MRScalyczas
Dołączył/a: marzec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to jest powód do śmiechu? Ciekawe czy byłoby tak śmiesznie jak nie daj Boże któryś z Twoich kumpli padłby na boisku. Miałem taki przypadek i to nic specjalnego więc nie warto zdawać się na kluby i zrobić badania na własną rękę.
1
Na logikę, 3 przy żadnej straconej
0
To trzeba zobaczyc :v
0
Bo Barca u siebie A my na wyjeździe :v uefalona :v
10
Jestem tego samego zdania, kartka Torresa prawidłowa, a zachowanie Suareza nie do ogarnięcia w takim meczu, przy takim wyniku. Chyba psycholog jest na urlopie, bo kolejny raz coś w nim wybucha i zaraz będzie za późno kiedy jako recydywa oslabi zespół na dłużej niż pauzowanie za żółte kartki.
0
Ale w fifie Laskowskiego nie da się słuchać gdzie też bardzo go lubię. Wszystkie teksty czytane jakby z kartki, całkiem inaczej niż podczas prawdziwego meczu.
3
Panie Torres, było myśleć i nie faulowac jak junior w każdej możliwej okazji. 50 metrów od bramki. Dziękuję, do widzenia
5
Wciąż zastanawiam się co znaczą kwadratowe strzały Messiego :v
60
Nie oceniaj więcej i się nie osmieszaj. Tyle.
1
Wydaje mi się, że takie są jakieś tam założenia w takich meczach z autobusami, Messi w środku i wiadomo ze wszyscy będą na niego polowali, a dzięki temu z boku Alves czy ktokolwiek inny ma więcej miejsca np na wrzutki po której pada gol
0
Po wygranym meczu Barcy na styku gdzie były jakieś kontrowersje w ogóle nie ma po co tam wchodzić
2
Bardzo odważnie według mnie, nie było widać tak długiej przerwy w jego grze. Przy Turanie wyglądał jakby kto inny miał kontuzje. To moja ocena :)
0
Na fb, ja właśnie tam wjezdzam
0
Jak zmutowac Węgrzyna?
0
Wegrzyn
0
Hahahahahahahahahahahah :D
0
Faktycznie można się usmiac z Twoich starych komentarzy :D bez obrazy oczywiście :)
0
Otóż to..
1
Szanujacy sie serwis? Boze..
0
Ty tak serio czy nie wyczulem ironii?
1
Jakby nie było, uciszył :v
0
Messi do Alby, a Ten do Suareza i gol. Tak dla przypomnienia :D
1
Gdzie macie manite?
1
Co ja gadam, śmiej im się w mordy!
1
Pogratulujcie i idźcie w swoją stronę, zachowajcie się jak na kibica Barcy przystało. :) Barca!
0
Tekst o BBC i MSN to po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA! Kocham Was, chcemy więcej!
0
W sumie.. uspokoiles mnie :v pedze do buka :D
0
Stary, oglądałem każdy odcinek po milion razy, nie nudzi mi się to nic, a Norek to taki Norek, jego zasłanianie się ręką przed Danka jest mistrzowskie :D
0
Szczerze to lata mi to. Jak to mówią, co ma wisieć - nie utonie :v
0
Marca o tym pisała więc raczej coś w tym jest.