MNSbEstEver
Dołączył/a: listopad 2015
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O matko obejrzyj sobie mecz Brazylii albo guanhonzu albo Tottenhamu jak jeszcze tam grał, bo widzę że mało o nim wiesz :)
1
Ty chyba grasz na niskim poziomie on gra zajebiscie w kadrze i guanhonzu...
0
Ta kwota przeraża, ale sam transfer nie jest zły on gra naprawdę solidnie ;)
0
Tak, to świetny piłkarz. Za przeproszeniem sracie żarem, bo "on z chin przyjdzie". Reprezentacja i Guanhonzu to jego solidna gra. Tylko ta cena... Każdy gada farmazony bo on gra w chinach.... mieli kasę to kupili i czego tu płakać ?
0
To ty tez nie wyzywaj Paulinho od szrotow !!
0
Komentarz usunięty
1
Transfer może być ale kiego za 40 mln. Bartomeu spierdaczaj.
0
Dembele jest lewonożny, ale strzela z prawej :) W końcu ma 5 na 5 w FIIFE ;) ...
0
Nie liczę douglasa i Verma
Pique Umtiti Mascherano ( w tym sezonie jeszcze gra ) alba digne marlon semedo Vidal z tymi dwoma mamy 10
0
Wychowanek Barcy why not :)
0
Wypluj słowa że pasował by do realu. Dybala dembele do nas
0
Ma klauzulę 90 albo100 melonow nie pamiętam.
0
Klopp to może sobie mówić, klauzula odejścia 90 -100 płacą, zawodnik wyraża chęć gry plus zarząd przyjmuje ofertę i Klopp może zamknąć jape :D
2
Myślę ze Andre zostanie. Rafinha odejdzie i dopłaca za Paulo :)
0
Albo inigo albo Sanchez mamy już 9 obrońców...
0
Też bym chciał, ale Neymar zrobił pranka i trzeba kogoś kupić do ataku z 2 i do pomocy 1 :/
1
Po co kolejny ?? Nie wiem, zarząd zamiast lepić dziurę po Neymarze to obrońców sprowadzają...
0
Wpisz sobie Fb Neymar i ten długi filmik
3
To właśnie jego tata namawiał go do zostania. Obejrzyj sobie film na Fb Neymara.
0
A to nie przypadkiem Pep zaczął?
0
Neymar w porównaniu do Figo 2 inne światy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Już zapomniałeś co Ney zrobił dla Barcy przez 4 lata ???
0
Człowieku on odszedł przez konflikt z Guardiola i to było moim zdaniem przełomem w jego karierze. Może by został kto wie.
0
Czyli Barca ma te trzy dzwojeczki na swoim koncie ?
0
Tylko, że gdyby nie konflikt z Guardiolą, mógłby grać w Barcelonie do dziś. On nie zeszmaciłby się tak tylko po to by mieć więcej hajsu albo być liderem. Właśnie wtedy on dużo dawał Barcelonie. ( Ney też dawał dużo tylko poleciał na ekskluzywny kontrakt )
0
Dembele grał na lewym skrzydle w Borusii przez pewien okres czasu, a do reszty to mogą się "nauczyć" grać na lewym skrzydle.
0
Nie mów coś w stylu Casemiro, bo każdy będzie to objezdzal na raz jak Messi na Bernabeu xD
0
Oj nie wiadomo ;D
0
Święta prawda !