0

I to jest powód do śmiechu? Ciekawe czy byłoby tak śmiesznie jak nie daj Boże któryś z Twoich kumpli padłby na boisku. Miałem taki przypadek i to nic specjalnego więc nie warto zdawać się na kluby i zrobić badania na własną rękę.

1

Na logikę, 3 przy żadnej straconej

0

To trzeba zobaczyc :v

0

Bo Barca u siebie A my na wyjeździe :v uefalona :v

10

Jestem tego samego zdania, kartka Torresa prawidłowa, a zachowanie Suareza nie do ogarnięcia w takim meczu, przy takim wyniku. Chyba psycholog jest na urlopie, bo kolejny raz coś w nim wybucha i zaraz będzie za późno kiedy jako recydywa oslabi zespół na dłużej niż pauzowanie za żółte kartki.

0

Ale w fifie Laskowskiego nie da się słuchać gdzie też bardzo go lubię. Wszystkie teksty czytane jakby z kartki, całkiem inaczej niż podczas prawdziwego meczu.

3

Panie Torres, było myśleć i nie faulowac jak junior w każdej możliwej okazji. 50 metrów od bramki. Dziękuję, do widzenia

5

Wciąż zastanawiam się co znaczą kwadratowe strzały Messiego :v

60

Nie oceniaj więcej i się nie osmieszaj. Tyle.

1

Wydaje mi się, że takie są jakieś tam założenia w takich meczach z autobusami, Messi w środku i wiadomo ze wszyscy będą na niego polowali, a dzięki temu z boku Alves czy ktokolwiek inny ma więcej miejsca np na wrzutki po której pada gol

0

Po wygranym meczu Barcy na styku gdzie były jakieś kontrowersje w ogóle nie ma po co tam wchodzić

2

Bardzo odważnie według mnie, nie było widać tak długiej przerwy w jego grze. Przy Turanie wyglądał jakby kto inny miał kontuzje. To moja ocena :)

0

Na fb, ja właśnie tam wjezdzam

0

Jak zmutowac Węgrzyna?

0

Wegrzyn

0

Hahahahahahahahahahahah :D

0

Faktycznie można się usmiac z Twoich starych komentarzy :D bez obrazy oczywiście :)

0

Otóż to..

1

Szanujacy sie serwis? Boze..

0

Ty tak serio czy nie wyczulem ironii?

1

Jakby nie było, uciszył :v

0

Messi do Alby, a Ten do Suareza i gol. Tak dla przypomnienia :D

1

Gdzie macie manite?

1

Co ja gadam, śmiej im się w mordy!

1

Pogratulujcie i idźcie w swoją stronę, zachowajcie się jak na kibica Barcy przystało. :) Barca!

0

Tekst o BBC i MSN to po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA! Kocham Was, chcemy więcej!

0

W sumie.. uspokoiles mnie :v pedze do buka :D

0

Stary, oglądałem każdy odcinek po milion razy, nie nudzi mi się to nic, a Norek to taki Norek, jego zasłanianie się ręką przed Danka jest mistrzowskie :D

0

Szczerze to lata mi to. Jak to mówią, co ma wisieć - nie utonie :v

0

Marca o tym pisała więc raczej coś w tym jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?