0

Siema, wczoraj rozpocząłem grę w Lidze Typerów i poprawnie wytypowałem wynik meczu Realu i nie dostałem jeszcze punktów, na przykład za mecz Barcelony punkty już dostałem, to punkty za mecz Realu dostane jeszcze?

1

Sedzia doliczył do 1 połowy 2 minuty wiec jednocześnie godzina rozpoczęcia drugiej polowy się zmienia ;)

0

Telewizjada ;).

0

Wpisuje to w wyszukiwarce i nie mam takiej strony

0

Ok dzięki ;).

0

Na której trybunie na CN są najtańsze bilety?:)

0

Siema mam takie pytanie czy osoba nie pełnoletnia (np.ja) może sobie kupić Redbulla?

1

Wesołych i radosnych świąt wszystkim życzę ;))

0

To jest achtung die kurve ;))

0

Na meczyki.pl pokazuje że dzisiaj jest rewanż Real - Cadiz o 21 XD

0

Wie ktoś może czy finał KMŚ będzie na otwartym kanale TVP?

1

1 (15 znaków) ;)))

0

Wie ktoś może czy finał KMŚ będzie na otwartym kanale TVP?

0

A nie wiesz czy finał będzie na otwartym kanale?

0

Pooooooolskaaa!!!! Z Niemcami...

0

U nas niestety niektóre osoby też tak piszą jak Real straci punkty więc to nic nadzwyczajnego

0

Euro 2016* ;))))

0

Gorszy moment sezonu musiał przyjść, lepiej żeby przyszedł teraz gdy mieliśmy przewagę niż w najważniejszych meczach sezonu Veb ;)

3

Redakcji chodziło o to że Vermalen zagrał na takim samym poziome co młody Katalończyk (Bartra)

0

A sorki źle zrozumiałem twoją wypowiedź;)

0

Real nie może wylosować Bayernu ponieważ Bawarczycy zajęli 1 miejsce w swojej grupie

0

Ogólnie jego sposób komentowania

0

Co sądzicie o komentarzu pana Andrzeja Strejlaua (sory jeśli pokręciłem nazwisko)?

0

Messsiiiii :)))

0

Japier... Ale akcjaaaaa :)))

0

Nie ,na zwykłym ale ludzi przybywa więc będzie masakra

0

Na futbolhd elegancko chodzi :))

0

Szpakowski :"Islandczycy są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie "nie osłabiaj mnie :/:/

1

Ma dać odpocząć w meczu z Belgią -_-

0

Co powiecie o grze Munira?Bo nie mogłem oglądać :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?