MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chcę wyjść na cebulę :v Ale Lewy to większa klasa niż Karim :P
0
Barcelona kupiła Suareza gdy on miał 26-27 lat. Więc raczej nie ten sam wiek...
3
Zestawianie Lewego i Benzemy jest skrajnie głupie :v
0
Faktycznie mój błąd :)
1
Mbappe jest nawet młodszy gra lepiej i również ma średniego trenera :)
0
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy ... poza tym Ernesto jak Jordi Alba powiedział dobrze czyta mecze więc wątpię we wpadkę
1
Griezmann też może grać na różnych pozycjach :)
0
To co powiedzieć jakby bramkę strzelił Mina xD
0
Dzięki wielkie ^^
0
Ma ktoś z was tapety na telefon z pilkarzami Barcy? Tylko jak można to w dobrej jakości :v
1
Nie czyta się artykułów :D
1
Że świętowali po 1 meczu jakby awansowali
0
Jakbyś oglądał to dostrzegłbyś choćby jeden głupi plus u obu tych piłkarzy. Zeszły sezon.... było minęło. Ważne że oboje staraja się coś grać. A pierdzielenie o tym GOMES OUT to już się dawno znudziło.
5
Busi samą prawdę powiedział...
23
Ty oglądałeś jakiś mecz tych 2 w tym sezonie ? Co ty pieprzysz ?!
0
Co ty ?! PALIWA ZABRAKŁO :D
0
Pochetino ok, ale od następnego sezonu. Wątpię że odejdzie w dobrym sezonie Tottenhamu
0
Ogólnie to nie za bardzo lubię takie długie "artykuły" pisane przez użytkowników. Ale robisz to tak przejrzyście i dajesz najistotniejsze sprawy, że aż chcę się czytac !
3
Spokojnie z radością! Jutro mecz i odrabianie strat. Liczę na wygraną !
0
100 milionów za takiego piłkarza to trochę wywalona cena. Jak już by miało dojść do transferu lewego pomocnika / skrzydłowego to wolę dac 100 za Martiala
2
Krzyczeli Messi ;)
1
Nie dzięki.
0
Tak jak jakiś użytkownik napisał powyżej chcesz grac ? Zapier... na treningach. Dembele może ławkę zająć. Ktoś może doznać kontuzji, mieć słabszą formę.
0
Ale nie brzydki i w dobrym stanie. Poza tym niech wydaje miliardy oby dobrze grali :v
1
A tak sobie jajcuje Bartomeu :d
1
Griezmann wlecome :D
0
Dzięki :)
0
A sezon kończy się ?
0
Pytanko mam, jak Leganes prezentuje się w tym sezonie ?
1
Ludzie to tylko 1 porażka. Każdemu się zdarzy.