MRScalyczas
Dołączył/a: marzec 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam! Mam dość dziwne pytanie; wybiera się ktoś może 7/8 sierpnia do Barcelony? Akurat przypada mi w tym czasie urlop, a niestety moja firma wysyła mnie do państw trzeciego świata więc nie liczę, że przez przypadek mogę być w Barcelonie dlatego staram się na własną rękę spełnić swoje marzenie. Pytam, bo nie chciałbym lecieć samemu, bo umarlbym z podniecenia i pewnie bym się zgubił.
0
Chyba kolego zgłosiłem Twój komentarz, ale nie jestem pewien dokładnie. Z góry przepraszam. :)
1
Czynności sprawdzające nie wykryły żadnego zagrożenia. Ewakuacja zakończona i działanie lotniska powoli będzie wracać do normy. (Facebook)
0
Ewakuacja terminala, trwają czynności sprawdzające. Samoloty z Dublina, Gdańska, Bergamo i Shannon przekierowane tymczasowo na Lotnisko Chopina. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. (Facebook)
0
Tzn?
4
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-4427754.html#comment-4427754 W Twoje ręce kolego :D
1
Panowie, gra ktoś w A klasie wielkopolskiej? :D widzę, że tu różne pytania są, nawet o cycki to mówię A co mi tam :D
0
20:45 :)
1
Grzmot chyba sobie drzemkę ucial w solarium :v
0
Zmiany będą takie, Rudy za Pique, Vidal za Arde i do środka Roberto, Minie za grubego. Info dostałem takie :v
0
I wszystko w temacie co do karnego, takiego samego jestem zdania.
0
Wbił :oooooooooooo
0
A teraz dostaliśmy karnego za nic :v
1
Ale teraz podziekujmy sędziemu ze nie dał czerwonej Pique :v
0
A właśnie pisałem komentarz, szybko strzelić i chować Suareza najlepiej do szatni, bo co ten sędzia jeszcze wymyśli to chyba nawet on sam nie wie.....
0
Raki!!!!!!!!!!!!
0
Dzięki. (15 znaków)
0
Grał Alen? (15)
0
A, okej. Dzięki :)
0
@Exile To pyrki. A jak Kasper? Cieli go specjalnie coś tego? Nie oglądałem, szczerze mówiąc wolałem w fife pograć niż oglądać tą ligę. Najsilniejsze ligi świata za bardzo rozpieszczają :/
1
Co zrobił Tralka?
1
Powinien grać. To jest dorosły facet i myślę, że będzie potrafił się opanować i odpuszczać w bardziej stykowych sytuacjach. To nie są juniorzy :)
0
Niech losuja trenerzy drużyn, które awansowały do ćwierćfinału :D po kolei, gęsiego mi tam :v
3
Tzw. cwaniactwo boiskowe, które bardzo często wykorzystują między innymi Ney, Luis czy Dani.
3
Według mnie całkiem zasłużona. Wracał, przerwał akcję, żółta. :)
0
Co znaczy według redakcji przy ocenie Turana, żółta kartka mocno naciagana?
0
Musi wjechać. Nie ma, że nie. Taka sytuacja może się już nie powtórzyć :D
2
Wegrzyna podniecenia nie da się słuchać serio
0
Tego bólu głowy trenerowi to nie zazdroszczę. Myślę, że w przyszłym sezonie sytuacją się odwróci i Stegen będzie bronił w lidze A Bravo w pucharach. Zawsze można zmienić jak coś pójdzie nie tak :)
0
A na to wszystko wpada Casemiro i mówi, że sa najlepsi na świecie :D