MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na szczęście :)
0
Z tej 3 najlepszy Di Maria, mahrez to gniot nie nadaje się do Barcy tak samo jak Lemar
0
Świętuje odejście z kadry :,D
0
Bez sensu Özil 60 + klauzula anty real czyli wyjdzie na to że real przywalił pewnie z 30 40 mln.
0
Cześć wszystkim po 2 tygodniowej banicji.
0
I pomyśleć że w to lato była oferta 40 mln za niego...
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Zagralby lepiej niż ten drewniak Gomes.
2
Suarez błagam tylko żeby to nic poważnego.... Szkliste oczy jak nie wiem co ...
0
Pisałem tak i myślałem że zmieni. Pluje na te słowa sprzedać drewno puki drogi !
1
Żal tyłek ściska jak widać tą niemoc u nas, tak to denerwuje. Ale twoje słowa to jest czysta prawda "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !" VEB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ten mecz ukazuje jak WIELE straciliśmy sprzedając Neymara. Gdzieś mam, że poleciał na kasę, ale u nas grał pierwsze skrzypce. Nam potrzeba w obronie 3 Umtitich i 1 Albe. Xavi Iniesta wróćcie prosze ( niestety niemożliwe ). GUARDIOLA powinien wrócić( to był by sen ).
0
Albo przejść do Barcy mógł :v
0
Prawda, kto wie może bym go lubił :D
4
Ronaldo nie gra długo tylko i wyłącznie przez swoją głupotę !!!
0
Prawda. I ten "szrot" Paulinho o matki.... ~ komentarz jednego z użytkowników serwisu.
0
Barca to Barca, a Milan to Milan.
0
Gościu dzięki że to napisałeś bo niektórzy tylko go wyzywają....
1
Amen !!!!
0
Dzięki bardzo :D
0
Już się zaczęło halo halo ?
0
Czarnoskory kolezko ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gościu jesteśmy chyba we 2 na tym serwisie co życzą mu dobrze w Barcelonie i go nie wyzywaja ! Piona :v
0
Chodzi o lidera wiem ze mamy Messiego itd ale później za parę lat ;)
0
Jaki Judasz gościu chciał odejść to niech idzie było wiadome nie ma co płakać dzięki niemu mamy może nie cała kwotę ale 4/5 na transfery
1
Sylwia dobrze gada !! Jedyny dobry komentarz jak narazie.
9
Sraka a nie craka... Z talentu wyrośnie crack. A taki młody to się przyda nawet jakby miał się dominować w szatni.
2
Czytaj ze zrozumieniem ;) Przewidywane składy :)