Luna
Dołączył/a: styczeń 2012
Dębica
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejna kontuzja ?! ... Jprdl !
0
I co teraz?
Zjem obiad, a potem pewnie się chwilę zdrzemnę.
Myślałam, że padnę ;) Messi jest cudowny
0
nie ważne czy Tylko 5 pkt nam brakuję, czy aż 5 pkt. Ważne, że to odrobimy !
Z ciekawością czekam na oceny zawodników, bo niektórzy grali gorzej niż własne cienie. Trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski z tego meczu i poprawić to co było źle. Damy jeszcze radę ;) Musimy przede wszystkim liczyć na siebie, a nie na to, że Realowi podwinie się noga (co nie powiem przydałoby się teraz bardzo) VeB !
0
to w przyszłym roku liczymy na nagrodę dla Xaviego ;) ! Leosiowi jak na razie powinno wystarczyć ;) on sobie jeszcze powygrywa ;)
0
1:1 !
0
Komentator boski ! zamiast pilnować wyniku meczu on o Shakirze rozprawia ;)