0

Myślę że nie :D

1

W sumie masz rację, jednak ciężko wyobrazić sobie Barcelonę bez Messiego na ten moment. Co prawda atak Coutinho-jakas dziewiątka-dembele wygląda ciekawie to ciężko na ten moment było by bez Messiego.

0

Nie boisz się że Leo nie przedłuży kontraktu ?

2

Też już odczuwacie lekki strach jeżeli chodzi o kontrakt Messiego, czy jeszcze jesteście spokojni ?

0

Ma ktoś z was statystykę wypełnienia stadionu przez kibiców ?

1

Mi pasuje wszystko oprócz semedo :( . Chciałbym go w 1 składzie.

0

@Pedeudo, @Protolino dzięki Panowie.

0

@Destiny, @sidzej macie rację, dzięki za porady :D

0

Macie jakieś sposoby na naukę niemieckiego ? 6 rok nauki tego języka a nadal sprawia problem.

0

Oby. Jak tak bardzo kocha barce jak mówi, że całą karierę spędzi na Camp Nou. Młody jest to na brameczki czasu mu starczy.

0

Mam nadzieję, że Dembele na przestrzeni lat będzie co najmniej w top 5

0

Dzięki za odpowiedź nie uwzgednilem tego .

1

tu jest skrót tego meczu .

0

Ten Arnaiz mógł by otrzymać szansę, przeciwko jakimś słabszym drużynom.

0

Przepraszam was. Włączam telewizor i akurat pada bramka.

0

Pomocy ! Na jakim kanale leci city ?

0

Ma ktoś może pomyśl na 3 przykłady z literatury ,w których ciężkie przerzycia zmieniają spojrzenie człowieka na świat ?

0

Mógł by mi ktoś powiedzieć kto może zostać socios Barcy ?

4

Przedstawisz Dembele, a nie Neymara .

1

Na całe życie .

0

Dzięki,bo zapomnialem ze dziś grają .

0

A jak zagrał paulinho ?

0

Wiem że takie 2/10 pytanie , ale interesuje mnie czy jeżeli Messi odejdzie nadal będziecie kibicować Barcelonie ?

0

Wie ktoa może jaką klauzule wykupu ma laporte ? Myślicie że dobrym pomysłem było by ściągnięcie to ?

1

Ostatnio zaliczył piękną asystę przy golu Messiego.

1

A o pozostałych zespołach myślę , że masz rację .

1

Nie chce się odnosić, ale dzięki za twoją opinię. Wydaje mi się tylko że jeżeli Messi odszedł by do City to tamci skrzydłowi mieli by problem a nie Messi.

0

Uzasadnij swoją wypowiedź "XD" proszę .

0

Bartoneu zostaje . To co możemy powoli się żegnać z messim i Iniesta ?

0

Mnie też zaciekawiles.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?