3

Myślę że na rozluźnienie atmosfery warto byłoby przypomnieć zwycięski skład z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75Kaiserslautern. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner Ballack :D

0

Też mam CP niestety :(

0

Ma kontuzje.

0

Ciebie

0

Pierdolona telewizjada, tnie co 5 sekund jprdl

0

Jeśli ten mecz przegramy w co oczywiście nie wierzę to przegramy ligę mówię wam

0

Na jakim kanale leci Podbeskidzie-Termalica?

11

Nawet w ręcznej gadają o strasznym faulu na Marcelo w meczu z Wilkami :D

0

Eurosport ;D.

0

Tam po meczu jest około 300 komentarzy, u nas jest 2,5 tysia więc :D

0

Od razu kupmy pół składu Wolfsburga ;D

0

No dokładnie Real jest do wszystkiego zdolny na SB

0

Wygrałeś :D.

0

U mnie normalnie jest :)

0

No zgodzę się z tym co teraz napisałeś, masz racje

0

W maju jak będzie potrzeba wejścia w jakimś ważnym mecz np.finale ligi mistrzów i zawalą gola to też będziesz ich bronił? Mamy kwiecień nie styczeń, zagrali już po kilka meczów i wiele nie pokazali, nie oczekuje fajerwerków tylko dobrej gry

0

To że nie będą od razu zawodnikami pierwszego składu to było oczywiste, ja tylko oczekuje przebłysków dobrej gry która w przyszłym sezonie będzie normą ;)

23

Wszyscy czekali na styczeń czyli miesiąc w którym będą mogli już grać Turan i Vidal, i tak naprawdę nic się nie zmieniło cały czas gramy tym samym składem a jeśli już nawet któryś ze wspomnianej dwójki wejdzie na boisko to nic dodaje a czasami nawet osłabia zespół , Jedynym który może coś dać w ofensywie to Roberto . Więc jedyną rzeczą która sie polepszyła to wygląd ławki i nowe nazwiska zasiadające tam.
Czekam na lawinę hejtów, ja tylko napisałem co myślę, a co do Aleixa i Ardy to mam nadzieję że w końcu odpalą :D

0

Jeśli było to sory:
Szymon Marciniak będzie sędzią meczu Benfica-Bayern. ;)

0

Dzięki na pewno sie przyda :)

0

Komentarz usunięty

0

Nie ma co ma marnować 1,5 h :(

1

A tu za tydzień Anoeta........

0

Gdzie on ci trafił w piłkę CHŁOPIE !!!

2

Wiec podsumowując 1 połowę z perspektywy Barcelony :
- nie wykorzystana 1000% Suareza
- nie gwizdnięcie Faulu na 16 metrze i nie pokazanie Ramosowi drugiej złotej kartki

0

Znajdź na yt super chodzi

0

Czy mi się wydawało czy za bramką Bravo podczas strzału CR7 koleś machał biało-czerwona flaga? :D

0

A widzisz co jest zamiast tego?

0

Aha.

0

Kilkanaście komentarzy niżej masz wszystko opisane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?