1 maja 2016, 11:04
0
Skrytykował jego decyzje w sprawie kartki dla Pique
1 maja 2016, 09:30
Jak myślicie kto powinien zostać selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii jak odejdzie VdB ?
30 kwietnia 2016, 21:07
1
Myślę że to nie ostatnia czerwona w tym meczu :D
30 kwietnia 2016, 20:32
W telewizji :D.
28 kwietnia 2016, 21:00
Tak trudno wejść na flashscore czy inne strony związane z piłką?
27 kwietnia 2016, 20:14
5
Brawo Vive :D.
26 kwietnia 2016, 21:55
Haha (spacja).
26 kwietnia 2016, 21:49
Ja bym proponował redakcji zrobienie osobnego działu na komentowanie meczów Realu. Jak mamy la rambla na wszystkie tematy to zróbcie jakieś o Realu, przydałoby się ;D
26 kwietnia 2016, 13:40
Wiem że dostanie chyba jakieś zaproszenie na 3 tygodniowe testy ;)
24 kwietnia 2016, 19:50
Contract Wars nawet fajna strzelania :)
24 kwietnia 2016, 19:36
Teraz to już szukasz dziury w całym, chłopak mogł oglądać o nim filmiki i inne rzeczy z tym związane
21 kwietnia 2016, 20:58
Jeszcze o 14 na eleven ;)
21 kwietnia 2016, 20:54
2
No to już ci oglądania za free wiele nie zostało ;D
21 kwietnia 2016, 17:54
Ale ogólnie w całej historii czy w tym sezonie?
20 kwietnia 2016, 21:17
Właśnie klaszczą coś mu sie popieprzyło
20 kwietnia 2016, 21:09
Co to kurwa 1 minuta meczu Barcy?Bez jaj
20 kwietnia 2016, 20:24
Błędzie sędziego?aha
20 kwietnia 2016, 15:09
225,226 mistrzu
18 kwietnia 2016, 21:20
4
Co ciekawe 4 z 5 naszych rywali z którymi pozostały nam mecze w lidze ma na herbie koronę :D
18 kwietnia 2016, 19:31
Oglądałem, fajny kawałek :D
18 kwietnia 2016, 15:48
Oraz Lukasz Fabiański :)
17 kwietnia 2016, 21:43
Teraz to dla nas kibiców nie ma znaczenia czy gramy z Atletico czy Granadą bo boimy się o wynik w takim samym rozmiarze
17 kwietnia 2016, 21:28
Jak przegramy ligę i puchar króla to się dopiero zacznie święto kibiców śmietankowych ale mam nadzieje że tak się nie stanie :)
17 kwietnia 2016, 21:17
Szkoda kurwa strzępić ryja :\
17 kwietnia 2016, 21:12
Kolejny który nie rozumie roli Ivana w Barcelonie
17 kwietnia 2016, 20:23
Nowy avatar widzę :)
17 kwietnia 2016, 19:41
Cieszy mnie obecność Roberto :)
17 kwietnia 2016, 19:23
Twój nick jest bardzo ciekawy :D
17 kwietnia 2016, 15:53
U mnie tylko telewizjada :\
17 kwietnia 2016, 13:24
I'm sorry ;).
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Skrytykował jego decyzje w sprawie kartki dla Pique
0
Jak myślicie kto powinien zostać selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii jak odejdzie VdB ?
1
Myślę że to nie ostatnia czerwona w tym meczu :D
1
W telewizji :D.
0
Tak trudno wejść na flashscore czy inne strony związane z piłką?
5
Brawo Vive :D.
0
Haha (spacja).
0
Ja bym proponował redakcji zrobienie osobnego działu na komentowanie meczów Realu. Jak mamy la rambla na wszystkie tematy to zróbcie jakieś o Realu, przydałoby się ;D
1
Wiem że dostanie chyba jakieś zaproszenie na 3 tygodniowe testy ;)
0
Contract Wars nawet fajna strzelania :)
1
Teraz to już szukasz dziury w całym, chłopak mogł oglądać o nim filmiki i inne rzeczy z tym związane
0
Jeszcze o 14 na eleven ;)
2
No to już ci oglądania za free wiele nie zostało ;D
0
Ale ogólnie w całej historii czy w tym sezonie?
0
Właśnie klaszczą coś mu sie popieprzyło
0
Co to kurwa 1 minuta meczu Barcy?Bez jaj
0
Błędzie sędziego?aha
0
225,226 mistrzu
4
Co ciekawe 4 z 5 naszych rywali z którymi pozostały nam mecze w lidze ma na herbie koronę :D
1
Oglądałem, fajny kawałek :D
0
Oraz Lukasz Fabiański :)
0
Teraz to dla nas kibiców nie ma znaczenia czy gramy z Atletico czy Granadą bo boimy się o wynik w takim samym rozmiarze
1
Jak przegramy ligę i puchar króla to się dopiero zacznie święto kibiców śmietankowych ale mam nadzieje że tak się nie stanie :)
1
Szkoda kurwa strzępić ryja :\
0
Kolejny który nie rozumie roli Ivana w Barcelonie
0
Nowy avatar widzę :)
1
Cieszy mnie obecność Roberto :)
0
Twój nick jest bardzo ciekawy :D
0
U mnie tylko telewizjada :\
0
I'm sorry ;).