10 lipca 2016, 21:22
0
Hahaha ,,widzieliśmy jego szybkość w meczu z Niemcami'' o Żiru- Szpakowski
10 lipca 2016, 21:17
Ooooo Cristiano :/
10 lipca 2016, 11:52
Trzeba przyznać że to była piękna akcja :)
10 lipca 2016, 11:49
2
Miałby gola z Hiszpanią gdyby nie Nani :D
9 lipca 2016, 18:45
Sytułacja...... sytuacja* ;)
8 lipca 2016, 21:01
Wlasnie widzę, normalnie odstawili resztę daleko w tyle i co to za rywalizacja
8 lipca 2016, 14:25
A Bielsa już nie jest trenerem Lazio :D
8 lipca 2016, 13:15
Sergiroberto.
7 lipca 2016, 22:54
Nie.
7 lipca 2016, 22:45
24
Superman, Batman, Spiderman, Ironman... Griezmann.
7 lipca 2016, 22:38
Też tak myślę :D
7 lipca 2016, 22:32
Dobry? Przecież on co chwile popełnia jakiś błąd
6 lipca 2016, 22:23
18
O matko.....a portugalia to niby dominuje cały czas stwarza sobie 100% okazje
6 lipca 2016, 22:14
Mam nadzieje żeby Niemcy lub Francja wpakuje im z 4 gole w finale i się tak nie będą cieszyć
6 lipca 2016, 18:32
8
Jak ktoś jest zainteresowany to mecz Walia-Portugalia na TVP skomentuje duet Laskowski-Żewłakow :D
6 lipca 2016, 18:03
11
Mam nadzieje że dzisiejszy mecz skomentuje Hajto bo chciałbym posłuchać jak nabija się z Cristiano :D
6 lipca 2016, 17:27
Federer od 0:2 do 3:2 w meczu z Cilicem co za mecz! :D
6 lipca 2016, 17:09
6 komentarzy niżej jest .......
6 lipca 2016, 15:28
1
6 lipca 2016, 15:14
3
Na konferencji powiedział że chciałby grać z 6 jako że odszedł Alves i z tym numerem grał jego idol Xavi ;)
5 lipca 2016, 16:01
17
Explorer? :D.
4 lipca 2016, 22:27
Już to widzę jak w tak ważnej fazie turnieju se wyjechał pogadać, to tak jak rzekomo Krychowiak wyjechał pogadać z PSG
4 lipca 2016, 20:27
Dzień bez Euro to dzień stracony :/
3 lipca 2016, 20:59
4
Umtiti wygląda trochę jak małpa na twarzy :D
3 lipca 2016, 20:19
Ja też, będzie to moja pierwsza okazja żeby go obejrzeć :)
2 lipca 2016, 23:44
Ktoś tu pisał że wlasnie Bonucci nie trafi
2 lipca 2016, 23:42
Hahahahaha co tu się dzieję
2 lipca 2016, 23:12
Löew hahahahahaha
2 lipca 2016, 23:04
Ja już nie ogarniam tych kartek, to kiedy one się w końcu kasują?
2 lipca 2016, 14:17
Zazwyczaj niki mają jak imię i nazwisko :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Hahaha ,,widzieliśmy jego szybkość w meczu z Niemcami'' o Żiru- Szpakowski
0
Ooooo Cristiano :/
0
Trzeba przyznać że to była piękna akcja :)
2
Miałby gola z Hiszpanią gdyby nie Nani :D
0
Sytułacja...... sytuacja* ;)
0
Wlasnie widzę, normalnie odstawili resztę daleko w tyle i co to za rywalizacja
0
A Bielsa już nie jest trenerem Lazio :D
0
Sergiroberto.
0
Nie.
24
Superman, Batman, Spiderman, Ironman... Griezmann.
0
Też tak myślę :D
0
Dobry? Przecież on co chwile popełnia jakiś błąd
18
O matko.....a portugalia to niby dominuje cały czas stwarza sobie 100% okazje
0
Mam nadzieje żeby Niemcy lub Francja wpakuje im z 4 gole w finale i się tak nie będą cieszyć
8
Jak ktoś jest zainteresowany to mecz Walia-Portugalia na TVP skomentuje duet Laskowski-Żewłakow :D
11
Mam nadzieje że dzisiejszy mecz skomentuje Hajto bo chciałbym posłuchać jak nabija się z Cristiano :D
24
Federer od 0:2 do 3:2 w meczu z Cilicem co za mecz! :D
0
6 komentarzy niżej jest .......
1
Nie.
3
Na konferencji powiedział że chciałby grać z 6 jako że odszedł Alves i z tym numerem grał jego idol Xavi ;)
17
Explorer? :D.
0
Już to widzę jak w tak ważnej fazie turnieju se wyjechał pogadać, to tak jak rzekomo Krychowiak wyjechał pogadać z PSG
0
Dzień bez Euro to dzień stracony :/
4
Umtiti wygląda trochę jak małpa na twarzy :D
0
Ja też, będzie to moja pierwsza okazja żeby go obejrzeć :)
0
Ktoś tu pisał że wlasnie Bonucci nie trafi
0
Hahahahaha co tu się dzieję
1
Löew hahahahahaha
0
Ja już nie ogarniam tych kartek, to kiedy one się w końcu kasują?
0
Zazwyczaj niki mają jak imię i nazwisko :)