LukaszUH
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez bandyta, juz powinien dawno z zoltkiem biegac
0
Szkoda kurde, chłop 31 lat i laduje u kozojebc*w. Chciałoby się go pooglądać jeszcze w Europie. Ładnie araby rozkupily wielu topowych nadal piłkarzy. Siano nie śmierdzi wiadomo.
1
@against_modern_football byku, nie ma co sie z tym przyglupem sprzeczac. Dla mnie temat jest prosty, pojawila sie wojna i nagle Putin wszystkich wyleczyl z tej pseudo pandemii ;p wyjda bokiem wam te wszystkie szczepienia i obostrzenia i zamykanie lasow czy chodzenie w tych smiesznych maseczkach xd tak jak mowisz, jest druga polowa 2023 a niektorzy dalej slepo wierza w ten przekret na skale swiatowa.
14
Przyszedł za darmo, poszedł w sumie za drobne ale zawsze cos, niestety poki nie wyjdziemy finansowo na plus to kazdy bedzie korzystac. W kazdym razie, krzywdy nam Kessie nie zrobił a zapamietam go za brameczke w klasyku. Powodzenia tam byczku, wypchanego portfela ! :)
0
Kazdy dobry. Spojrz ile razy sluzba zdrowia sie myli, lekarz lekarzowi nie rowny, dla mnie prosty przyklad, kiedys grajac w siatkowke zlamalem palca, lekarz na SORze mi go usztywnil i powiedzial ze z tym nie idzie nic zrobic i tak bedzie i tyle. Po kilku dniach wyobraz sobie ze nie moglem palcem ruszyc :) Zdjal opatrunek, zdjal usztywnienie a ja nadal palcem ruszyc nie moglem i co uslyszalem ? Ze tak jest i tak juz zostanie. Pojechałem do znachorki, ktora oblozyla mi palca slonina, polamala go od nowa, zlozyla po swojemu i palec nagle dziala. Moj św. pamięci brat który miał wycinany wyrostek w szpitalu, zachorował na raka kosci bo lekarze nie widzieli guza ktory byl kilka centymetrów obok tego wyrostka. Kolejna rzecz ze szczepionkami, ile lekarzy sie odwrocilo od szczepionek i powiedzialo ze to wcale nie jest dobre i koniec koncow mieli racje? Nie szczepilem sie, cala moja rodzina rowniez sie nie szczepila i wszyscy zyjemy i mamy sie doskonale, ba, przez cala ta " pandemie " nikt z nas nie zachorował dzięki Bogu. Gosc reklamuje drogi sprzet do leczenia autyzmu czy depresji? No i ? A gdzie sa respiratory zakupione przez Szumowskiego ? Tysiace takich afer Pisu czyy PO i ktos ich rozliczyl ? Gorzej jak teraz jest byc nie moze, wiec skonczcie juz na tej rambli na okraglo psioczyc na Konfederacje, nie ma partii idealnej, ale ta jest najblizej moim pogladam i na nich bede glosowac, w szczegolnosci dlatego, ze mam dosc tego syfu POPISOwskiego. GORZEJ BYC NIE MOZE.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Mega porównanie, tylko nie wiem jaki w tym sens ? Potrzebujemy kogos, kto bedzie potrafil pociagnac gre, odchodzi Dembele wiec potrzebujemy kogo do przodu, a nikt z naszego zespolu nie da tyle jakosci co Ney. Nie rozumiem jaki widzisz w tym problem ? Chce obnizyc pensje, sam sie oferuje, czego mamy nie skorzystac ? Tym bardziej, ze szatnia ponoc sama tego chce i sie ucieszyla. Wiem, ze wspomnienia co do niego sa jakie sa, ale lepszych opcji nie widac.
5
Nie wiem co ten Danzel odwala ale Neymar skoro chce, to się go po prostu ściąga. Mamy taki przód że Neymar sam zrobi więcej roboty nic oni wszyscy razem wzięci. Nie ma co się czaić, szatnia chce to co ten Xavi odstawia ?
13
Jestem za. Nikt z naszych ofensywnych grajków nie jest nadal w stanie pociągnąć grę tak jak Neymar, nie ma co się oszukiwać bo chłop potrafi zrobić różnice na boisku. Aby kontuzje by go ominęły to się nie obraze jak na urodziny do siostry pojedzie.
3
najlepszego byku
0
tęsknić nie będziemy !
0
Kwestia czasu az pojawi sie zainteresowanie ze strony psg ;p
0
@MatBac1991 mysle, ze gdyby posadzili na rok na dupe na trybuny to od razu by zmadrzał, bo przesiedziec 3 lata na trybunach to raczej nawet polowy tej pensji ktora teraz zarabia by nie dostał.
0
Trybuny welcome, nie chce odchodzic to niech posiedzi na trybunach to na pewno po wygasnieciu kontraktu znajdzie klub.
8
W zyciu bym sie nie spodziewal ze ktos da za niego 15 baniek. Sprzedawac poki sie nie rozmysla.
10
Dzień bez cyrków dniem straconym.
0
@Bobo25 a co, powiązania nie widzisz ? :) kwestia czasu i sie przekonasz.
0
@Bobo25 śmigłowce, grupa Wagnera, zaraz znowu bedzie akcja uchodzcow przy granicy... świzdu gwizdu stan wyjątkowy i wybory przelozone :)
3
Niewdzięcznik. Krzyżyk na droge.
3
Przeciągać do jutra, powyłączać faxy, ogłosić awarie brak prądu, sraczke Laporty i ch*j niech płacą więcej.
0
No chlop odkleja dobra
0
Jak wyglada jego klauzula od 1 sierpnia? Ile z tych 100mln idzie dla agenta ? Rowniez 25 ? W sumie za 100 baniek bym sie juz zastanawial czy go nie puscic, bo za te marne 50 baniek z czego polowa dla agenta to troche slabo...
2
Nie mam pytań co chłopaczek robi :O
0
Co małolat przypie**olil
1
Coooo zagrallii, mimo ze dopiero 15min ale co Romeu gra to nie mam pytan
1
Komentarz usunięty
0
Sprzedac Dembele za 100mln i kogo wy myslicie ze Barcelona kupi ? Jesli mamy znowu sie czaic na jakiegos ogorka, za ktorego ktos bedzie znowu spiewac kolosalne pieniadze to ja wole juz zeby Ousmane zostal. Tym bardziej jesli te araby z psg chca go do siebie to niech wala z grubej rury 200baniek i wtedy niech idzie, co ich nie stac ? Mamy dalej byc dymani na pilkarzach ?
1
Zaraz zaraz... wypożyczenia ?? Raz ze wypozyczenie a dwa OPCJA wykupu ? I to za max 15 baniek? Plują w ryj i mówią ze deszcz pada.
0
Here we go soon ! xD
3
Jak kraść to miliony... ;)
0
@HERORICH2 tyle, ze Chelsea po pierwsze na to stać, nas nie koniecznie. Tym bardziej teraz wyszedl kwas po jego wypowiedzi i Wy bedziecie go chcieli wypchnac za wszelka cene. Taka roznica.