1

Ok a będzie tylko Glik?

1

O której jest?

0

Tobie też co chwile sie włącza żeby musisz telefon zaktualizować?

0

No nie oszukujmy sie, skopiowałeś to z Twittera bo przed chwilą te same informacje dał D.Demnicki :D

0

Neymar- neymarjr
Sergi roberto- sergiroberto
Fabregas- cescky4

23

Tak wszyscy wiedzą 30 minut od Leicester

0

Dla mnie to nic nadzwyczajnego, Vive w ciągu ostatnich 4 lat była 3 razy w FF w tym 2 razy medale brązowe więc w końcu awansowali do finału :D

3

Lepiej nie wchodzić na żadne strony sportowe które opublikują post o wygraniu ligi mistrzów przez real bo to co tam się będzie działo w komentarzach to masakra

2

No to koniec :(














Dobranoc

0

Co ten Oblak.

0

Dokładnie tak, a gdy wygrają to się będziemy cieszyć

0

O Elvis to dalej mieszkasz 30 minut od Leicester ? :D

0

Jest KU**AA

0

W fifie z Szaranowiczem :D

0

Ale wszystkie HD i tak będą twierdziły że ich zespół jest najlepszy i żebyśmy wygrał zasłużenie

26

Może Atletico będzie jak Sevilla w finale ligi Europy, w pierwszej połowie kompletnie nic a w drugiej wypunktują Real

0

Dlatego potrzebne są powtórki video

1

Idealnie to opisałeś

0

Czekam na jakieś dobre zdjęcie na którym widać jak na dłoni że był spalony

0

Atletico obrona.....

5

13 minuta a ty już mówisz o dogrywce :D

1

1.Naucz sie pisać
2.Nie prawda

0

Chłopak z klubu z mojego miasta :(

17

Krystian spoczywaj w pokoju :(

0

Iksde

3

0

Nie masz nic innego ciekawego do roboty prócz kopiowania komentarzu ze strony realu?

0

Ciekawe że napisałeś prawie identycznie i w tym samym czasie jak użytkownik Twittera Kowal 30 :D

3

Cieszcie się ale ja będę spokojny dopiero przy wyniku 3:0 :D

1

Panowie powie ktoś mi jak wygląda mecz, czy dobrze grają bo dopiero dołączyłem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?