1

A gdzie... Veratti i Neymar. Neymar od razu płaci za Verattiego xD

1

Podobno Paulinho ręczy za transfer Philipe

0

Rynek szaleje, ale jeżeli prześcieradła za Bale dały 100 milionów to moim zdaniem Cou zasługuje na taką cenę :v

0

Dzięki za odpowiedź ;)

0

Ja również bronilem Paulinho. Więc będę twardo trzymał się za Miną

0

Szansa dla niego jest ze pojedzie na el clasico?

0

Nwm chociażby ściągnąć sezon wcześniej piłkarza z Brazylii ? Rafinnha czy Adriano albo Douglas to tyle się z nim nagrali że łoo. Proces aklimatyzacji nie trwa zawsze krótko

0

Nie żebym się czepiał wymienisz tych przecietniakow którzy nie mają formy. Bo to ma duże znaczenie. ( u nas )

0

Tylko Barcelona jest czołówką, a United to aktualnie piekarze. W Barcelonie przecietniacy to piłkarze mogący się wyszkolic :P

0

Tak samo było z Paulinho, a gra u nas w pierwszej 11

0

Do tego dla Barcelony jest klauzula 9 mln. Bo zawodnik jak podobno powiedział kocha Barce

0

Blind to defensywny pomocnik przesuniety na obrone z resztą jak Masche tylko ze szefunio jest 2 razy szybszy.

34

Hahahhahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahahh Lepsza opcja to Yerry Mina tak mi się zdaje.

0

Nie bądź taki nastawiony na niego chciał to odszedł tyle.

0

Nie mówię o podwyżce... Chodzi mi o to ze można było zrobić coś zanim dojdzie do transferu. 3 miechy to dużo.

0

Po części a raczej w dużej części to wina Bartomeu. Ney mówił o tym ze chce odejść już w kwietniu lub w maju. A co on zrobił ? Gówno za przeproszeniem.

0

Ewidentnie najlepszą decyzją było sprzedanie Neymara.

3

Busquets na pewno nie zagra z depor

0

Po prostu tego nie rozumiałem ;d

1

Dziena ;D

0

Cześć wszystkim wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z transferami w zimę ? Załóżmy że Cou trafi na Camp Nou i dlaczego nie moze grać w LM ? I czy to jest na jeden sezon czy na cały czas ?

0

Ja myślę, że bez kluczowego piłkarza takiego jak Neymar, to teraz wszystko świadczy o sile Barcy :)

0

Gomes jest zawalisty ! Mówię to szczerze

0

40 za Paulinho to było dużo xD i co teraz gra? Teraz za zawodników takich jak on to promocja. Aczkolwiek żałuję że nie udało się z Serim

0

Skuteczność + przeszczep sędzia ...

0

4-4-2 griz i Luis atak Messi PP

0

Bo z taką grą w ataku to skończymy sezon na 2-3 miejscu. A sądzę że "Antułan" jest o niebo lepszy od Coutinho

0

Za rok ma 100 mln teraz ma 200

0

Walić tą przysięgę dla Atleti kupić Griezmana za te 200 mln i nie czekać

0

Zaraz może go nie być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?