0

Iniesta to zawalisty piłkarz, ale on bez formy to cienias ( jak każdy ). Wiek robi swoje moim zdaniem nie ma co zapychac mlodszym miejsca na następny sezon

0

Zgwałcił. Druga połowa to absolutna dominacja...

0

Jeden mecz zagraliśmy fatalnie. Ty na podstawie jednego meczu stawiasz cały sezon. On poprawił o dużo obronę. Gra nie była najlepsza, ale nie najgorsza... Graliśmy ok. Zgwałcił real na Bernabeu. Nie wszyscy potrafią to zrobić. Nie lubię takich fałszywych kibiców.

0

Niektórzy to jak na Rm.pl "Prawdziwi kibice"

0

Gryzoń zostaje

4

Przestańcie takie rzeczy za przeproszeniem pie*dolic jak wygrywalismy to wszystko zajebiscie.... zdarzają się takie mecze.... może w następnym będzie lepiej ludzie -,-

0

Nie potrzebne moim zdaniem... Jest koniec sezonu kłótnie nie są najlepszym rozwiązaniem...

0

Liczyłem chociaż na Seville...

0

Liczę na Liverpool.. Niech prześcieradła trafią na nich ! Salah, Mane Mane! !!!

0

Niestety..

0

Dał dupy cały zespół.

0

Czas jest na korzyść Barcy.

2

I bardzo dobrze 2 minuty gownoburzy Romy bo nie potrafią stać za wyznaczoną linią. To nie Barca kradła czas tylko sama sobie Roma.

0

Trzeba ustabilizować grę Iniesta fatalnie gra więc wpuścić Paulinho. Roberto out Dembele wchodzi.

1

I co z tego ? Zagrał dobrze to po co drążyć temat ? W takich meczach on musi się odbudować...

1

Czyżby 3-4-3 ? Semedo jak fałszywy śo ?

0

ROBERTOO :DDD

0

Mecz się nawet nie zaczął, a ufo już wyladowalo :D

0

Chodzi mi o to, że denerwują mnie ludzie, którzy skreślają od wejścia Rome. No ale mam nadzieję, że Barca wygra :)

0

Nie skreślajcie Romy... ona też jest mocna ( co świadczy o tym, że są w ćwierćfinale ). Możemy dostać od niej wpierdziel to nie jest nic zapisane, że musimy zwyciężyć. Również możemy wygrać..

0

Iniesta idzie na emeryturę i nie wiadomo czy nie odejdzie więc ja osobiście pieniądze wyższe oferowane Andresowi dałbym Umtitiemu, a Andresowi pieniądze, które zarabia Sam.

0

Dostał cynk, że Digne kontuzjowany i nie zagra przez 3 tygodnie xD

11

Barcelona chce zachować dobre relacje z Atleti, dlatego zapłacić więcej. Nie wiem czy wiesz, ale Atletico pozwalo Barce w tą zime za rzekome kontakty z Griezmannem

0

I co z tego jak gra Kovacic zamiast Ceballosa i striker Benzema za Mayorala :v

1

To znaczy, że Manchester znajdując młody talent chce dac więcej minut gry. I wysyła ich na wypożyczenie do tych klubów co należą do City Football Group tak jak napisał to kolega powyżej.

0

Oj tam Pep miał wtedy szpital w składzie ;))

3

Czy ja wiem, lepiej jakby Guardiola ich zgwałcił xD

6

Już Paulinho przestaje strzelać to już bee? Poza tym Semedo ma kontuzje więc Roberto pobiega sobie na PO

0

Juve może powalczyć z Realem. Z resztą.... każdy ma szansę na wygranie dwumeczu :v United przecież był pewniaczkiem :)

1

Nie po to wydawane było 40 mln, żeby sprzedać po sezonie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?