Ludzieee 75% strony od 3 dni pyta się o jedno i to samo o transmisję, która lepsza, czy można płacić sms-em i dziesięć tysięcy innych pytań, czy tak trudno poczytać kilka lub kilkanaście komentarz niżej?
To co teraz napisze niech nie zostanie odebrane przez redakcje i użytkowników jako naciąganie na ,,zielone'' tylko chce zobaczyć ile osób z tej strony było kiedykolwiek na meczu Barcelony .Więc proszę aby te osoby które były na meczu Fc Barcelony wcisnęły herb naszego klubu który widnieje koło mojego komentarza ;)
0
Ten Payet to przebyk z tymi wolnymi, ostatnio co nie strzeli to wszystko ląduje w okienkach bramek :D
0
Ludzieee 75% strony od 3 dni pyta się o jedno i to samo o transmisję, która lepsza, czy można płacić sms-em i dziesięć tysięcy innych pytań, czy tak trudno poczytać kilka lub kilkanaście komentarz niżej?
1
Hernandez Hernandez ;) nwm kto to ale on sędziuje
0
Co to jest 65 mln euro dla Pereza
0
Eleven
0
To jakiegoś bramkarza ewentualnie byś cię u nas widzieli gdyby ter Stegen odszedł?
0
DIOS to znaczy BÓG tak żebyś wiedział ;)
0
14 kwiecień na Maracanie ;)
0
Wiem dałem 2 razy jest a tak nie miało być a że jestem na telefonie to nie mogę edytować bo mi nie działa
0
Może nowy jest chłopak jest
0
Francja 1:0 Rosja
Gol Kante
0
To może napisz że ter Stegen ma tyle cm bo nie każdy o tym wie.....
15
To nie ma sensu coś napisał
0
Nic pewnego że nie zagra, po prostu Real musiałby wyłożyć bardzo dużo pieniędzy i już, przedłużenie kontraktu nie przeszkadza w transferze
0
FCBP*.
0
FCBO masz artykuł
0
Ja jakimś fanem horrorów nie jestem ale idę do dziewczyny i kazała mi znaleźć jakiś horror więc pytam :)
0
Wiem że wiele razy pojawiał się ten temat lecz nie zwracałem na niego więc przechodząc do rzeczy jakie horrory polecacie? :)
2
CR35:5 :D.
0
A pewnie nie pamiętasz a wyróżnial się grą?
0
Dobre :D
.
0
Chłopie wyluzuj to tylko mecz towarzyski a to że zagramy na Euro dwoma napastnikami jest pewne na 99%
1
We włoskim Empoli :)
0
@boojan27 będę wiedział na przyszłość :P
0
Niech Ci będzie ale dzięki ;)
8
To co teraz napisze niech nie zostanie odebrane przez redakcje i użytkowników jako naciąganie na ,,zielone'' tylko chce zobaczyć ile osób z tej strony było kiedykolwiek na meczu Barcelony .Więc proszę aby te osoby które były na meczu Fc Barcelony wcisnęły herb naszego klubu który widnieje koło mojego komentarza ;)
1
Masche nie grał bo pauzował na kartki :D
3
Pewnie od razu zmianę bo kopnął w ziemię.....
0
Ale nią trafił hahah
5
Fajne polacy mają te stroje :)