0

Witam! Mam dość dziwne pytanie; wybiera się ktoś może 7/8 sierpnia do Barcelony? Akurat przypada mi w tym czasie urlop, a niestety moja firma wysyła mnie do państw trzeciego świata więc nie liczę, że przez przypadek mogę być w Barcelonie dlatego staram się na własną rękę spełnić swoje marzenie. Pytam, bo nie chciałbym lecieć samemu, bo umarlbym z podniecenia i pewnie bym się zgubił.

0

Chyba kolego zgłosiłem Twój komentarz, ale nie jestem pewien dokładnie. Z góry przepraszam. :)

1

Czynności sprawdzające nie wykryły żadnego zagrożenia. Ewakuacja zakończona i działanie lotniska powoli będzie wracać do normy. (Facebook)

0

Ewakuacja terminala, trwają czynności sprawdzające. Samoloty z Dublina, Gdańska, Bergamo i Shannon przekierowane tymczasowo na Lotnisko Chopina. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. (Facebook)

0

Tzn?

1

Panowie, gra ktoś w A klasie wielkopolskiej? :D widzę, że tu różne pytania są, nawet o cycki to mówię A co mi tam :D

0

20:45 :)

1

Grzmot chyba sobie drzemkę ucial w solarium :v

0

Zmiany będą takie, Rudy za Pique, Vidal za Arde i do środka Roberto, Minie za grubego. Info dostałem takie :v

0

I wszystko w temacie co do karnego, takiego samego jestem zdania.

0

Wbił :oooooooooooo

0

A teraz dostaliśmy karnego za nic :v

1

Ale teraz podziekujmy sędziemu ze nie dał czerwonej Pique :v

0

A właśnie pisałem komentarz, szybko strzelić i chować Suareza najlepiej do szatni, bo co ten sędzia jeszcze wymyśli to chyba nawet on sam nie wie.....

0

Raki!!!!!!!!!!!!

0

Dzięki. (15 znaków)

0

Grał Alen? (15)

0

A, okej. Dzięki :)

0

@Exile To pyrki. A jak Kasper? Cieli go specjalnie coś tego? Nie oglądałem, szczerze mówiąc wolałem w fife pograć niż oglądać tą ligę. Najsilniejsze ligi świata za bardzo rozpieszczają :/

1

Co zrobił Tralka?

1

Powinien grać. To jest dorosły facet i myślę, że będzie potrafił się opanować i odpuszczać w bardziej stykowych sytuacjach. To nie są juniorzy :)

0

Niech losuja trenerzy drużyn, które awansowały do ćwierćfinału :D po kolei, gęsiego mi tam :v

3

Tzw. cwaniactwo boiskowe, które bardzo często wykorzystują między innymi Ney, Luis czy Dani.

3

Według mnie całkiem zasłużona. Wracał, przerwał akcję, żółta. :)

0

Co znaczy według redakcji przy ocenie Turana, żółta kartka mocno naciagana?

0

Musi wjechać. Nie ma, że nie. Taka sytuacja może się już nie powtórzyć :D

2

Wegrzyna podniecenia nie da się słuchać serio

0

Tego bólu głowy trenerowi to nie zazdroszczę. Myślę, że w przyszłym sezonie sytuacją się odwróci i Stegen będzie bronił w lidze A Bravo w pucharach. Zawsze można zmienić jak coś pójdzie nie tak :)

0

A na to wszystko wpada Casemiro i mówi, że sa najlepsi na świecie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?