0

Co nie znaczy że Vidal, Delefele i Denis to nie półka Barcy. Aczkolwiek cały czas liczę że Denis coś pokaże.

0

A moim zdaniem to nie rozumiesz sarkazmu.

1

Guys calm down!! To dwumecz. Nie zawsze się wygrywa, głowa do góry i lecimy !

0

Jest lepszy, grałem tymi dwoma ;) pytales o obronę więc myślałem że obrone upgradeujesz... Pomoc jaką chcesz :)

0

Van Dijk out i David Luiz wchodzi i Kolasinac out i tutaj Walker ( chyba że ci nie pasuje ) lub Danny Rose ze stylem gry Cień. Na bramkę polecam Hugo Llorisa

1

Gra nie powala, ale ciągłe pisanie do urzygu Gomes taki Gomes sraki, albo o Paulinho. To się tego wytrzymać nie da.

1

To pisanie sprzedawać Suareza póki drogi to jest taki sam przykład jak kibiców realu( tych pseudo ) Można mieć czasem słabszą passę.

3

Nie rozumiem ludzi hejtujacych Paulinho i Gomesa.....

3

Uspokójcie się, zachowujecie się jak kibice białych...

0

Ale faulu nie było więc gwizdka też nie powinno być.

0

Tiaa.... a śmieją się z przescieradeł...

0

Jakiej fatalnej postawy ? W tym sezonie swoje szansę wykorzystuje dobrze.

1

To nie troll w tym sezonie jest lepszy od Denisa ;)

0

A Gomes pierdzielnie hat trick i zamkniecie w końcu mordy z tym Gomesem....

0

Nie przesądzajcie losów Miny... Arnaiz u Lucho nie zagralby tyle co do teraz gra :v Jest forma, grasz. (Nie mam nic do Lucho)

0

Zapewne :v

0

Wyobrażasz sobie Mina Pique? :D wieżowce

0

Szkoda gadać... 10+29 PO i Nowoczesna to jest liczba posłów nie głosujących ...

1

XDDDD! Pique zaczyna grać coraz lepiej a ty gadasz że coraz słabiej ? Haha

0

Aaa, przepraszam. Nie zrozumiałem ;-;

0

No sory przepis to przepis więc wypada to przestrzegać ? Co cię irytuje gościu fajne info wlepia :v

21

Sąsiad akurat fajerwerki odpalił :DD

0

Dzięki :)

0

Jakie są szansę że Katalonia uzyska niepodległość ?

0

Hahaha no a jak xD

0

To jak jutro oficjalka? :D

0

Hahahah prawda :D

0

Nie wiem czy rozumiesz angielski. Tam jest napisane, że jeżeli Cou przejdzie do Barcy to Ceballos trafi do Liverpoolu.

0

Nie rozumiem twojego komentarza.

0

Mi się przypomina jak prześcieradła wzięli końcówkę żonglerki Paulinho... kmówili że dobra zonglerka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?