3 czerwca 2016, 19:49
1
Ok a będzie tylko Glik?
3 czerwca 2016, 19:47
O której jest?
3 czerwca 2016, 10:55
0
Tobie też co chwile sie włącza żeby musisz telefon zaktualizować?
1 czerwca 2016, 08:26
No nie oszukujmy sie, skopiowałeś to z Twittera bo przed chwilą te same informacje dał D.Demnicki :D
1 czerwca 2016, 06:49
Neymar- neymarjrSergi roberto- sergirobertoFabregas- cescky4
29 maja 2016, 20:31
23
Tak wszyscy wiedzą 30 minut od Leicester
29 maja 2016, 19:59
Dla mnie to nic nadzwyczajnego, Vive w ciągu ostatnich 4 lat była 3 razy w FF w tym 2 razy medale brązowe więc w końcu awansowali do finału :D
28 maja 2016, 23:38
3
Lepiej nie wchodzić na żadne strony sportowe które opublikują post o wygraniu ligi mistrzów przez real bo to co tam się będzie działo w komentarzach to masakra
28 maja 2016, 23:34
2
No to koniec :( Dobranoc
28 maja 2016, 23:31
Co ten Oblak.
28 maja 2016, 23:27
Dokładnie tak, a gdy wygrają to się będziemy cieszyć
28 maja 2016, 22:50
O Elvis to dalej mieszkasz 30 minut od Leicester ? :D
28 maja 2016, 22:27
Jest KU**AA
28 maja 2016, 21:44
W fifie z Szaranowiczem :D
28 maja 2016, 21:42
Ale wszystkie HD i tak będą twierdziły że ich zespół jest najlepszy i żebyśmy wygrał zasłużenie
28 maja 2016, 21:23
26
Może Atletico będzie jak Sevilla w finale ligi Europy, w pierwszej połowie kompletnie nic a w drugiej wypunktują Real
28 maja 2016, 21:12
Dlatego potrzebne są powtórki video
28 maja 2016, 21:11
Idealnie to opisałeś
28 maja 2016, 21:08
Czekam na jakieś dobre zdjęcie na którym widać jak na dłoni że był spalony
28 maja 2016, 21:04
Atletico obrona.....
28 maja 2016, 21:03
5
13 minuta a ty już mówisz o dogrywce :D
28 maja 2016, 21:00
1.Naucz sie pisać 2.Nie prawda
28 maja 2016, 17:38
Chłopak z klubu z mojego miasta :(
28 maja 2016, 17:35
17
Krystian spoczywaj w pokoju :(
23 maja 2016, 19:24
Iksde
14 maja 2016, 18:32
14 maja 2016, 17:56
Nie masz nic innego ciekawego do roboty prócz kopiowania komentarzu ze strony realu?
14 maja 2016, 17:53
Ciekawe że napisałeś prawie identycznie i w tym samym czasie jak użytkownik Twittera Kowal 30 :D
14 maja 2016, 17:47
Cieszcie się ale ja będę spokojny dopiero przy wyniku 3:0 :D
14 maja 2016, 17:32
Panowie powie ktoś mi jak wygląda mecz, czy dobrze grają bo dopiero dołączyłem :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Ok a będzie tylko Glik?
1
O której jest?
0
Tobie też co chwile sie włącza żeby musisz telefon zaktualizować?
0
No nie oszukujmy sie, skopiowałeś to z Twittera bo przed chwilą te same informacje dał D.Demnicki :D
0
Neymar- neymarjr
Sergi roberto- sergiroberto
Fabregas- cescky4
23
Tak wszyscy wiedzą 30 minut od Leicester
0
Dla mnie to nic nadzwyczajnego, Vive w ciągu ostatnich 4 lat była 3 razy w FF w tym 2 razy medale brązowe więc w końcu awansowali do finału :D
3
Lepiej nie wchodzić na żadne strony sportowe które opublikują post o wygraniu ligi mistrzów przez real bo to co tam się będzie działo w komentarzach to masakra
2
No to koniec :(
Dobranoc
0
Co ten Oblak.
0
Dokładnie tak, a gdy wygrają to się będziemy cieszyć
0
O Elvis to dalej mieszkasz 30 minut od Leicester ? :D
0
Jest KU**AA
0
W fifie z Szaranowiczem :D
0
Ale wszystkie HD i tak będą twierdziły że ich zespół jest najlepszy i żebyśmy wygrał zasłużenie
26
Może Atletico będzie jak Sevilla w finale ligi Europy, w pierwszej połowie kompletnie nic a w drugiej wypunktują Real
0
Dlatego potrzebne są powtórki video
1
Idealnie to opisałeś
0
Czekam na jakieś dobre zdjęcie na którym widać jak na dłoni że był spalony
0
Atletico obrona.....
5
13 minuta a ty już mówisz o dogrywce :D
1
1.Naucz sie pisać
2.Nie prawda
0
Chłopak z klubu z mojego miasta :(
17
Krystian spoczywaj w pokoju :(
0
Iksde
3
0
Nie masz nic innego ciekawego do roboty prócz kopiowania komentarzu ze strony realu?
0
Ciekawe że napisałeś prawie identycznie i w tym samym czasie jak użytkownik Twittera Kowal 30 :D
3
Cieszcie się ale ja będę spokojny dopiero przy wyniku 3:0 :D
1
Panowie powie ktoś mi jak wygląda mecz, czy dobrze grają bo dopiero dołączyłem :)