MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta to zawalisty piłkarz, ale on bez formy to cienias ( jak każdy ). Wiek robi swoje moim zdaniem nie ma co zapychac mlodszym miejsca na następny sezon
0
Zgwałcił. Druga połowa to absolutna dominacja...
0
Jeden mecz zagraliśmy fatalnie. Ty na podstawie jednego meczu stawiasz cały sezon. On poprawił o dużo obronę. Gra nie była najlepsza, ale nie najgorsza... Graliśmy ok. Zgwałcił real na Bernabeu. Nie wszyscy potrafią to zrobić. Nie lubię takich fałszywych kibiców.
0
Niektórzy to jak na Rm.pl "Prawdziwi kibice"
0
Gryzoń zostaje
4
Przestańcie takie rzeczy za przeproszeniem pie*dolic jak wygrywalismy to wszystko zajebiscie.... zdarzają się takie mecze.... może w następnym będzie lepiej ludzie -,-
0
Nie potrzebne moim zdaniem... Jest koniec sezonu kłótnie nie są najlepszym rozwiązaniem...
0
Liczyłem chociaż na Seville...
0
Liczę na Liverpool.. Niech prześcieradła trafią na nich ! Salah, Mane Mane! !!!
0
Niestety..
0
Dał dupy cały zespół.
0
Czas jest na korzyść Barcy.
2
I bardzo dobrze 2 minuty gownoburzy Romy bo nie potrafią stać za wyznaczoną linią. To nie Barca kradła czas tylko sama sobie Roma.
0
Trzeba ustabilizować grę Iniesta fatalnie gra więc wpuścić Paulinho. Roberto out Dembele wchodzi.
1
I co z tego ? Zagrał dobrze to po co drążyć temat ? W takich meczach on musi się odbudować...
1
Czyżby 3-4-3 ? Semedo jak fałszywy śo ?
0
ROBERTOO :DDD
0
Mecz się nawet nie zaczął, a ufo już wyladowalo :D
0
Chodzi mi o to, że denerwują mnie ludzie, którzy skreślają od wejścia Rome. No ale mam nadzieję, że Barca wygra :)
0
Nie skreślajcie Romy... ona też jest mocna ( co świadczy o tym, że są w ćwierćfinale ). Możemy dostać od niej wpierdziel to nie jest nic zapisane, że musimy zwyciężyć. Również możemy wygrać..
0
Iniesta idzie na emeryturę i nie wiadomo czy nie odejdzie więc ja osobiście pieniądze wyższe oferowane Andresowi dałbym Umtitiemu, a Andresowi pieniądze, które zarabia Sam.
0
Dostał cynk, że Digne kontuzjowany i nie zagra przez 3 tygodnie xD
11
Barcelona chce zachować dobre relacje z Atleti, dlatego zapłacić więcej. Nie wiem czy wiesz, ale Atletico pozwalo Barce w tą zime za rzekome kontakty z Griezmannem
0
I co z tego jak gra Kovacic zamiast Ceballosa i striker Benzema za Mayorala :v
1
To znaczy, że Manchester znajdując młody talent chce dac więcej minut gry. I wysyła ich na wypożyczenie do tych klubów co należą do City Football Group tak jak napisał to kolega powyżej.
0
Oj tam Pep miał wtedy szpital w składzie ;))
3
Czy ja wiem, lepiej jakby Guardiola ich zgwałcił xD
6
Już Paulinho przestaje strzelać to już bee? Poza tym Semedo ma kontuzje więc Roberto pobiega sobie na PO
0
Juve może powalczyć z Realem. Z resztą.... każdy ma szansę na wygranie dwumeczu :v United przecież był pewniaczkiem :)
1
Nie po to wydawane było 40 mln, żeby sprzedać po sezonie....