MYLOVEISBARCA
Dołączył/a: sierpień 2017
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że nie :D
1
W sumie masz rację, jednak ciężko wyobrazić sobie Barcelonę bez Messiego na ten moment. Co prawda atak Coutinho-jakas dziewiątka-dembele wygląda ciekawie to ciężko na ten moment było by bez Messiego.
0
Nie boisz się że Leo nie przedłuży kontraktu ?
2
Też już odczuwacie lekki strach jeżeli chodzi o kontrakt Messiego, czy jeszcze jesteście spokojni ?
0
Ma ktoś z was statystykę wypełnienia stadionu przez kibiców ?
1
Mi pasuje wszystko oprócz semedo :( . Chciałbym go w 1 składzie.
0
@Pedeudo, @Protolino dzięki Panowie.
0
@Destiny, @sidzej macie rację, dzięki za porady :D
0
Macie jakieś sposoby na naukę niemieckiego ? 6 rok nauki tego języka a nadal sprawia problem.
0
Oby. Jak tak bardzo kocha barce jak mówi, że całą karierę spędzi na Camp Nou. Młody jest to na brameczki czasu mu starczy.
0
Mam nadzieję, że Dembele na przestrzeni lat będzie co najmniej w top 5
0
Dzięki za odpowiedź nie uwzgednilem tego .
1
0
Ten Arnaiz mógł by otrzymać szansę, przeciwko jakimś słabszym drużynom.
0
Przepraszam was. Włączam telewizor i akurat pada bramka.
0
Pomocy ! Na jakim kanale leci city ?
0
Ma ktoś może pomyśl na 3 przykłady z literatury ,w których ciężkie przerzycia zmieniają spojrzenie człowieka na świat ?
0
Mógł by mi ktoś powiedzieć kto może zostać socios Barcy ?
4
Przedstawisz Dembele, a nie Neymara .
1
Na całe życie .
0
Dzięki,bo zapomnialem ze dziś grają .
0
A jak zagrał paulinho ?
0
Wiem że takie 2/10 pytanie , ale interesuje mnie czy jeżeli Messi odejdzie nadal będziecie kibicować Barcelonie ?
0
Wie ktoa może jaką klauzule wykupu ma laporte ? Myślicie że dobrym pomysłem było by ściągnięcie to ?
1
Ostatnio zaliczył piękną asystę przy golu Messiego.
1
A o pozostałych zespołach myślę , że masz rację .
1
Nie chce się odnosić, ale dzięki za twoją opinię. Wydaje mi się tylko że jeżeli Messi odszedł by do City to tamci skrzydłowi mieli by problem a nie Messi.
0
Uzasadnij swoją wypowiedź "XD" proszę .
0
Bartoneu zostaje . To co możemy powoli się żegnać z messim i Iniesta ?
0
Mnie też zaciekawiles.