2 października 2016, 18:00
0
@michał47 sorki panowie na przyszłość będę dawał źródło :)
2 października 2016, 16:26
37
"Navas bez szans." Gdyby to był ter Stegen, to byłyby to "dziurawe ręce Niemca".
1 października 2016, 20:34
Nie, on w listopadzie ;)
26 września 2016, 20:49
Zapraszam do mojego miasta :D
26 września 2016, 19:39
1
Hahah świetne :D
24 września 2016, 20:06
5
Naprawde? Nikt o tym nie wiedział!
24 września 2016, 18:41
To idź i kup se
24 września 2016, 18:06
Tak.
23 września 2016, 18:57
6
Pozdrawiam wszystkich z meczu w Niecieczy:D
23 września 2016, 07:01
87
Puchar Polski to takie rozgrywki W których Lechia Puszcza sie w Niepołomicach a Śląsk ciągnie Druta w Bytowie :D
22 września 2016, 19:10
17
Co ty masz z tymi obrazkami XD :)
20 września 2016, 13:26
Wszystkie są brane pod uwagę do klasyfikacji ;)
17 września 2016, 13:31
Pięknieeee :D
17 września 2016, 11:58
Powodzenia w meczu Jordi! :D
17 września 2016, 10:53
Nie nikt nie ma
16 września 2016, 18:51
Liczyłem że Digne zagra :\
15 września 2016, 20:05
Sobota.
14 września 2016, 21:06
Oczywiście :D.
14 września 2016, 21:05
3
Niech wprowadza kogoś nieuprawnionego to będzie przynajmniej "tylko" 3:0 :D
14 września 2016, 21:02
Hahahahahhahhahahhhhhhhh
14 września 2016, 20:29
A jaki był?
14 września 2016, 20:07
Mecz jest w sobotę o 13 jeśli chodzi ci o mecz z Leganes
12 września 2016, 20:45
Jeśli się wybierasz to powodzenia życzę ;)
4 września 2016, 20:48
Kurczę masz racje ;)
4 września 2016, 20:18
Koń Janusz miał racje :D
4 września 2016, 19:55
To są wlasnie te detale :v
4 września 2016, 19:16
Chodzi mi tylko i wyłącznie o stratę bramki w reszcie sie zgadzam
4 września 2016, 19:11
Jedziecie po Miliku, fakt stracił piłkę ale to nie tylko jego wina
4 września 2016, 16:27
Czyli nieoficjalnie nici z glikanianu-pazdanu :(
4 września 2016, 14:40
https://t.co/9qAWN6xWP4 :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@michał47 sorki panowie na przyszłość będę dawał źródło :)
37
"Navas bez szans." Gdyby to był ter Stegen, to byłyby to "dziurawe ręce Niemca".
0
Nie, on w listopadzie ;)
0
Zapraszam do mojego miasta :D
1
Hahah świetne :D
5
Naprawde? Nikt o tym nie wiedział!
0
To idź i kup se
0
Tak.
6
Pozdrawiam wszystkich z meczu w Niecieczy:D
87
Puchar Polski to takie rozgrywki
W których Lechia Puszcza sie w Niepołomicach a Śląsk ciągnie Druta w Bytowie :D
17
Co ty masz z tymi obrazkami XD :)
0
Wszystkie są brane pod uwagę do klasyfikacji ;)
0
Pięknieeee :D
1
Powodzenia w meczu Jordi! :D
0
Nie nikt nie ma
0
Liczyłem że Digne zagra :\
0
Sobota.
0
Oczywiście :D.
3
Niech wprowadza kogoś nieuprawnionego to będzie przynajmniej "tylko" 3:0 :D
3
Hahahahahhahhahahhhhhhhh
0
A jaki był?
0
Mecz jest w sobotę o 13 jeśli chodzi ci o mecz z Leganes
0
Jeśli się wybierasz to powodzenia życzę ;)
1
Kurczę masz racje ;)
1
Koń Janusz miał racje :D
0
To są wlasnie te detale :v
0
Chodzi mi tylko i wyłącznie o stratę bramki w reszcie sie zgadzam
0
Jedziecie po Miliku, fakt stracił piłkę ale to nie tylko jego wina
1
Czyli nieoficjalnie nici z glikanianu-pazdanu :(
3
https://t.co/9qAWN6xWP4 :D