0

Hahaha ,,widzieliśmy jego szybkość w meczu z Niemcami'' o Żiru- Szpakowski

0

Ooooo Cristiano :/

0

Trzeba przyznać że to była piękna akcja :)

2

Miałby gola z Hiszpanią gdyby nie Nani :D

0

Sytułacja...... sytuacja* ;)

0

Wlasnie widzę, normalnie odstawili resztę daleko w tyle i co to za rywalizacja

0

A Bielsa już nie jest trenerem Lazio :D

0

Sergiroberto.

0

Nie.

24

Superman, Batman, Spiderman, Ironman... Griezmann.

0

Też tak myślę :D

0

Dobry? Przecież on co chwile popełnia jakiś błąd

18

O matko.....a portugalia to niby dominuje cały czas stwarza sobie 100% okazje

0

Mam nadzieje żeby Niemcy lub Francja wpakuje im z 4 gole w finale i się tak nie będą cieszyć

8

Jak ktoś jest zainteresowany to mecz Walia-Portugalia na TVP skomentuje duet Laskowski-Żewłakow :D

11

Mam nadzieje że dzisiejszy mecz skomentuje Hajto bo chciałbym posłuchać jak nabija się z Cristiano :D

24

Federer od 0:2 do 3:2 w meczu z Cilicem co za mecz! :D

0

6 komentarzy niżej jest .......

1

Nie.

3

Na konferencji powiedział że chciałby grać z 6 jako że odszedł Alves i z tym numerem grał jego idol Xavi ;)

17

Explorer? :D.

0

Już to widzę jak w tak ważnej fazie turnieju se wyjechał pogadać, to tak jak rzekomo Krychowiak wyjechał pogadać z PSG

0

Dzień bez Euro to dzień stracony :/

4

Umtiti wygląda trochę jak małpa na twarzy :D

0

Ja też, będzie to moja pierwsza okazja żeby go obejrzeć :)

0

Ktoś tu pisał że wlasnie Bonucci nie trafi

0

Hahahahaha co tu się dzieję

1

Löew hahahahahaha

0

Ja już nie ogarniam tych kartek, to kiedy one się w końcu kasują?

0

Zazwyczaj niki mają jak imię i nazwisko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?