LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Danzel, to nie jest pierwszy zakret
1
No i dobra, dawac mi tu NB .
1
@karol130197 również niestety się na to nastawiam... po takiej kontuzji malo kto wrócił do topu swojej formy... pozostaje trzymać kciuki. A tym baranom z Fify trzeba pogratulować zajazdu dla wszystkich zawodników, wystarczy spojrzeć na kontuzje poszczególnych zawodników z topowych lig.
1
@barto_8 no szczerze, nie przypominam sobie zeby ktos pisal o Vinim aby zdechl czy zeby skonczyl kariere :) oczywiscie, wyzywanie od błaznow i cyrkowcow bylo na porzadku dziennym, ale nie od tego, co wspomnialem powyzej. Poziom z jednej jak i z drugiej strony - dno.
1
@cyron1 Nie pisza nic oprocz omówienia okładek, gdzie sekcja komentarzy sięga dna i pokazuje jak przescieradla maja podejscie do kontuzjowanych zawodnikow. Ja rozumiem, mozna kogos nie lubić, ale wyzywać od psów czy zyczyc zawodnikowy by " zdechł " czy zakonczyl kariere jest po prostu... obrzydliwe i dziecinne. Zreszta, to pokazuje na jakim poziomie jest ta strona.
0
@Tatazolwinia to prawda. Lecz pycha kroczy przed upadkiem ;)
2
Jakoś go wcale nie szkoda
1
OCZY MNIE KRWAWILI JAK OGLADAŁ JA TEN MECZ.
XAVI OUT koniec tematu.
0
Czy on sie serio musial z tego tlumaczyc ? ;)
2
Mega słaba druga połowa. Troche bolało, jak się oglądało po pierwszej połowie.
2
Zaczyna sie bronienie... czego oni zawsze tak graja, zamiast docisnac jeszcze na 3 na luz to traca bramke i zaczyna sie horror do konca meczu.
0
Co gra fermin dzisiaj :OOO
0
@against_modern_football no ku*wa lepiej sie tego nie dało strescic. Polać mu !
1
Alez pieknie jest czytac codziennie ramble, codziennie posty o tym samym, Pis Po, Rudy i Pinokio.. ludzie, czy wy na prawde chcecie zeby te darmozjady i zlodzieje rzadzili kolejna kadencje? Wlasnie przez takich ludzi jak wy, nic sie nie zmieni w tym kraju, nadal bedzie rozdawnictwo, dokarmianie biednej ukrainy, robienie przekretow etc. Nadal wybierajcie sobie miedzy jednym zlem a drugim zlem.. swietne wyjscie. Ja mam wyj**ane na dalsze dymanie tego kraju dlatego ide i glosuje na konfederacje. Nie ma partii idealnej, ale czas dac szanse komus nowemu, gorzej byc nie moze.
12
Nic tak nie cieszy jak widok mega zjazdu Dzbanbele i jeszcze na dodatek w p$g.
6
Dobra odklejka.
1
@MesQueUnClub_87 no ja akurat ostatnio tyle szczescia nie mialem. 82 w zabudowanym i 800zł i 9pkt. Policjantka wspominala ze 2km nizej i mogloby sie to skonczyc na 400zł ;) No ale coz. Szczerze, nawet nie zwrocilem uwagi, ze to zabudowany byl, zadnego przejscia dla pieszych, dom od domu 300m, pusta droga zero ruchu... no ale coz. Jak dobrze pamietam to to moj 3ci mandat a prawko od 12 lat i sporo przejechane.
8
No to szykuje sie kolejny cyrk
0
Komentarz usunięty
0
Kurde przybijam sie do tego ze sam hejtowalem Lewego ale liczby same mowia za siebie...
1
PANOWIE JAK WYSCIE MI TERAZ ZAIMPONOWALI !!!
2
Pierwszy mecz po przedluzeniu kontraktu Danzela.... xd przypadek ? ;d
0
Mysle, ze wezmiemy to gladko. Ofensywa w gazie, pomoc i obrona bardzo stabilne, zagralem sobie dzisiaj Barcelona +2,5 brameczki po 2,10 kursie ;)
34
Alvarez ładuje dwie bramy brak nominacji - Bellingham bramka z dwóch metrów i kopanie sie w czoło przez 90min - nominacja i zapewne wygra xd czego nie rozumiesz chłopaku ?
8
Trzeba się cieszyc z tego, ze przez ich lata świetnosci było nam dane ich oglądać. Ciężko będzie o kolejnych dwóch takich GOATów.
0
@JimMorrisonFCB a co my niby o swoje interesy nie dbamy ze nie chcemy ich technicznego zboza ? Co Ty chłopie gadasz. I tak tyle tego gowna do nas wplynelo ze to glowa mala.
2
@gumaz no i macie swoja pomoc dla ukropów. Wyjdzie bokiem to wszystko, zobaczycie. To są niewdzięcznicy i widac to nie tylko w tym aspekcie.
0
Wiadomo dlaczego kasy w klubie nie ma na transfery ????????
1
Nie dowierzam ze to my mamy Szachtar a nie przescieradla
0
@zwolaczek Benfica / Feyenoord jedno z dwóch na pewno ale z trzeciego koszyka to juz pewniak chyba ze Szachtar ;) i na koniec YB :)