0

Marcin199310
Mnie to np w błąd wprowadziło bo niby widziałam to żółtą kartkę ale patrząc na opis meczu zgłupiałam ;)
Ale ważne, że już się wszystko wyjaśniło ...
Trochę mnie martwią te 4 kartki Keity Valdesa i Alexisa ... a w szczególności dwóch ostatnich. Gran Derbi się zbliża !

0

o której godzinie mecz na Camp nou ?

0

Ramos gra ale strzela samobója także mają to co chcieli ;)

0

PIQUE !

0

Szkoda, że zarówno Pedro, Cuenka jak i Pedro ...
Albo chcieliście podkreślić ilość nie wykorzystanych sytuacji przez Pedro albo wkradł się mały błąd ;)

0

Nika94
Tu 100% się zgadzam. I nie przewiduję innej opcji niż wygrana na CN ;) Niech nasi robią swoje a my po chichu pomodlimy się o wpadki Realu ;)

0

Nika94
Gdyby wszystko zależało od nas to zgodziłabym się w 100%. Jednak trzeba jeszcze liczyć na wpadkę Realu, a dokładnie to klika wpadek ...

0

Xavi !

0

no to się zajefajnie zaczęło ;/

0

no i nie obronił ;/

0

Obroni !

0

no to i karny i kartka czerwona ;/

0

No Pep to się faktycznie tym składem nie popisał ale nazywanie go popaprańcem to chyba lekko przesada !

0

La Pluga M czy ja wiem remis zawsze lepszy niż porażka. A Real też prędzej czy później przejdzie kryzys. No ale teraz to już chyba faktycznie po mistrzostwie. A z tym, że Valencia nas przegoni to chyba trochę przesada. Pozostaje CdR i LM . VeB !

0

NO NIE !

0

Błagam remis !

0

no niestety spalony był ... ;/

0

Jeszcze dwa ! VeB !

0

GOL !

0

Tak teraz Cesc mecz życia i wygramy ;) Veb !

0

Jeszcze raz usłyszę 'błąd Pique' to mnie szlak trafi !

0

To są jakieś jaja prawda ? P-A-R-O-D-I-A ! Ja was błagam weźcie ruszcie zadki i to wygrajcie bo jak nie to będzie po lidze niestety ;p

0

Kurczę strasznie mi druga połowa ścina ;/ Wiem już że Alexis strzelił .. Ale jak tam nasi lepiej ?

0

Czekamy na odrodzenie takie co najmniej jak niedawno naszych piłkarzy ręcznych w meczu z Szwecją ;) Byleby nie było porażki ! I na boisko Cesc, ostatnio dobrze się spisuję, no Xavi/Iniesta (a najlepiej obaj) ! Jeszcze możemy wygrać !

0

Co Ci komentatorzy mają z tą murawą ? Ok ja rozumiem, że Barca na wyjeździe, że dla nich ta murawa jest nie dobra itp. Ale gracze OSA też na niej grają ?! Może są lepiej na to przystosowani, ale w tym meczu to przede wszystkim fatalne ustawienie robi swoje ! Czekamy na zmiany ! VeB !

0

Barca7
Villa to niestety nie realne ;/ Ale zmiany by się przydały. Bo jak tak dalej pójdzie to za fajnie nie będzie ... No ale mecz się jeszcze nie skończył !

0

Greddy
Nie wiem dla kogo miała by być to kara, bo chyba dla całego zespołu i Guardiolii przy okazji ;/

0

Cuenca ?? Tello ??

0

Nie no to to już jest jakaś kpina !

0

Nie wierzę ! Co to ma być ?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?