LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszędzie, byle nie do nas
5
jakie to są odklejeńce
3
Komentarz usunięty
0
Szczerze, sprzedac Araujo, wziac Taha za darmo, dolozyc i sciagnac napastnika z TOPU, marzenie, Isak, Lautaro, Osimhen, Alvarez.
1
Sprzedac Araujo, dolozyc do Martineza albo Alvareza i jest dobry deal
2
No to co, Szymon M. jako sędzia rewanżu Real - Arsenal, szybkie czerwo, karny i Real z awansem. ;)
4
I oby to trwało jak najdłużej. Tek talizman.
0
@wojopancer powrót do domu ze szkoły i o 16:25 RTL 7 = Dragon Ball.
3
@Eto'o9 R10 na dodatek w erze VAR-u :) pewnie też to dogłębnie analizowali.
0
@norbi77 zdecydowanie lepiej jest opłacić ludzi ktorzy przyjdą i zadadzą pytania wygodne dla prowadzącego :)
10
Zgodnie z przepisami karny powinien zostać uznany jako niewykorzystany ( prawidłowa decyzja VAR ) , lecz w mojej opinii powinni w takim razie zmienić przepis, dlaczego ? Dlatego, że jeśli bramkarz wyjdzie poza linie to karny jest powtarzany, tutaj mamy przypadek poślizgnięcia się strzelającego, co moim zdaniem jest rownomierne z wyjsciem poza linie bramki, tylko jeden przypadek jest intencjonalny, drugi już nie bardzo, ale to tylko moja opinia. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem :)
0
Przecież nie od dziś wiadomo, że tam gdzie zawieje, tam jest zdanie Tfuska
3
I tak sie po nich przejadą
8
Ja Cholo podziwiam, tyle lat w jednym klubie, takie rzeczy się juz nie zdarzaja w dzisiejszej piłce nożnej. Mimo to, że za Atletico średnio przepadam głównie przez styl ich gry to i tak widać poprawę porównując ich ostatni mecz z nami. Świetne wejście w mecz na początku i świetna końcówka, tego im nie można ująć.
0
Za takie pieniadze to niech wraca, Flick zrobi z niego solidnego obronce.
1
@MesQueUnClub96 definitywnie schaboszczak
13
Tak sie zyskuje poszanowanie wśród kibiców. Szacun Panie Raphinha.
0
Bardzo fajne zachowanie Roberta. Jesli Araujo odejdzie tej zimy okaze sie w moich oczach zwyklym najemnikiem, za grosz honoru i puste slowa o druzynie, tym bardziej ze miał zostac kapitanem na dlugie lata. Dla mnie turbo slabe, kazdy ma slabsze momenty w karierze, ale sztuka jest sie podniesc i pokazac prawdziwy mental, tutaj tego najwidoczniej brakuje. Nie zostawia sie druzyny w polowie sezonu, jedyny plus taki, ze cos sie na nim zarobi, chociaz nie szykuje sie ze beda to krocie ktorych jest zdecydowanie wart.
0
Szansa Araujo, będziemy miec generalnie porownanie tych obu Panów, bo na przestrzeni ostatnich miesiecy gdy Araujo był kontuzjowany to do Inigo zastrzezen miec nie mozna, profesor.
1
w klubie tym razem panuje euforia
0
@7black4 ułożyłem se tarota
0
@lukkobe to prawda.
0
I tak sprzedaz lozy vip to wstyd jak cholera, te loze beda za rok warte 300mln a nie 100.
37
Jakim my jesteśmy pośmiewiskiem tego świat nie widział.
0
@pikass14 U mnie bez indukcji, mieszkamy we dwójkę, rozliczenie mam co 2 miesiące i wychodzi średnio 250zł.
0
@Jakchcesz sorry, ale o czym Ty mówisz ? Ja o gruszce a Ty o pietruszce :) Mistrzu, fakty są takie, że gdyby nie pułapki na spalonych to Penia mialby na koncie dużo więcej straconych bramek niż ma obecnie. Nawet jeśli strzelimy więcej i wygramy mecz to nie zmienia faktu że jest on ręcznikiem.
21
Bez bicia sie przyznaje ze chłop był dla mnie do sprzedaży po tamtym sezonie, teraz jape mi zamknął i udowodnił że nawet zasługuje na opaske kapitana. ABSOLUTNY GAME CHANGER w tym sezonie. To w jaki sposób Flick posprzątał ten burdel po Xavim to jest niesamowite.
2
@Jakchcesz gdyby nie pułapki offsidowe to miałby bramek straconych +5 conajmniej. Nie oszukujmy się, wszystko co leci nie w niego to wpada do bramki. Osobiście nadal zdania nie zmieniam i Wojtek to klasa albo i dwie wyżej od Penii.
4
@SzczenaWojtula dokładnie kolego o to mi chodziło ;) poza tym, przypomnijmy sobie poprzedni sezon gdzie Araujo miał sporo juniorskich błędów, chociażby czerwo z PSG ;) niemniej jednak, Ingo w tym sezonie gra jak totalny profesor, dlatego walka o wyjściową 11stke szykuje się zacięta. Bardzo cieszy głębia obecnego składu.
11
@TroY_PL jesli mam byc szczery to ja nie jestem do konca przekonany czy dla Araujo jest miejsce... Ingo gra świetnie, do tego podnosi mental druzyny. To jest rowniez zawodnik ktorego potrzebujemy w wyjsciowym skladzie. Wkoncu jest konkurencyjnosc w wyjsciowym skladzie co cieszy niesamowicie.