwan i jego mozliwosci, byc moze wlasnie po odejsciu Leo wiekszosc naszych ofensywnych pilkarzy sie odblokuje. Sa mlodzi, trzeba w nich powierac nadzieje. Co do Fatiego, zobaczymy w polowie sezonu jak to bedzie wygladac. Dla mnie tez glupota byloby dac mu kontrakt na 5 lat za duza kase, trzeba troche odczekac i zobaczyc jak po tej kontuzji.
7
Akurat na tej dwójce nie powinni szczędzić grosza. Dać odpowiednie wynagrodzenie do pełnionej roli w druzynie tak, aby nie myśleli o odejściu gdzieś indziej. Muszą zostać na długie lata, podstawa Barcelony na kilka ładnych lat.
0
No i legancko, tego.
0
Wszystko spoko, ruch jak najbardziej finansowo na + chociaz mialem nadzieje, ze po odejsciu Messiego ktos z pilkarzy pokroju Griza Cou przejmie role takiego lidera w ataku. Nie mniej jednak Griz nie spelnial oczekiwan w nim pokladanych od poczatku przybycia na Camp Nou. Jedno pytanie, po co ten De Jong ? Mielismy Manaja ktorego jakos bardziej cenie niz Luuka. Ruch totalnie bez sensu. Mimo wszystko, VeB !!
2
Memphis kot, de jong piłka ciasteczko ; )
11
Niech spier**la, juz mam dosc czytania o tej telenoweli
8
15mln za podpis xD no jego agenci do najtanszych nie naleza.
0
ojojoj jaki on biedy nieszczesliwy.
0
@kacps właśnie mialem to napisać. Myśle, ze skoczyly by mu morale, wiadomo tez i presja tej 10tki. Mam nadzieje ze poradzilby sobie.
2
Ch*j z nim. Kopa w dupe i dowidzenia gwiazdeczko
3
Dobra koniec juz tych newsow o Leo, juz mam tego dosc.
1
Ojojoj obraza majestatu. Bardzo dobrze, niech sie przyzwyczai. I wcale to nie jest slabe ze strony kibiców tylko normalne, jak ktos daje dupy na kazdej linii, nie dosc ze sportowo odstaje to jeszcze poza boiskiem jest dla mnie totalnym zerem. Wiecznie kontuzjowany a jak nie to po prostu slaby a na dodatek z pensji nie chce zejsc o centa. Brawo kibice.
0
@varosso Niestety, kazdy kto by był na jego miejscu zrobiłby to samo. Klub jest rozsypany i zadluzony, dlatego niestety nie bylo nawet formalnej mozliwosci podpisania umowy z Leo. Dobro klubu jest wazniejsze od pojedynczych jednostek. Trzeba liczyc na to, ze uda sie wyjsc z tego bagna jak najszybciej. Ja i tak zyje nadzieją, że Leo wróci jeszcze kiedys na choćby jeden sezon, by sie z nim godnie pozegnac. Teraz trzeba sie skupic na pozbyciu takich pseudo grajków jak Umtiti, Pjanic czy Coutinho. Ze sportowym pozdrowieniem.
1
@varosso a co miał zrobić ? Skoro taki umtiti nie chce zejsc z pensji nawet o centa, siedzi na ławce a jak nie to jest kontuzjowany i ma w daleko w pizdzie wszystko, dla mnie to gnida ktora nie powinna nawet w rezerwach grac. Przypuszczam, ze nie oplacaloby sie nawet rozwiazanie kontraktu z takim pilkarzem bo kosztowaloby to duzo wiecej. Sytuacja jest na pewno podobna u kazdego z nich. Trzeba odczekac do konca kontraktu i puscic wolno, za to co zrobił Bartomeu w przypadku takiego Suareza ? Przypomnij bo nie pamietam, oddal za smieszne 5mln i do tego oplacanie jego pensji. Ale to Laporta jest ten zły. Ku*wa ludzie.
1
@varosso ogarnięcie takiego burdelu ktory zostawil po sobie Bartomeu nie zajmuje miesiac tylko ladnych pare lat. Straty sa na prawie 500mln, dochodza do tego niebotyczne pensje dla takich pilkarzy jak Coutinho Griezmman czy Umtiti, wiec jak mial to ogarnac?
42
Nie rozumiem nagonki na Laporte. Przeciez ten caly syf to spuscizna po Bartomeu, ludzie ogarnijcie sie.
0
Baaardzo dobrze ;) trzymam kciuki, choc i tak wiadomo, ze nic to niestety nie da. Je*ac szejkow, uEFA mafia !
0
Umtiti powinien być wyrzucony do Barcelony B. Wstyd, na miejscu Pique czy Busiego nie mógłbym na niego patrzeć.
2
Mam cichą nadzieję, że chociaż na jeden sezon, by dostał pożegnanie na które zasługuje, przy pełnych trybunach. Powoli dociera to, ze nie ma juz Leo w druzynie, ciezko to sobie wyobrazic...nadchodzi czas wychowankow, Pedri, Ansu, mam nadzieje, ze oni choc w pewnej czesci zastapia Messiego i dadza nam tyle radosci co on. Nie ma co roztrzasac tematu kto ponosi za to wine, jednak ucierpia na tym wszyscy. Nie moge tez przebolec tego, ze Leo bedzie grac prawdopodobnie w PSG... ten klub wystarczcajaco napsul nam zlej krwi, a przejscie Leo do Paryza jest dla mnie juz calkiem ciosem w serce. Powodzenia Leo, Visca el Barca !
2
Leo, kur*wa nie rób jaj z tym P$G
10
Komentarz usunięty
1
Gdzie jak gdzie ale tam...nie wierze, po prostu nie wierze. Je*ane szejki, ich zadne ogarniczenia płacowe czy Fair-play nie obowiązują.
76
Do mnie nadal nie dociera.
0
o curwa ale kyrk