LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Karma madafaka. Chciał wydymać Freda..
0
Chyba po wczorajszym meczu Roberto Danzel chcial jak najszybciej przyspieszyc negocjacje ;p nie no i tak to bylo pewne. Wkoncu bez Roberto na PO !
0
Oczywiscie ze tak. Pomoglby i marketingowo i sportowo. Oczywiscie sa przeciwnicy jak i zwolennicy tego transferu ale mlodzi pilkarze tez duzo by zyskali sportowo od niego. No i kolejna sprawa ze nie ma u nas topowego lidera ktory by pociagnal ta gre.
0
Za dwa lata xDD
1
@judaszowe_srebrniki on powinien jeszcze bardziej dojebac do pieca.
6
Kto wpadł na taki genialny pomysl ?
0
@looki zryw z miejsca jak najbardziej ma, wiatru troche narobil ale nie raz bylo tak, ze nie wiedzial do konca co chce zrobic z pilka i spowalnial akcje po czym byly straty. Moze byc dobry i gdyby przyszedl Ney to moglby sie sporo nauczyc. Mysle, ze beda z niego ludzie bo badz co badz do sytuacji dochodzil czesciej niz Lewy. Yamal pokazal sie dobrze mimo ze mial malo czasu, Xavi dobrze zrobil ze puscil go tylko na koncowke bo Ci barbarzyncy by mu nogi polamali.
1
I niech ktos mi powie po wczorajszym meczu ze nam Neymara nie potrzeba. Nasz Abde to moze poki co czyscic buty Neymarowi. Potrzeba nam ognia z przodu a nie ma kto go zapewnic.
1
@fenix1983 boli to, ze wiecej sytuacji bramkowych wykreował taki Kounde rzuacajac pilki ze swojej polowy za plecy obroncow niz ktokolwiek ze srodka pola. Serio, piekne spotkanie zagrala nasza obrona wraz z Romeu. Niestety sedzia mega slabo, mimo ze w LL sedziowanie jest bardzo slabe co nie od dzis wiadomo, to podczas tego spotkania sedzia przeszedl sam siebie, nie na darmo nota 2 za ten mecz. No i Robert jednak mega, mega slabo, wcale niewidoczny. Potrzeba nam Roque bezapelacyjnie, tak jak i Neymara, mimo ze wiele osob sie z tym nie zgadza.
0
@LatajacyHolender akurat mam 3 z przodu wiec nie wiem skad te Twoje wywody. Są kibice obiektywni do ktorych Ty akurat nie nalezysz. Poczekamy i moze was sedzia potraktuje w ten sposob, bo dobrze wiesz ze karny powinien byc. Zycze podobnych scen w meczu z tymi rzeznikami z Getafe.
0
@Peciak to co, zaczynamy od Grado ?
2
MVP to chyba caly sklad sedziowski.
0
Komentarz usunięty
0
@LatajacyHolender sory byku, jednak sędzia
3
kwintesencja tego meczu w wykonaniu sedziow to jest brak karnego. Ktos sie powinien tym zająć bo to jest kryminał.
0
i czy tu nam nie potrzeba Neymara ?
3
@LatajacyHolender tym razem twoj stary
0
ciezko sobie wyobrazic ze w tym meczu wiecej sytuacji bramkowych wykreowal Kounde z obrony niz ktokolwiek inny.
5
no Abde dramat...
1
Yamal, chłopaku, czuje ze dasz duzo radosci w tym sezonie. Niech Cie kontuzje mijają..
1
No gdziez Romeu sciagac...
5
przeciez to jest kryminał co sędziowe robia w tym meczu.
1
tyły dzisiaj graja wysmienicie, az sie chce ogladac Kounde, Araujo Romeu czy De Jonga, szkoda bardzo ze wyzej taka sredniawka.
4
jaki tu faul Araujo, liniowy odlecial.
0
Jak to sie dzieje ze suarez nadal bez zoltej biega xd
1
Czuje ze tu jeszcze conajmniej jedna poleci lekko.
1
@Veysel a moze to Gavi ich sprowokuje i zadziala to w druga strone. Nie wiem, ale ktos powinien ich tam poustawiac a kto jak nie Gavi.
1
Dawac tam Gaviego na drugie 45. A moze i 60.
3
juz wiadomo czego ich to kartoflisko sie nazywa Coliseum.
0
CO TU SIE WLASNIE.....