0

O matko obejrzyj sobie mecz Brazylii albo guanhonzu albo Tottenhamu jak jeszcze tam grał, bo widzę że mało o nim wiesz :)

1

Ty chyba grasz na niskim poziomie on gra zajebiscie w kadrze i guanhonzu...

0

Ta kwota przeraża, ale sam transfer nie jest zły on gra naprawdę solidnie ;)

0

Tak, to świetny piłkarz. Za przeproszeniem sracie żarem, bo "on z chin przyjdzie". Reprezentacja i Guanhonzu to jego solidna gra. Tylko ta cena... Każdy gada farmazony bo on gra w chinach.... mieli kasę to kupili i czego tu płakać ?

0

To ty tez nie wyzywaj Paulinho od szrotow !!

0

Komentarz usunięty

1

Transfer może być ale kiego za 40 mln. Bartomeu spierdaczaj.

0

Dembele jest lewonożny, ale strzela z prawej :) W końcu ma 5 na 5 w FIIFE ;) ...

0

Nie liczę douglasa i Verma
Pique Umtiti Mascherano ( w tym sezonie jeszcze gra ) alba digne marlon semedo Vidal z tymi dwoma mamy 10

0

Wychowanek Barcy why not :)

0

Wypluj słowa że pasował by do realu. Dybala dembele do nas

0

Ma klauzulę 90 albo100 melonow nie pamiętam.

0

Klopp to może sobie mówić, klauzula odejścia 90 -100 płacą, zawodnik wyraża chęć gry plus zarząd przyjmuje ofertę i Klopp może zamknąć jape :D

2

Myślę ze Andre zostanie. Rafinha odejdzie i dopłaca za Paulo :)

0

Albo inigo albo Sanchez mamy już 9 obrońców...

0

Też bym chciał, ale Neymar zrobił pranka i trzeba kogoś kupić do ataku z 2 i do pomocy 1 :/

1

Po co kolejny ?? Nie wiem, zarząd zamiast lepić dziurę po Neymarze to obrońców sprowadzają...

0

Wpisz sobie Fb Neymar i ten długi filmik

3

To właśnie jego tata namawiał go do zostania. Obejrzyj sobie film na Fb Neymara.

0

A to nie przypadkiem Pep zaczął?

0

Neymar w porównaniu do Figo 2 inne światy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Już zapomniałeś co Ney zrobił dla Barcy przez 4 lata ???

0

Człowieku on odszedł przez konflikt z Guardiola i to było moim zdaniem przełomem w jego karierze. Może by został kto wie.

0

Czyli Barca ma te trzy dzwojeczki na swoim koncie ?

0

Tylko, że gdyby nie konflikt z Guardiolą, mógłby grać w Barcelonie do dziś. On nie zeszmaciłby się tak tylko po to by mieć więcej hajsu albo być liderem. Właśnie wtedy on dużo dawał Barcelonie. ( Ney też dawał dużo tylko poleciał na ekskluzywny kontrakt )

0

Dembele grał na lewym skrzydle w Borusii przez pewien okres czasu, a do reszty to mogą się "nauczyć" grać na lewym skrzydle.

0

Nie mów coś w stylu Casemiro, bo każdy będzie to objezdzal na raz jak Messi na Bernabeu xD

0

Oj nie wiadomo ;D

0

Święta prawda !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?