0

A jak Real wygląda z zakazem? Bo nie jestem w temacie.

0

Komentarz usunięty

1

Rzutem na taśmę w ostatnim meczu ledwo to mistrzostwo ugrali. :v

0

Nie przyjmujesz się? Ludzie ocknijcie się, trzech najlepszych piłkarzy na świecie, jeden po drugim nie potrafią strzelać z jedenastu metrów? Coś tu jest nie tak i nie daj Boże jak np w półfinale LM będą karne to liczba użytkowników zmniejszy się tu o połowę, bo jedni zejdą na zawał,a drudzy po porażce pójdą się targnac. Oczywiście tak pół żartem pół serio.

1

No teraz już mogę umierać naprawdę :v

21

Rudy zakłada siatki. Mecz kompletny :v

3

Ja pierdole to już naprawdę robi się żałosne.

3

Może najpierw awansujmy :D

0

Ibry nie da się nie lubić!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?