LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy sie boimy o te płace a oni to tak przykombinują, ze i Gavi znowu bedzie grać z 6 i jeszcze Leoś wróci i do tego Bernardo u nas zagra, wcale sie nie zdziwię. Taki mamy klimat.
1
Mówcie co chcecie, ja tam go lubie ;) Licze, ze wkoncu wystrzeli z forma a jest coraz lepiej, od poczatku jestem fanem tego transferu.
PS.
Licze na jego informa w fifie bo mam karte OTW :DD
KMWTW :D
VAMOSSSSS
1
no nie wierze Danzel cos Ty zrobil
0
Robercik Auuuuuuu
0
@Rivaldinho11 lepiej nie idzie tego podsumować
0
No i bez gaviego w rewanzu, petarda
3
No pedri no party
3
nie ma co, ladnie zmiescil
1
WSZYSCY BLADZI XD
1
@Arnokk Raczej chodziło o Torre, nie o Torresa byku ;)
1
Raphinia dzisiaj przechodzi samego siebie
2
No pewnie, dajmy mu od razu na 5 lat why not
3
@LeoKing10 Gdyby w 44tym byli tacy ludzie jak wy, ktorzy tak stanowczo mówią nie, to nie byloby w tym momencie Polski na mapie. Co do pytania, to tak, jesli bedzie taka koniecznosc, to oczywiscie ze pojde. Nie moglbym pozniej spojrzec w lustro, gdybym podjął inną decyzje.
1
SZACUNECZEK SIE NALEŻY.
GERARD, DZIĘKI ZA WSZYSTKIE LATA !!
2
@bartulek98 na moje to póki co on na wiosne może pakować walizki.
2
To nie jest normalne.
1
Nie moge się doczekać.
0
@Kamiloza91 prawda jest tez taka, ze i w tym meczu i w poprzednim nie zagralismy nic szczegolnego, obrona interu nas zneutralizowala w ataku, grali bardzo pewnie i nie popelniali bledow. Co nie zmienia faktu ze wynik poprzedniego meczu zalezal bardzo mocno od sędziego.
2
Czemu tu wszyscy pseudo znawcy uznaja ze to wina Xaviego ? Co ma Xavi do bledow Pique ktory to on zawalil nam ten mecz a zarazem i awans ? Ja rozumiem, ze mogl wystawic Balde, ze mogl postawic na Fatiego, ale nie ma kim grac w tej obronie jak mamy kontuzjowanego Christensena, Araujo, Kounde... Barca zle nie zagrała, stworzylismy duzo wiecej okazji pod bramka niz w poprzednim meczu, wyciagnelismy wnioski ale zawalila obrona...kazda z bramek padala po kontrze i po horrendalnych bledach Pique, Busiego i Erica. Pique pokazał, ze powinien odejsc i to bez zbednego gadania.. Szkoda mlodych, szkoda Gaviego, Pedriego, szkoda Lewego bo przyszedl tu by zdobyc ZP a leci do Ligi Europy.. trzeba postawic sprawe jasno, bez Araujo ta obrona po prostu nie istnieje.
0
@Sewren122 Wiesz, niektórzy niechciani piłkarze postanawiają odejść skoro maja zamiar grac na MŚ, niektórzy stawiają ponad to kase , taki brejtłejt z tego co wiadomo, ma wiecej pieniedzy z poza swiata piłki nożnej wiec moglby sobie na to pozwolic jesli ma ambicje. Klub ma prawo wysłać go na trybuny co za pewne skutkowałoby jego występem na MŚ, nie wiem w czym masz problem ;)
0
Jak broniłem wczesniej Braithwaita tak teraz to juz jest przesada co on odpie***la krótko mówiąc. Jeśli nie odejdzie to ja osobiscie wysłałbym tego złamasa na trybuny do końca kontraktu i nawet sie nie zastanawiał.
10
A ja sie tam o Lewego nie martwie. Spokojnie, zaadaptuje się. Meczu nie oglądałem ale obejrzałem sobie szczegółowy skrót. Każdy strzał Robercika byl bardzo grozny, z dobrą jakoscia, nie byly to strzaly w kosmos czy w trybuny. Gole przyjda, Lewy ma mega instykt znajdowania sie w dobrym miejscu w odpowiednim czasie, nie wiem skad w niektorych ten jad co do Roberta. Pany, spokojnie. Pozdro VeB !
4
Piękny obrazek :)
0
O, Auba wsadził
0
Przecież to powinno być proste jak jeba*ie. Jeśli dziecko jest zdrowe w kazdej normalnej sytuacji ( oprócz gwałtu na kobiecie ) wg mnie nie powinno być możliwości aborcji, no ale jeśli dziecko ma urodzić sie z jakąś powazną wadą, czy jeśli ciąża sama w sobie zagraża zyciu matki, wtedy decyzja powinna nalezeć tylko i wyłącznie od rodziców. Tyle w temacie.
21
Raz sie przybliza, raz oddala.. zatrzymajcie wkoncu ta karuzele xd
0
@Comentateiro następny odklejeniec.
1
Trzymam mocno kciuki.
9
Jak mnie to cieszy :) teraz 40% pensji mniej to jednak mało, tnąć dziada o 50% inaczej grać nigdzie nie będzie aż przyjdzie po niego jakiś średniak. Chciał wydymać Freda...
1
Jak juz wielu ludzi pisze, kontrakt na ostatni rok, Robercik juz ma 34l, Ci Niemcy to im sie sufit na łeb zawalił. Ale juz od kilku lat jest tak, ze jak Barcelona kogos chce kupic to cena z miejsca dla nas jest o wiele wyzsza, niz jakby mial sie zglosic taki Real czy inne City... moze tak jest moze nie ale takie odnosze wrazenie.