LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Galera ja również blady.
1
@HERORICH2 płatne wypozyczenie za 15-20 mln ? XD Dobra odklejka
1
Ja jestem za tym transferem, potrzebujemy zmiennika dla Robercika a gorzej niz z Ferranem na pewno nie bedzie. Jeśli chce i wlasnie ponoc pojawila sie opcja wypozyczenia to czemu nie ? Na nic lepszego nas nie stac tym bardziej ze Roque dopiero w przyszlym roku dolaczy to bedziemy miec czas na zastanowienie czy go wykupic czy tez nie. Tym bardziej ze na Bernardo nas nie stać.
0
Iks de. No to ja juz wole zeby gral Kessie na pivocie niz jakies cudawianki Romeu i przy okazji zapewne wydojenie z nas kupe siana.
2
Nie widzi mnie sie to
0
@Guess ale jaka konkurencje ma jeden a jaka drugi ? Poza tym jaki sezon zagrał przed transferem do Barcelony Kessie, no sorry, dla mnie Kessie jest jednak duzo lepiej zapowiadajacym sie pilkarzem niz Ruben :) Ale to juz standard, ze jesli chodzi o oferty za naszych pilkarzy to dostajemy propozycje groszowe.
21
W zyciu bym sie na to nie zgodził. Śmieją się nam prosto w oczy przez telefon :) Za smiesznego Nevesa wzieli 50 baniek a my za Kessiego mamy dostac 20 xd kpina.
0
Mam nadzieje ze ten transfer wypali.
2
Wspolpraca z fame mma za 3,2,1... ????
1
I bardzo dobrze, ja ogólnie jestem za tym, zeby Kessie został.
6
Zrobilismy wszystko, ale czy zlozylismy oferte ?
2
@AxelF co złego powiedziałem? Jednak jakby nie patrzeć to kobieta i mężczyzna to normalny związek od lat a związek kobiety z kobieta czy mężczyzny z mężczyzna to pewna dewiacja. Dążę do tego, że nie interesują mnie takie związki i innych też nie powinny interesować ludzi prywatne sprawy, chcą się walić w dupe to niech się walą, nie moje kakao ;) chodzi też o to że nie potrzebne jest się z tym tak obnosić czyli robić marsze parady i ch. Wie co jeszcze. Czy związki hetero organizują takie marsze? Nie. Więc jaki cel ma taki marsz ?
4
kogo to obchodzi ? Szczerze, jestem tolerancyjny, nie interesuje mnie czy ktos jest homo czy hetero, tylko zastanawia mnie po co sa takie parady ? Czy ludzie ktorzy zyja w normalnych zwiazkach (czyt kobieta mezczyzna ) robia takie parady ? Jesli ktos jest w zwiazku m+m czy k+k to niech sobie bedzie, nikt nie powinien miec przeciwko temu nic, bo przeciez to nie jego dupa jest bombardowana co nocy, tyle w temacie.
0
Gdyby wcześniej łeb ogarnął lub wcześniej Benzema by odszedł z Realu to by moment poszli na kompromis i pozwolili na rejestracje Leo, bo jakas gwiazda w lidze potrzebna, teraz bedzie pieprzyc durnoty ze Barcelona sciagnie gwiazde. Prędzej tą z nieba.
8
@Wen27 sprzatnac ten burdel po Bartomeu to tak jakbys teraz Polske z inflacji w rok wyciągnął.
10
Ja to czuje ze albo nie kupimy nikogo w tym okienku, a jesli juz kogos kupimy, to beda to jakies ogorki na sezon. To ogolnie komedia co sie dzieje, jakies nie pisane umowy, chlop moze i chcial przejsc do Barcelony ale jak nikt mu oferty nie wyslal to co ma zrobic? sam sobie ja napisac ? kpina ze strony klubu.
7
Przeciez ten transfer od poczatku byl nierealny :)
2
Tymczasem Barca w oknie transferowym :
Ruben Neves : eeee widzisz mnie ?
0
Leo, który jest w gazie, jest w stanie udowodnić jeszcze wiele mimo ze wszystko juz zdobył, odchodzi do MLS. Wielka szkoda, liczyłem, że zobaczymy go jeszcze w Europie w walce o najwyzsze cele no ale coz...
15
Żeby nie skonczylo sie tak, ze pozbedziemy sie Kessiego a zostanie taki Ferran czy Garcia. W pierwszej kolejnosci do odstrzału powinien iść Ferran, Alonso, Garcia czy też Roberto. Dla mnie Kessie zaprezentował sie duzo lepiej niz od niego oczekiwano, zostawiłbym go na kolejny sezon.
8
Taaa niech idzie, zawiódł itp xD Kur** szkoda tylko, ze strzelil 23 gole i 7 asyst. Kto jest nastepny ? Długo długo nikt az w koncu Raphinia z 7 golami i 7 asystami. Ludzie, co wy w ogole gadacie ze on sie nie sprawdził w Barcelonie? Znaffcy za dyche. Owszem, gdyby byla dobra oferta za dobre melony to mozna sie zastanowic i sprowadzic jakiegos dobrego napadziora w jego miejsce, ale juz nie piszcie durnot ze nic nie gral przez ten sezon. Poza tym chetnie bym zobaczył duet z Leo, ale to wielka nie wiadoma nadal.
5
Po co to drążyć, badzmy realistami, ten transfer jest dla nas nieosiagalny.
4
Ja tam bym Kessiego zostawił.
0
Przy obecnej dyspozycji zespołów z PL realne byłoby top 6, nie ma co sie łudzić bo takie Newcastle, Arsenal, City, Utd, Liverpool by nas biło :) Problemy by były nawet z taka Aston Villa. Przejrzyjcie na oczy.
3
Na cholere nam ten placek.
19
Tylko Araujo. Robert z tym stażem w klubie nie powinien być brany pod uwage. Moje typy to Ronald McDonald i Marek Ter Stegen, nikt inny.
2
Boże ten Fati......
0
Jak dla mnie karny powinien być odgwizdany, i patrze tu obiektywnie. Jakby nie bylo, poszerzył obwód ciała i tyle, gdyby to bylo odgwizdane w druga strone, rowniez nie mialbym pretensji. No ale coz, wyszło jak wyszło.
0
Liczę że Kessie sie pookaze z dobrej strony, wydaje sie to najwazniejszy mecz w sezonie. VAMOS BARCAAA AUUUU !!!
1
elche konfitdenty