LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Prawda jest taka, ze dojdzie jeszcze do nich Davis, jestesmy lata swietlne za realem i nie zapowiada sie, zebysmy predko doskoczyli do ich skladu poziomem. Glebia skladu jaka obecnie posiadaja to dla nas sufit. Przykro sie na to wszystko patrzy. Odjedzie nam Real na ladne pare lat niestety. Mimo wszystko glowa do góry i jazda z przescieradlami.
3
Nie ma co sie spodziewać za niego czy za kogololwiek innego wyzszych kwot patrzac na to, jak wyprzedajemy zawodnikow i w jakiej sytuacji finansowej jest klub. 80mln mysle to jest max co mozemy za niego dotac, niestety ale Barcelona na rynku transferowym traktowana jest jak jakis dyskont ;) Chce zeby został, nawet jakby mial pojsc gdzies za 80mln. Co my zrobimy z tymi pieniedzmi ? Kupimy jakiegos sredniaka, ktory od FdJ bedzie poziom nizej, niestety ale taka smutna prawda.
2
Pozbywać się trzonu druzyny. Bardzo mądrze. Za nim odejdzie Araujo i lecimy po lige Konferencji.
2
Kto tam jeszcze nie jest na celowniku lepiej niech napisza :D
6
Tam moze egzorcysty trzeba ?
14
Mocne wzmocnienie dla nas. A tak serio, mega słabe zachowanie ze strony Neapolu.
31
Czy on to ku**a właśnie powaznie powiedzial ?
1
@mika_barca bez kitu mega słabo to wyglada.
0
Oj będzie mozna nagrywac telenowele z tej serii wyboru trenera.
1
Dość z DNA Barcelony. To nie działa, piłka nożna się zmieniła. Poza tym, nie mamy zawodników do gry w tym stylu.
2
Klopp w Barcelonie? Marzenie. Choć wątpie szczerze, ze to wyjdzie.
4
Klopp wierze. Bardzo wierze. Stanąć na głowie powinni a nie zatrudniać po kolejnym kolesiostwie. Nie widze Motty jako trenera. Tu trzeba kogos kto to postawi na nogi a Jurgen sie wydaje idealnym kandydatem, za wszelka cene.
3
Zasłuzenie odpadamy, co tu duzo mowic, ten zespol po prostu nie gra, nie ma chemii ani pociagu ani nie wiem kurwa niczego nie ma. Totalnie bezbarwna gra. Rzygac sie chce, xavi out natychmiast.
6
No i siemano, jeszcze tylko mecz z Napoli i mozemy skupic sie na lidze
6
Boze jaki ten Romeu to jest dramat
2
co ten romeu to jest pomylka xD
1
XAVI PAKUJ MANDZUR
0
@Rewolucja123 Nie wiem mordo oby tak bylo, chociaż smiem wątpić.
0
Taaa tak samo jak mial byc rozwiazaniem Eric Garcia. Przestancie w te polsrodki.
10
@Zbyszard z Danzelem na czele
0
Przepraszam, ale kiedy my krok do przodu zrobilismy?
0
Ja juz tego czytac nie moge.
0
@Arekvip gusta i guściki ziomek. Mi tam sie podoba.
3
Koszuleczka wygląda conajmniej zacnie ;)
3
No i po co ? Nie lepiej doleczyc to do konca jak to powinno byc ? Marek, po co ten pospiech ?
1
Gdzie on widzial to dobre wrazenie? O czym on opowiada? Jesli wg niego to dobre wrazenie to co oni musza grac zeby on powiedzial ze graja piach ? Przeciez to jest istna odklejka od rzeczywistosci, Danzel, zejdz na ziemie.
2
Oby nic powaznego z Cancelo..
1
Oj cos czuje, ze bardzo realna opcja jest Kalvin. Pep chce sie go pozbyc, nie podpasował w City a ze mamy z nimi dobre układy to moze sie to udac. Chyba najlepsza z powyzszych opcji na ten moment.
0
Krychowiak.... nie wierze co moje oczy paczą O.O
0
Xavi, ja sie czuje jakbysmy na rondzie w koło jezdzili bez hamulców.