0

To sorki :/.

1

Telewizjada.net na Internecie ;)

0

Lewandowski maszyną :D

0

(spacja).

0

Telewizjada.net to strona internetowa ;)

0

Jak ma czytać dokładnie jak tego nawet nie pisze *_*

0

To daj jakieś zdjęcie po meczu np. jutro :D

0

Hmm dziś mamy 23 jutro będzie 24 jeśli mówisz że jest pojutrze to faktycznie powinien być 25 marca ale nie wiem kiedy ma być rozegrany mecz ;)

0

Zginęło 14 uczniów jakiejś szkoły w Barcelonie w autobusie bodajże

0

Zazdro i super jakość zdjęć :)

0

A Rayo znowu 2:2 :D

1

20:30 :).

0

Ależ początek Rennes :) i jeszcze asysta Grosika :D

0

Dzięki ;).

0

Był tutaj kiedyś post w którym był link do filmu na you tubie na którym były gole z ligi mistrzów Bayern-Juve oraz Barca-Arsenal z polskim komentarzem. Jeśli czyta to ten użytkownik to czy mógłbym prosić o ponowny link :D

1

Why?

0

5,6 kwietnia i 12,13 kwietnia bodajże ale mogę się mylić

0

Widziałeś na początku gali listę drużyn? Przypadkiem każda drużyna miała koło siebie swojego rywala

0

Widziałeś na początku gali listę drużyn?

2

Te wasze narzekania to są śmieszne Psg i City nie bo już były, Benfica i Wolfsburg nie bo są słabe, Atletico i Bayern nie bo są dobre, Real nie bo jest nieobliczalny normalnie parodia....

0

Dla cb pięknie dla zawodników już nie bardzo

0

Wnerwia mnie Alves nie tylko w tym meczu że gra tak jakby nikogo innego na boisku nie było tylko Messi, bardzo często gra na siłę do niego piłkę choć koło niego stoi niepilnowany kolega

0

Bez komentarza hahaaha :p

0

W 1 dzień najpóźniej powinieneś mieć punkty :d różnie jest ;)

0

Poznawałem cię głównie po awatarze więc teraz się skapnąłem :)

0

O widzę zmieniony avek :D

5

Przecież jest artykuł o tym ....

1

Wszedł nie uprawniony zawodnik Dinama, coś jak z Legią

0

Tak zgadza się ;)

0

Barcelona ostatni mecz na Camp Nou przegrała w listopadzie 2014 roku z Malagą więc ten sezon to nic :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?