MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co nie znaczy że Vidal, Delefele i Denis to nie półka Barcy. Aczkolwiek cały czas liczę że Denis coś pokaże.
0
A moim zdaniem to nie rozumiesz sarkazmu.
1
Guys calm down!! To dwumecz. Nie zawsze się wygrywa, głowa do góry i lecimy !
0
Jest lepszy, grałem tymi dwoma ;) pytales o obronę więc myślałem że obrone upgradeujesz... Pomoc jaką chcesz :)
0
Van Dijk out i David Luiz wchodzi i Kolasinac out i tutaj Walker ( chyba że ci nie pasuje ) lub Danny Rose ze stylem gry Cień. Na bramkę polecam Hugo Llorisa
1
Gra nie powala, ale ciągłe pisanie do urzygu Gomes taki Gomes sraki, albo o Paulinho. To się tego wytrzymać nie da.
1
To pisanie sprzedawać Suareza póki drogi to jest taki sam przykład jak kibiców realu( tych pseudo ) Można mieć czasem słabszą passę.
3
Nie rozumiem ludzi hejtujacych Paulinho i Gomesa.....
3
Uspokójcie się, zachowujecie się jak kibice białych...
0
Ale faulu nie było więc gwizdka też nie powinno być.
0
Tiaa.... a śmieją się z przescieradeł...
0
Jakiej fatalnej postawy ? W tym sezonie swoje szansę wykorzystuje dobrze.
1
To nie troll w tym sezonie jest lepszy od Denisa ;)
0
A Gomes pierdzielnie hat trick i zamkniecie w końcu mordy z tym Gomesem....
0
Nie przesądzajcie losów Miny... Arnaiz u Lucho nie zagralby tyle co do teraz gra :v Jest forma, grasz. (Nie mam nic do Lucho)
0
Zapewne :v
0
Wyobrażasz sobie Mina Pique? :D wieżowce
0
Szkoda gadać... 10+29 PO i Nowoczesna to jest liczba posłów nie głosujących ...
1
XDDDD! Pique zaczyna grać coraz lepiej a ty gadasz że coraz słabiej ? Haha
0
Aaa, przepraszam. Nie zrozumiałem ;-;
0
No sory przepis to przepis więc wypada to przestrzegać ? Co cię irytuje gościu fajne info wlepia :v
21
Sąsiad akurat fajerwerki odpalił :DD
0
Dzięki :)
0
Jakie są szansę że Katalonia uzyska niepodległość ?
0
Hahaha no a jak xD
0
To jak jutro oficjalka? :D
0
Hahahah prawda :D
0
Nie wiem czy rozumiesz angielski. Tam jest napisane, że jeżeli Cou przejdzie do Barcy to Ceballos trafi do Liverpoolu.
0
Nie rozumiem twojego komentarza.
0
Mi się przypomina jak prześcieradła wzięli końcówkę żonglerki Paulinho... kmówili że dobra zonglerka xD