0

W zależy której części ;)

0

Myślałem dokładnie tak jak ty

0

Ok rozumiem ;).

0

Portugalska to TOP 5 w Europie?

1

Już to kiedyś pisałeś

0

Ten śmiech xD

13

A Leicester strzela gola na 1:0 w 89 min :D

0

Co ciekawe ci sami którzy z nami dostali czerwo :D

0

Ja też hahah.

0

Wie ktoś jak wygląda CN na tym projekcie który wygrał? :)

1

0

Tak masz racje pomyliło mi się;)

3

Nie zgadza się bo Masio grał w pierwszym meczu w którym było 0:0 w drugim bronił Marc i on puścił

2

Bo Masip jest stary

0

Jak się nazywa twój kanał? :)

0

Ostatni raz tak się uśmiałem jak schodziłem po schodach

0

Widziałem takie coś dzisiaj : Juventus 43 bądź 44 mecze bez porażki sezon 11/12 ;)

0

Kolejny który nie rozumie roli Ivana e Barcelonie :/

1

Ostanimi czasy Lucho dawał im popalić w przerwie i w długiej połowie grali dobrze wiec i oby tym razem tak było :D

0

Mecz Barcy jest na nsport ;)

1

Telewizjada.net ;)

0

Jak się nazywa kanał?

0

Jeszcze jest Eurosport :))

0

Na CP 471 niemiecka jedynka chyba ;)

2

Jak już to Bayer i masz na fb na profilu Eurosportu:)

0

Wystarczy dać spacje ;)

0

Gratuluje roku na stronie :D

0

W 9 ?

0

Widać co ma na avatarze ...specjalista

0

@Wojciech6 Dzięki panowie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?