7

Ja jestem jakoś spokojny o awans, mamy dużo lepszą kadrę niż w zeszłym roku więc jestem dobrej myśli :P

0

Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem nieźle :)

1

Ciekawe czy będziemy mieli jakiś celny strzał

4

Życzenie na mecz: nie skompromitować się

0

1,51 na X2 w dzisiejszym El Clasico wydaje się być niestety pewniaczkiem

0

Jakie predykcje na dziś moi drodzy? :)

36

Dobry skład, czyli przegramy :P

1

@Hubso wiem wiem tylko tutaj nie są poruszane kwestie rotacji składów i jak podejdzie do tych spotkań a to mnie interesuje, i pewnie nie jest to cała konferencja :P

0

Takie pytanko, znajdę gdzieś po angielsku teksty z konferencji Luisa Enrique przed zbliżającymi się spotkaniami kadry ? :)

0

Znacie jakieś fajne sportowe podcasty które można posłuchać na Spotify? Pomijając foot trucka :)

0

@VegasVeB 30% rabatu jest? :)

0

@masa11 jedyny oprócz Messiego potrafi zrobić różnice dryblingiem, to by dał

1

Siemka, można gdzieś kupić tą koszulkę Barcelony którą mieli na rozgrzewce? :)

0

Byliby jacyś chętni złożyć sie na netflixa?

1

@geass nie wywali cie z meczu jeśli nie zmienisz wogóle formacji

0

@VegasVeB dzięki wielkie, pozdrawiam :)

0

Oglądał ktoś może taki serial "Deadly class"? Może orientuje się gdzie mogę to znaleźć obecnie za free?

0

@usztafeusze pewnie auto trochę zmasakrowane

61

Rakitic idzie na klepkę z Messim i zaskoczony ze ten mu odegrał, boże XDDD

1

@Brusu dzięki wielkie :D

1

Ktoś się orientuję którędy przyjeżdżają zawodnicy na Camp Nou? :)

0

Będąc w Barcelonie korzystaliście z jakichś aplikacji pomagających podróżowanie po mieście komunikacja miejska? Będę pierwszy raz i nie jestem obeznany a może znacie jakąś dobrą apke :)

0

Mam taką sytuację że nie zapisują mi się zdjęcia z messengera w galerii mimo że klikam "zapisz zdjęcie" ale gdy chce już wysłać komuś zdj to mam je do wyboru, orientuje się ktoś o co może chodzić? :)

1

Messiiiiiiiiiiiii.

0

@Dzikowa to kiepsko

0

@barteq kupuje dany sektor który jest w 4 różnych miejscach stadionu i czy to też losuje

0

@zaqu @Konradomoreno @barteq wiecie może?

0

@escarabajo jeszcze mam takie pytanie, może znasz odpowiedź. Jak wybieram sektor który ma 4 ( 4 łuki) miejsca na stadionie to mi to też losuje?

0

@zaqu rozumiem, dzięki za info :)

0

Kupuje bilety na mecz Barcelony i zdziwiła mnie jedna rzecz, mianowicie to że nie wybieram teraz sobie miejsc tylko dostanę je dzień przed meczem. Czy to jest normalne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?