0

Kolejna kontuzja ?! ... Jprdl !

0

I co teraz?
Zjem obiad, a potem pewnie się chwilę zdrzemnę.

Myślałam, że padnę ;) Messi jest cudowny

0

nie ważne czy Tylko 5 pkt nam brakuję, czy aż 5 pkt. Ważne, że to odrobimy !
Z ciekawością czekam na oceny zawodników, bo niektórzy grali gorzej niż własne cienie. Trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego meczu i poprawić to co było źle. Damy jeszcze radę ;) Musimy przede wszystkim liczyć na siebie, a nie na to, że Realowi podwinie się noga (co nie powiem przydałoby się teraz bardzo) VeB !

0

to w przyszłym roku liczymy na nagrodę dla Xaviego ;) ! Leosiowi jak na razie powinno wystarczyć ;) on sobie jeszcze powygrywa ;)

0

1:1 !

0

Komentator boski ! zamiast pilnować wyniku meczu on o Shakirze rozprawia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?