LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niech że coś się wydarzy i niech Wojtula wyjdzie w pierwszym składzie...
5
PIĘKNA SPRAWA, PIĘKNA HISTORIA !!!!
17
Co się musi wydarzyć, zeby ktos z przescieradeł dostał czerwo? Wyzywanie sędziego nie pomaga, kopanie w jajca rowniez, nie wiem, zajeb*ć komuś trzeba w czajnik ?
1
To juz wole zeby dawac szanse komus z la masii. Przeciez taki transfer jest totalnie bezsensowny. Wyjdzie drugi Romeu a pensje trzeba placic. Dawac szanse mlodym i kisić grosza to moze z czasem bedzie nas stac na cos lepszego.
0
jestem turbo przeciwnikiem tego transferu.
0
@Pawlak1992 sorry, nie mozna miec farta przez 120min grajac przeciwko City. Carlo ustawil ich tak, jak my powinnismy grac ze smiesznym PSG. Nie umniejszajac City , Real sie lepiej do tego przygotował. Poza tym jak to sie mowi, szczescie sprzyja lepszym. My musimy czekac i mysle ze nastepny sezon mozemy osiagnac duzo wiecej, mamy swietny podklad co do tego.
0
@GeneralXavi patrząc obiektywnie, nikt Realu juz nie zatrzyma, wczorajszy mecz pokazał, ze mogą nie grać nic przez cale 120min a i tak suma sumarum wygrają mecz. Mają mental, Real = Liga Mistrzow , niestety. Na ten moment Real jest 100% faworytem by wygrac LM. Z drugiej strony wszystko sie moze zdarzyc poki pilka w grze, ale ja juz jakos jestem nastawiony na to, ze Real to bierze.
0
Niestety ale prawda jest taka ze Araujo zawalil nam ten mecz. Nadal jest dla mnie filarem i wierze ze u nas zostanie na dlugie lata w duecie z Cubarsim, ale wczoraj odcielo prąd. Przy przewadze dwóch goli w dwumeczu faulowac na czerwo? Po co? Mogl puscic Barcole, przy formie Marca moze by nawet obylo sie bez bramki kontaktowej, a nawet jesli bylaby bramka to lepiej grac dalej w 10 niz w 11 od 25min. Kryminał w wykonaniu Araujo.
18
On i Cubarsi to dwóch ŚO na lata. Duet na ten moment nie do zastąpienia i nie do sprzedaży.
1
@Albatros tak doskonale o tym wiem, ale nie trzeba ich skladac, w sytuacji powyzszej wystarczyloby obezwladnic przyglupa i czekac az sie ogarnie :)
1
@Lukikiki proste, ze interweniuje. Wlasnie poniekad dla takich sytuacji trenuje sie sporty walki, by nie wyjsc jak pizda. Nie jest koniecznoscia uderzenie kogos by zrobic przypadkiem krzywde i pozniej latac po sądach. W kazdym razie wszystko zalezy od sytuacji, ale na pewno nie przeszedlbym obojetnie.
0
Niedlugo dostanie Sympathy ballon d'or. Skoncz juz nad tym plakac, polowa jego druzyny jst ciemnoskora a tylko on nad tym płacze.
1
Mam nadzieje, ze odpowiednio, czyli ch*jowo:)
1
@Romario87 dokladnie tak, patrzac na to jaki mamy sklad, jakie perypetie i turbulencje sa przez ten caly sezon, bedzie pojebane to wszystko jesli dojdziemy do finalu. Licze ze Yamal pokaze Dembusowi jak sie konczy akcje po dryblingu, ogolnie jest to bardzo personalny mecz z wieloma smaczkami. Kurde, nie moglismy miec lepszego losowania.
1
Bardzo dobre losowanie, szczescie nam sprzyja. Patrzac na druga strone drabinki to jestesmy w czepku urodzeni. Psg do ogrania, pozniej ktos z Atletico / Borussia. Jak najbardziej final mozliwy, ale nie ma co sie nakrecac. Najpierw trzeba zneutralizowac szejków. Szykowac Roberto na PSG. VAMOOOOOOSSS
2
Nie jest zle, mysle ze sa spore szanse jebnac szejki
0
Nie dawac zadnej 10 na ten moment, nikomu. Nie wiem czy to fatum czy cholera wie ale na tym numerze wisi jakies fatum, presja. Wcale nikt go nie musi miec.
4
Mysle, ze predzej chodzilo o Oshimena. Odchodzi Kylian i musza szukac sobie nowej 9tki, a Oshimen wydaje sie byc bardzo sklonny do odejscia, tym bardziej ze tam na pewno dobre kokosy by zbil
2
@Zoker ja bardziej mam nadzieje ze pozegnamy sie z Raphinia. Roberta przynajmniej bronią liczby.
0
@azysko a co uwazasz ze dobrze go wykonal ? Strzal generalnie w srodek bramki xd mega slabo wykonana 11, takie moje zdanie i nie musisz go podzielac, normalnie byku
0
Jaki fatalny karny
0
A wpizdu z tym wszystkim....
0
zadnego karnego
2
@Hellrider pięknie to wyraził ? Chłop bez studiów mówi do władcy mocarstwa Putina ze jego miejsce jest w wiezieniu albo pod gleba ? CO TY PIE***LISZ. Po co takie zaczepki ? Przeciez niedawno byl wywiad Putina, w ktorym mowil, ze nie ma interesu w tym aby Polske atakowac. Jak taki mądry jest i Ty tak samo, to zapraszam w wojaki i na front. TO NIE JEST NASZA WOJNA i zaden polityk niech w nas w to nie wplątuje !!!!
1
@Aragorn33 co Ty pierd*lisz ??????
1
Yamal chłopaku, co gdyby nie Ty
0
Alez oni graja piach
0
No na pewno xD Akurat ten chlopak moze im dobrze zagrac na nosie, jestem tego pewien.
0
@Guess tak wiem. Ale mamy inne czasy, raz ze odstajemy totalnie finansowo, to jeszcze na dodatek sama marka Barcelony strasznie straciła w oczach całego świata. Fakty są takie ze my teraz walczymy o miejsce w lidze, by grac w nastepnym sezonie w LM. Real ma podublowane pozycje na ławce, mało tego, tam są piłkarze którzy grać mogą na kilku roznych pozycjach... no niestety, mamy okrutne plecy i nie zapowiada się zeby w przyszlych sezonach nastal jakis niesamowity przelom. Trzeba czekac cierpliwie... ciezko jest byc kibicem Barcelony w dzisiejszych czasach, gdzie rządzi pieniadz.
1
@Blaugrana79 a gdzie niby ? Tylko Real. Nie wierze, ze pojdzie gdzie indziej.