1

Na szczęście :)

0

Z tej 3 najlepszy Di Maria, mahrez to gniot nie nadaje się do Barcy tak samo jak Lemar

0

Świętuje odejście z kadry :,D

0

Bez sensu Özil 60 + klauzula anty real czyli wyjdzie na to że real przywalił pewnie z 30 40 mln.

0

Cześć wszystkim po 2 tygodniowej banicji.

0

I pomyśleć że w to lato była oferta 40 mln za niego...

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Zagralby lepiej niż ten drewniak Gomes.

2

Suarez błagam tylko żeby to nic poważnego.... Szkliste oczy jak nie wiem co ...

0

Pisałem tak i myślałem że zmieni. Pluje na te słowa sprzedać drewno puki drogi !

1

Żal tyłek ściska jak widać tą niemoc u nas, tak to denerwuje. Ale twoje słowa to jest czysta prawda "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !" VEB

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ten mecz ukazuje jak WIELE straciliśmy sprzedając Neymara. Gdzieś mam, że poleciał na kasę, ale u nas grał pierwsze skrzypce. Nam potrzeba w obronie 3 Umtitich i 1 Albe. Xavi Iniesta wróćcie prosze ( niestety niemożliwe ). GUARDIOLA powinien wrócić( to był by sen ).

0

Albo przejść do Barcy mógł :v

0

Prawda, kto wie może bym go lubił :D

4

Ronaldo nie gra długo tylko i wyłącznie przez swoją głupotę !!!

0

Prawda. I ten "szrot" Paulinho o matki.... ~ komentarz jednego z użytkowników serwisu.

0

Barca to Barca, a Milan to Milan.

0

Gościu dzięki że to napisałeś bo niektórzy tylko go wyzywają....

1

Amen !!!!

0

Dzięki bardzo :D

0

Już się zaczęło halo halo ?

0

Czarnoskory kolezko ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gościu jesteśmy chyba we 2 na tym serwisie co życzą mu dobrze w Barcelonie i go nie wyzywaja ! Piona :v

0

Chodzi o lidera wiem ze mamy Messiego itd ale później za parę lat ;)

0

Jaki Judasz gościu chciał odejść to niech idzie było wiadome nie ma co płakać dzięki niemu mamy może nie cała kwotę ale 4/5 na transfery

1

Sylwia dobrze gada !! Jedyny dobry komentarz jak narazie.

9

Sraka a nie craka... Z talentu wyrośnie crack. A taki młody to się przyda nawet jakby miał się dominować w szatni.

2

Czytaj ze zrozumieniem ;) Przewidywane składy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?