Był tutaj kiedyś post w którym był link do filmu na you tubie na którym były gole z ligi mistrzów Bayern-Juve oraz Barca-Arsenal z polskim komentarzem. Jeśli czyta to ten użytkownik to czy mógłbym prosić o ponowny link :D
Te wasze narzekania to są śmieszne Psg i City nie bo już były, Benfica i Wolfsburg nie bo są słabe, Atletico i Bayern nie bo są dobre, Real nie bo jest nieobliczalny normalnie parodia....
Wnerwia mnie Alves nie tylko w tym meczu że gra tak jakby nikogo innego na boisku nie było tylko Messi, bardzo często gra na siłę do niego piłkę choć koło niego stoi niepilnowany kolega
0
To sorki :/.
1
Telewizjada.net na Internecie ;)
0
Lewandowski maszyną :D
0
(spacja).
0
Telewizjada.net to strona internetowa ;)
0
Jak ma czytać dokładnie jak tego nawet nie pisze *_*
0
To daj jakieś zdjęcie po meczu np. jutro :D
0
Hmm dziś mamy 23 jutro będzie 24 jeśli mówisz że jest pojutrze to faktycznie powinien być 25 marca ale nie wiem kiedy ma być rozegrany mecz ;)
0
Zginęło 14 uczniów jakiejś szkoły w Barcelonie w autobusie bodajże
0
Zazdro i super jakość zdjęć :)
0
A Rayo znowu 2:2 :D
1
20:30 :).
0
Ależ początek Rennes :) i jeszcze asysta Grosika :D
0
Dzięki ;).
0
Był tutaj kiedyś post w którym był link do filmu na you tubie na którym były gole z ligi mistrzów Bayern-Juve oraz Barca-Arsenal z polskim komentarzem. Jeśli czyta to ten użytkownik to czy mógłbym prosić o ponowny link :D
1
Why?
0
5,6 kwietnia i 12,13 kwietnia bodajże ale mogę się mylić
0
Widziałeś na początku gali listę drużyn? Przypadkiem każda drużyna miała koło siebie swojego rywala
0
Widziałeś na początku gali listę drużyn?
2
Te wasze narzekania to są śmieszne Psg i City nie bo już były, Benfica i Wolfsburg nie bo są słabe, Atletico i Bayern nie bo są dobre, Real nie bo jest nieobliczalny normalnie parodia....
0
Dla cb pięknie dla zawodników już nie bardzo
0
Wnerwia mnie Alves nie tylko w tym meczu że gra tak jakby nikogo innego na boisku nie było tylko Messi, bardzo często gra na siłę do niego piłkę choć koło niego stoi niepilnowany kolega
0
Bez komentarza hahaaha :p
0
W 1 dzień najpóźniej powinieneś mieć punkty :d różnie jest ;)
0
Poznawałem cię głównie po awatarze więc teraz się skapnąłem :)
0
O widzę zmieniony avek :D
5
Przecież jest artykuł o tym ....
1
Wszedł nie uprawniony zawodnik Dinama, coś jak z Legią
0
Tak zgadza się ;)
0
Barcelona ostatni mecz na Camp Nou przegrała w listopadzie 2014 roku z Malagą więc ten sezon to nic :D