27 lutego 2016, 20:41
0
W zależy której części ;)
27 lutego 2016, 19:42
Myślałem dokładnie tak jak ty
27 lutego 2016, 19:39
Ok rozumiem ;).
27 lutego 2016, 19:34
Portugalska to TOP 5 w Europie?
27 lutego 2016, 19:33
1
Już to kiedyś pisałeś
27 lutego 2016, 18:23
Ten śmiech xD
27 lutego 2016, 17:47
13
A Leicester strzela gola na 1:0 w 89 min :D
27 lutego 2016, 16:46
Co ciekawe ci sami którzy z nami dostali czerwo :D
27 lutego 2016, 14:58
Ja też hahah.
27 lutego 2016, 14:55
Wie ktoś jak wygląda CN na tym projekcie który wygrał? :)
27 lutego 2016, 07:22
https://t.co/VXzWZYBght :D
26 lutego 2016, 21:08
Tak masz racje pomyliło mi się;)
26 lutego 2016, 19:21
3
Nie zgadza się bo Masio grał w pierwszym meczu w którym było 0:0 w drugim bronił Marc i on puścił
26 lutego 2016, 19:19
2
Bo Masip jest stary
26 lutego 2016, 18:33
Jak się nazywa twój kanał? :)
26 lutego 2016, 18:11
Ostatni raz tak się uśmiałem jak schodziłem po schodach
26 lutego 2016, 17:59
Widziałem takie coś dzisiaj : Juventus 43 bądź 44 mecze bez porażki sezon 11/12 ;)
23 lutego 2016, 22:14
Kolejny który nie rozumie roli Ivana e Barcelonie :/
23 lutego 2016, 21:39
Ostanimi czasy Lucho dawał im popalić w przerwie i w długiej połowie grali dobrze wiec i oby tym razem tak było :D
23 lutego 2016, 20:46
Mecz Barcy jest na nsport ;)
23 lutego 2016, 20:23
Telewizjada.net ;)
23 lutego 2016, 20:19
Jak się nazywa kanał?
22 lutego 2016, 13:44
Jeszcze jest Eurosport :))
22 lutego 2016, 13:41
Na CP 471 niemiecka jedynka chyba ;)
22 lutego 2016, 10:18
Jak już to Bayer i masz na fb na profilu Eurosportu:)
21 lutego 2016, 13:15
Wystarczy dać spacje ;)
21 lutego 2016, 08:16
Gratuluje roku na stronie :D
18 lutego 2016, 21:08
W 9 ?
18 lutego 2016, 20:31
Widać co ma na avatarze ...specjalista
15 lutego 2016, 21:11
@Wojciech6 Dzięki panowie :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W zależy której części ;)
0
Myślałem dokładnie tak jak ty
0
Ok rozumiem ;).
0
Portugalska to TOP 5 w Europie?
1
Już to kiedyś pisałeś
0
Ten śmiech xD
13
A Leicester strzela gola na 1:0 w 89 min :D
0
Co ciekawe ci sami którzy z nami dostali czerwo :D
0
Ja też hahah.
0
Wie ktoś jak wygląda CN na tym projekcie który wygrał? :)
1
https://t.co/VXzWZYBght :D
0
Tak masz racje pomyliło mi się;)
3
Nie zgadza się bo Masio grał w pierwszym meczu w którym było 0:0 w drugim bronił Marc i on puścił
2
Bo Masip jest stary
0
Jak się nazywa twój kanał? :)
0
Ostatni raz tak się uśmiałem jak schodziłem po schodach
0
Widziałem takie coś dzisiaj : Juventus 43 bądź 44 mecze bez porażki sezon 11/12 ;)
0
Kolejny który nie rozumie roli Ivana e Barcelonie :/
1
Ostanimi czasy Lucho dawał im popalić w przerwie i w długiej połowie grali dobrze wiec i oby tym razem tak było :D
0
Mecz Barcy jest na nsport ;)
1
Telewizjada.net ;)
0
Jak się nazywa kanał?
0
Jeszcze jest Eurosport :))
0
Na CP 471 niemiecka jedynka chyba ;)
2
Jak już to Bayer i masz na fb na profilu Eurosportu:)
0
Wystarczy dać spacje ;)
0
Gratuluje roku na stronie :D
0
W 9 ?
0
Widać co ma na avatarze ...specjalista
0
@Wojciech6 Dzięki panowie :D