31 grudnia 2015, 10:03
0
Siema, wczoraj rozpocząłem grę w Lidze Typerów i poprawnie wytypowałem wynik meczu Realu i nie dostałem jeszcze punktów, na przykład za mecz Barcelony punkty już dostałem, to punkty za mecz Realu dostane jeszcze?
30 grudnia 2015, 21:36
1
Sedzia doliczył do 1 połowy 2 minuty wiec jednocześnie godzina rozpoczęcia drugiej polowy się zmienia ;)
30 grudnia 2015, 16:51
Telewizjada ;).
30 grudnia 2015, 14:27
Wpisuje to w wyszukiwarce i nie mam takiej strony
26 grudnia 2015, 12:34
Ok dzięki ;).
26 grudnia 2015, 11:42
Na której trybunie na CN są najtańsze bilety?:)
24 grudnia 2015, 22:45
Siema mam takie pytanie czy osoba nie pełnoletnia (np.ja) może sobie kupić Redbulla?
24 grudnia 2015, 20:27
Wesołych i radosnych świąt wszystkim życzę ;))
22 grudnia 2015, 20:32
To jest achtung die kurve ;))
16 grudnia 2015, 19:13
Na meczyki.pl pokazuje że dzisiaj jest rewanż Real - Cadiz o 21 XD
14 grudnia 2015, 13:32
Wie ktoś może czy finał KMŚ będzie na otwartym kanale TVP?
14 grudnia 2015, 11:52
1 (15 znaków) ;)))
13 grudnia 2015, 21:14
13 grudnia 2015, 09:46
A nie wiesz czy finał będzie na otwartym kanale?
12 grudnia 2015, 18:43
Pooooooolskaaa!!!! Z Niemcami...
12 grudnia 2015, 18:07
U nas niestety niektóre osoby też tak piszą jak Real straci punkty więc to nic nadzwyczajnego
12 grudnia 2015, 18:06
Euro 2016* ;))))
12 grudnia 2015, 18:04
Gorszy moment sezonu musiał przyjść, lepiej żeby przyszedł teraz gdy mieliśmy przewagę niż w najważniejszych meczach sezonu Veb ;)
11 grudnia 2015, 21:03
3
Redakcji chodziło o to że Vermalen zagrał na takim samym poziome co młody Katalończyk (Bartra)
10 grudnia 2015, 13:20
A sorki źle zrozumiałem twoją wypowiedź;)
10 grudnia 2015, 11:09
Real nie może wylosować Bayernu ponieważ Bawarczycy zajęli 1 miejsce w swojej grupie
7 grudnia 2015, 21:57
Ogólnie jego sposób komentowania
7 grudnia 2015, 21:53
Co sądzicie o komentarzu pana Andrzeja Strejlaua (sory jeśli pokręciłem nazwisko)?
21 listopada 2015, 19:31
Messsiiiii :)))
21 listopada 2015, 19:29
Japier... Ale akcjaaaaa :)))
21 listopada 2015, 18:14
Nie ,na zwykłym ale ludzi przybywa więc będzie masakra
21 listopada 2015, 18:09
Na futbolhd elegancko chodzi :))
13 listopada 2015, 21:52
Szpakowski :"Islandczycy są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie "nie osłabiaj mnie :/:/
13 listopada 2015, 21:39
Ma dać odpocząć w meczu z Belgią -_-
8 listopada 2015, 19:06
Co powiecie o grze Munira?Bo nie mogłem oglądać :/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Siema, wczoraj rozpocząłem grę w Lidze Typerów i poprawnie wytypowałem wynik meczu Realu i nie dostałem jeszcze punktów, na przykład za mecz Barcelony punkty już dostałem, to punkty za mecz Realu dostane jeszcze?
1
Sedzia doliczył do 1 połowy 2 minuty wiec jednocześnie godzina rozpoczęcia drugiej polowy się zmienia ;)
0
Telewizjada ;).
0
Wpisuje to w wyszukiwarce i nie mam takiej strony
0
Ok dzięki ;).
0
Na której trybunie na CN są najtańsze bilety?:)
0
Siema mam takie pytanie czy osoba nie pełnoletnia (np.ja) może sobie kupić Redbulla?
1
Wesołych i radosnych świąt wszystkim życzę ;))
0
To jest achtung die kurve ;))
0
Na meczyki.pl pokazuje że dzisiaj jest rewanż Real - Cadiz o 21 XD
0
Wie ktoś może czy finał KMŚ będzie na otwartym kanale TVP?
1
1 (15 znaków) ;)))
0
Wie ktoś może czy finał KMŚ będzie na otwartym kanale TVP?
0
A nie wiesz czy finał będzie na otwartym kanale?
0
Pooooooolskaaa!!!! Z Niemcami...
0
U nas niestety niektóre osoby też tak piszą jak Real straci punkty więc to nic nadzwyczajnego
0
Euro 2016* ;))))
0
Gorszy moment sezonu musiał przyjść, lepiej żeby przyszedł teraz gdy mieliśmy przewagę niż w najważniejszych meczach sezonu Veb ;)
3
Redakcji chodziło o to że Vermalen zagrał na takim samym poziome co młody Katalończyk (Bartra)
0
A sorki źle zrozumiałem twoją wypowiedź;)
0
Real nie może wylosować Bayernu ponieważ Bawarczycy zajęli 1 miejsce w swojej grupie
0
Ogólnie jego sposób komentowania
0
Co sądzicie o komentarzu pana Andrzeja Strejlaua (sory jeśli pokręciłem nazwisko)?
0
Messsiiiii :)))
0
Japier... Ale akcjaaaaa :)))
0
Nie ,na zwykłym ale ludzi przybywa więc będzie masakra
0
Na futbolhd elegancko chodzi :))
0
Szpakowski :"Islandczycy są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie "nie osłabiaj mnie :/:/
1
Ma dać odpocząć w meczu z Belgią -_-
0
Co powiecie o grze Munira?Bo nie mogłem oglądać :/