0

@michał47 sorki panowie na przyszłość będę dawał źródło :)

37

"Navas bez szans." Gdyby to był ter Stegen, to byłyby to "dziurawe ręce Niemca".

0

Nie, on w listopadzie ;)

0

Zapraszam do mojego miasta :D

1

Hahah świetne :D

5

Naprawde? Nikt o tym nie wiedział!

0

To idź i kup se

0

Tak.

6

Pozdrawiam wszystkich z meczu w Niecieczy:D

87

Puchar Polski to takie rozgrywki
W których Lechia Puszcza sie w Niepołomicach a Śląsk ciągnie Druta w Bytowie :D

17

Co ty masz z tymi obrazkami XD :)

0

Wszystkie są brane pod uwagę do klasyfikacji ;)

0

Pięknieeee :D

1

Powodzenia w meczu Jordi! :D

0

Nie nikt nie ma

0

Liczyłem że Digne zagra :\

0

Sobota.

0

Oczywiście :D.

3

Niech wprowadza kogoś nieuprawnionego to będzie przynajmniej "tylko" 3:0 :D

3

Hahahahahhahhahahhhhhhhh

0

A jaki był?

0

Mecz jest w sobotę o 13 jeśli chodzi ci o mecz z Leganes

0

Jeśli się wybierasz to powodzenia życzę ;)

1

Kurczę masz racje ;)

1

Koń Janusz miał racje :D

0

To są wlasnie te detale :v

0

Chodzi mi tylko i wyłącznie o stratę bramki w reszcie sie zgadzam

0

Jedziecie po Miliku, fakt stracił piłkę ale to nie tylko jego wina

1

Czyli nieoficjalnie nici z glikanianu-pazdanu :(

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?