Myślę że na rozluźnienie atmosfery warto byłoby przypomnieć zwycięski skład z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75Kaiserslautern. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner Ballack :D
W maju jak będzie potrzeba wejścia w jakimś ważnym mecz np.finale ligi mistrzów i zawalą gola to też będziesz ich bronił? Mamy kwiecień nie styczeń, zagrali już po kilka meczów i wiele nie pokazali, nie oczekuje fajerwerków tylko dobrej gry
To że nie będą od razu zawodnikami pierwszego składu to było oczywiste, ja tylko oczekuje przebłysków dobrej gry która w przyszłym sezonie będzie normą ;)
Wszyscy czekali na styczeń czyli miesiąc w którym będą mogli już grać Turan i Vidal, i tak naprawdę nic się nie zmieniło cały czas gramy tym samym składem a jeśli już nawet któryś ze wspomnianej dwójki wejdzie na boisko to nic dodaje a czasami nawet osłabia zespół , Jedynym który może coś dać w ofensywie to Roberto . Więc jedyną rzeczą która sie polepszyła to wygląd ławki i nowe nazwiska zasiadające tam.
Czekam na lawinę hejtów, ja tylko napisałem co myślę, a co do Aleixa i Ardy to mam nadzieję że w końcu odpalą :D
Wiec podsumowując 1 połowę z perspektywy Barcelony :
- nie wykorzystana 1000% Suareza
- nie gwizdnięcie Faulu na 16 metrze i nie pokazanie Ramosowi drugiej złotej kartki
3
Myślę że na rozluźnienie atmosfery warto byłoby przypomnieć zwycięski skład z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75Kaiserslautern. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner Ballack :D
0
Też mam CP niestety :(
0
Ma kontuzje.
0
Ciebie
0
Pierdolona telewizjada, tnie co 5 sekund jprdl
0
Jeśli ten mecz przegramy w co oczywiście nie wierzę to przegramy ligę mówię wam
0
Na jakim kanale leci Podbeskidzie-Termalica?
11
Nawet w ręcznej gadają o strasznym faulu na Marcelo w meczu z Wilkami :D
0
Eurosport ;D.
0
Tam po meczu jest około 300 komentarzy, u nas jest 2,5 tysia więc :D
0
Od razu kupmy pół składu Wolfsburga ;D
0
No dokładnie Real jest do wszystkiego zdolny na SB
0
Wygrałeś :D.
0
U mnie normalnie jest :)
0
No zgodzę się z tym co teraz napisałeś, masz racje
0
W maju jak będzie potrzeba wejścia w jakimś ważnym mecz np.finale ligi mistrzów i zawalą gola to też będziesz ich bronił? Mamy kwiecień nie styczeń, zagrali już po kilka meczów i wiele nie pokazali, nie oczekuje fajerwerków tylko dobrej gry
0
To że nie będą od razu zawodnikami pierwszego składu to było oczywiste, ja tylko oczekuje przebłysków dobrej gry która w przyszłym sezonie będzie normą ;)
23
Wszyscy czekali na styczeń czyli miesiąc w którym będą mogli już grać Turan i Vidal, i tak naprawdę nic się nie zmieniło cały czas gramy tym samym składem a jeśli już nawet któryś ze wspomnianej dwójki wejdzie na boisko to nic dodaje a czasami nawet osłabia zespół , Jedynym który może coś dać w ofensywie to Roberto . Więc jedyną rzeczą która sie polepszyła to wygląd ławki i nowe nazwiska zasiadające tam.
Czekam na lawinę hejtów, ja tylko napisałem co myślę, a co do Aleixa i Ardy to mam nadzieję że w końcu odpalą :D
0
Jeśli było to sory:
Szymon Marciniak będzie sędzią meczu Benfica-Bayern. ;)
0
Dzięki na pewno sie przyda :)
0
Komentarz usunięty
0
Nie ma co ma marnować 1,5 h :(
1
A tu za tydzień Anoeta........
0
Gdzie on ci trafił w piłkę CHŁOPIE !!!
2
Wiec podsumowując 1 połowę z perspektywy Barcelony :
- nie wykorzystana 1000% Suareza
- nie gwizdnięcie Faulu na 16 metrze i nie pokazanie Ramosowi drugiej złotej kartki
0
Znajdź na yt super chodzi
0
Czy mi się wydawało czy za bramką Bravo podczas strzału CR7 koleś machał biało-czerwona flaga? :D
0
A widzisz co jest zamiast tego?
0
Aha.
0
Kilkanaście komentarzy niżej masz wszystko opisane